52
  • lpmaskmancick
    #1
    én két dekával kérek! :D
  • neB
    #2
    Hát nem tudom majd az amcsik fognak csodálkozni ha a terroristák (akiknek megvan erre a pénzük) megveszik az összes raktáron lévő anyagot :)
  • LADA Kalina
    #3
    csak úgy sugárzik ez a hír
  • UnnameD
    #4
    Az unitednuclearnál lehet uránt is venni, amúgy polóniumot elő lehet állítani nagytisztaságú bizmutból, amit lassú neutronnal kell bombázni. Nagy baromság, hogy nem annyira sugárzó, 6MeV-os alfájával, illetve pár gramm már annyira erősen sugároz, hogy kéken világít a levegő körülötte, és megolvasztja saját magát! Mondjuk a kaliforniumhoz képest tényleg nem annyira sugárzó.
  • Viet
    #5
    Öhö, közbiztonság.
  • Viet
    #6
    Szerencse hogy állampolgár vehet csak. Elment az eszük? Vagy segítik a háborút?
    Eladják az okot a háborúra? Eladják drágán, majd háborúval vissza szerzi.
    Pofátlanság határa.
  • NEXUS6
    #7
    Höhöhö, és bárhol a világon, bárki, bármelyik közértbrn párszáz forintér vásárolhat a következő emberi élet kioltására alkalmas eszközökböl:

    -háztatrtási sósav
    -rágcsálóírtó szer
    -lefolyótisztító
    -hypo
    -körömlakk lemosó /aceton/, benzin és egyéb robbanóanyag komponensként felhasználható anyagok
    -pizzázó-kés
    -számtalan szúró/vágó eszköz
    -ruhaszállító kötél mint folytóeszköz
    -stb. stb stb.

    Csak nehogy terroristák kezébe kerüljön!;)))

    Amúgy elég pancser dolog ilyen feltűnő módon kinyirni valakit, amikor 50 fontért két bepipázott néger simán elkaphatta volna az éjszakában. Egy rablógyilkosság nem nagy dolog.
    Vagy elkapják, belenyomnak egy kálium innyekciót és már is elviszi a szívbaj. Amikor focisták halnak meg hirtelen szívhalálban senkinek nem tünne fel ez sem.
  • kbupdate
    #8
    "Vagy elkapják, belenyomnak egy kálium innyekciót és már is elviszi a szívbaj. Amikor focisták halnak meg hirtelen szívhalálban senkinek nem tünne fel ez sem. "

    Na itt látszik mekkora egy hülye vagy te! Borzasztó! Boncolásról még nem halottál süsü? "Tűszúrás helye" se mint olyan, nem ismerős?
  • NEXUS6
    #9
    Háj update! Jó dolog újra kultúráltan csevegni veled.

    És örülök hogy közben sikereült megtalálni a nemi identitásod is, mivel eddig ha jól emléxem lányként szerepeltél.

    Igazad van, kicsit finomítani kéne a dolgon. Szal akkor maradnék annál a szcenáriónál, amelyben az izomagyú, társadalmilag kihívásokkal küzdő egyének felhasználását javasoltam.
    Bár a káliumos olyan jó kis dzsámbondos lett volna. na ebből is láccik mennyire feltünőek az ilyen nyakatekert gyilkossági módok, amiket max a kalambófilmekben lehet eladni.
  • NEXUS6
    #10
    dzsámbondos=dzsémszbondos
    sry
  • kbupdate
    #11
    :)
  • cipo000
    #12
    És honnan tudjátok, hogy az volt a cél hogy kinyírják?? Lehet hogy csak a polónium 210 et akarták tesztelni hogy mien hatásai vannak meg mien gyorsan hal meg stb.
  • wanek
    #13
    "ruhaszállító kötél mint folytóeszköz" - jó lesz az fojtóeszköznek is, mert nem folyékony a kötél :)

    Kifelejtetted a felsorolásból a közértben ugyan nem kapható, de a sarki dílernél megvásárolható anyagot, amit ha túladagolva beadnak, akkor max. kábszertúladagolást állapítanak meg. Persze ennek nem lett volna hírértéke, hogy egy drogos kém elpatkolt.
    Leeshetett volna valami magas helyről, elüthette volna valami, stb...
  • wanek
    #14
    "Na itt látszik mekkora egy hülye vagy te! Borzasztó!" - milyen érdekes, hogy te soha nem kapsz büntetést... Vagy te is valamelyik mod vagy más névvel?

    "Tűszúrás helye" - legalább 10 olyan helyet tudnék mondani az emberi testen, ahol nem veszik észre a tűszúrás helyét, akárhogy is felboncolják...
  • kbupdate
    #15
    és szted haggya majd magát csak úgy megszúrni olyan helyeken? hm? butuska! akkor meg már dulakodás nyomai.
  • unknown nick
    #16
    "Amúgy elég pancser dolog ilyen feltűnő módon kinyirni valakit..."

    Lehet azt akarták, hogy az áldozat a halála előtt egyértelműen értesüljön róla és legyen ideje bűnhődésképpen elgondolkodni a saját jövendő sorsán.
  • kbupdate
    #17
    jaja, elég módszeres kivégzés. "jaj, véletlenül polonium":D
  • wanek
    #18
    Ha már ilyen szépen bemutatkoztál (butuska), akkor én is bemutatkozom: wanek :)
    Képzelőerőd a nullánál is kevesebb. Okítani meg azért nem fogok itt senkit, mert nem szeretnék ötleteket adni senkinek. Hidd el, hogy dulakodás nélkül is megy...
  • Drinkman
    #19
    Azért volt jó módszer, mert nem azonnal hatott, így a lebukás veszélye is csökkent (0-ra) . Ügye a fószer a mérgezés után még tette a dolgát egy darabig aztán rosszul lett ,nem azonnal tudták mitől, szóval a tettes(ek)nek is volt ideje takarítani, meg eltűnni.
  • Sanyix
    #20
    Nem láttál még dokumentumfilmet a szovjet kémekről? A kedvencük az esernyős módszer volt. Véletlenül megbökték az utcán a célpontot az esernyővel, kb annyit érzett mint amikor a ruha szúr kicsit, az esernyős bocsánatot kért, majd mentek tovább az útjukra. Aztán a megbökött ember pár perc múlva összeesett és meghalt, küldetés teljesítve.

    És sztem ez a polóniumos módszer arra volt jó, hogy megmutassák, hogy így jár aki köp.
  • Nethyrrea
    #21
    naja. szerinted bush bácsi miért költ havi hat MILLIÁRD dollárt csak a háborúra? csak mert ennyit költ. bazeg, egyhavi háborús bulija többe van mint magyarország éves költségvetése. vagy államháztartási hiánya...?
  • NEXUS6
    #22
    Asszem az ilyet ricinnel csinálták. A halálos adag pár tized miligramm.

    De ha már itt tartunk kb 10-20 ricinus magot be is rakhattak volna a kaviárjába. Mert a növényt ugye erdőn mezőn találni, vagy van ahol még termesztik is.
  • uniu
    #23
    "legalább 10 olyan helyet tudnék mondani az emberi testen, ahol nem veszik észre a tűszúrás helyét," - segglyuk ?:)
  • wanek
    #24
    Bizonyos esetekben akár az is jó lehetne, de nem mindig. Látom, fantáziálsz. Véletlenül nem te vagy tótavéárpi? :) Mert neki folyamatosan a segglyukon jár az esze, de ez mondjuk nála a nemi identitásából fakad, hogy finoman fejezzem ki magam.
  • kbupdate
    #25
    ja, és tűszúrást ott se találtak:D:D
  • archkoven
    #26
    Érdekes, hogy pont az egyik legszellemesebb pofával szemben célozgatsz homoszexualitásra. Lehet, hogy az, lehet, hogy nem, nem tudom. A véleményemet ez nem befolyásolja. Ugyanis szerintem ő az egyik legtehetségesebb író a neten és a mondanivalójával is -néhány kivételtől eltekintve- egyet tudok érteni. Persze a tekintélyelvű mélymagyaroknak biztosan kurvára nem tetszenek az írásai:))
  • Sanyix
    #27
    Ja nemtaláltak. Nem 5 mm széles tűkkel szurkáltak...
  • wanek
    #28
    Nem kell ahhoz "tekintélyelvű mélymagyarnak", elég szimplán csak magyarnak lenni. De a cocksucker asshole árpika csak taknyosorrú pajeszbajnokoknak tetszik igazán... miért is?
  • archkoven
    #29
    Szerintem menj labdázni és próbálj meg olyan dolgokban okos lenni amihez még túl fiatal vagy! Anyu és apu otthon láthatólag jó munkát végzett. Visznek már Fidesz-gyűlésekre?:)
  • wanek
    #30
    "Szerintem menj labdázni és próbálj meg olyan dolgokban okos lenni amihez még túl fiatal vagy!" - szerintem lehagytál egy "ne" szót, mert így elég nevetségessé vált a mondatod. Tehát próbálj meg felnőni, és egy épkézláb gondolatot leírni. Vagyis magyarból eddig elégtelenre mérettél meg.
    "Anyu és apu otthon láthatólag jó munkát végzett." - ebben egyetértünk.
    Neked nem mondták, hogy sabbathkor számítógépezned sem lehet? LOL!
  • archkoven
    #31
    Egy dologra nem reagáltál pubi. Szóval igaz, hogy viktor fütykösére gerjedsz??
  • wanek
    #32
    Pubika! Ne magadból, meg tótavéből indulj ki. Én a lányokat szeretem :)
    Megvolt vacsorára a taknyos túrósmetélt?
  • Drinkman
    #33
    "A francia intézet munkatársai szerint az anyag Franciaországban sem számít radioaktívnak."
    Na ez kész ennyit a franciákról :D
    A polónium minden izotópja radioaktív, a 210-es 1 grammja 140W energiát sugároz. (állítólag: wikipedia)
  • nedudu
    #34
    "A polónium minden izotópja radioaktív, a 210-es 1 grammja 140W energiát sugároz. (állítólag: wikipedia)"

    Veszek vazze polóniumot nagytételben és olyan erőgépet építek itthon, hogy a Doom 28 for president 600 fps-el fog futni egy agyonbikázott gépen. Asszem sugárzó arccal de a legnagyobb e-penisszel fogok megdögleni
  • Drinkman
    #35
  • archkoven
    #36
    Kezdek kételkedni abban, hogy te valóban a lányokat szereted. Akik ennyire látványosan buziznak azok szinte mindig a homoszexualitásukat palástolják.
    Nem szégyen az Wanek! Valld be nyugodtan, hogy szereted a kukit!:))
  • wanek
    #37
    "Kezdek kételkedni abban, hogy te valóban a lányokat szereted" - Kissé szenilis lehetsz. Amikor a #31-et írtad, akkor mire gondoltál? LOL!

    "Akik ennyire látványosan buziznak azok szinte mindig a homoszexualitásukat palástolják." - aki ezt ilyen jól "tudja", az valószínűleg tapasztalatból tudja. Te így cserkészed be a partnereidet? Velem felesleges próbálkoznod. Sikerélményért menj inkább egy meleg klubba. Feltétlen tedd fel majd a sábeszt is, úgy csinosabb leszel, hamarabb megkaphatod a betevőt
  • wOlFbYTe
    #38
    Srácok, kést ne adjak? Vagy egy kis plutóniumot, zsebbe? Úgysem sugároz ;)
  • wanek
    #39
    Nem poloniumot akartál írni? :)
  • god25
    #40
    Hmmmm... Té'lleg Nem rossz az oldal!! :)
    http://www.unitednuclear.com/chem.htm