5
  • Gerygrey
    #1
    Nem marketing és technológiai lépésekről kéne fecserészni, a technológia régesrég adott, csak a szolgáltatás árával van baj. Havi 3125 ft-os gprs nettel, p910-en jól elvagyok, net, mail, msn, stb megy szépen. Opera mini az sg főoldalt 4-5 mp alatt behozza, képekkel (nem tudom mit és hogyan optimalizál, de igazi élmény netezni rajta, még egy flash plugin és megvan a fullextrás net mobilon) viszont notit nem nagyon kötnék gprs netre mert tetű lassú lenne, akkor már 3g kéne, azzal viszont pörög jobban az adatforgalom és nem jövök ki havi 200 megából. Szélessávon még az 1 giga is elég karcsú, és ezért havi 10 rongyot kiadni színtiszta luxus...
  • bakagaijin
    #2
    Van olyan mobil, amivel 3G/GPRS/valami feletti netet meg tudsz osztani wifi-n, biztonságosan? Mármint olyan mobilteló, ami ezt tényleg tudja is, nem csak mondja magáról. Olyan dobozos routerek léteznek amik ezt tudják, de mobilteló van-e.
  • Lame
    #3
    HSUPA?
    Az meg erosen implementalas alatt van.
    Nem is igazan ertem mi ertelme. JOt rohogtunk rajta amikor lattuk, hogy lesz.
    Ki akar mobil szerver szolgaltatast nyujtani? :)

    Egyebkent itthon tenyleg az arakkal van a legnagyobb gond.
    2000 ft-ert adnak 50MB-t. Amig csak a mobilomon netezek addig jo (megjegyzem akkor is draga),de ha mar rakotom egy notira akkor semmire sem eleg.
    Szolgaltatokat sem ertem, kiepitettek baromi dragan a 3g-s halozatot, de nem szeretnek, hogy hasznaljak is az ugyfelek. Legalabbis az arakbol erre kovetkeztetek.
  • quentit
    #4
    Mobil szerver... Te tényleg lame vagy...

    Van 1000 más dolog, pl. normális minőségű videótelefonálás nagyméretű laptop képernyőn, élő tudósítás (olcsóbb lenne mint a műhold), stb.
  • Lame
    #5
    Atlagfelhasznalok gyakran csinalnak ilyet tenyleg.