60
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
  • C7
    #1
    ez a 2005 nyarán megjelenő Marvel képregényadaptáció folytatása. 2007 júliusára várható, címe: Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer,
    egyes források szerint Fantastic Four and the Silver Surfer. állítólag Dr. Doom hangja is szerepel benne, és míg az előző részben Ben Grimm-é volt a főszerep, ebben Sue érzelmi világáról tudhatunk meg a legtöbbet, szerelmi háromszög fog kialakulni
  • C7
    #2
    illetve nagyon sajnálom, hogy nem a Film hírek fórumába nyitottam
  • Hydroceph
    #3
    Jo lesz várom
  • akyyy
    #4
    oda nem is tudsz:D:D azok cikkeknek a fórumai
  • Laky
    #5
    Az első része is olyan "egyszermegnézős" volt, nem tudom mennyit várjak a következőtől :\
  • C7
    #6
    sztem az első naon jó volt, én 2 vagy 3 hét alatt 4x láttam
  • Cuchulainn
    #7
    Fasza, kíváncsi leszek Galactusra :)
  • sweech
    #8
    o_O
  • pauly
    #9
    Szerintem elég gyenge lett az első rész.Egyszer meglehet nézni,és annyi.A 2.-tól se várok többet...
    Szvsz pl az x-men sokkal jobban sikerült.
  • C7
    #10
    Az új szereplő, Silver Surfer azért jön a Földre, hogy felkészítse azt az elpusztítására. A négyesnek meg kell fejtenie a titokzatos deszkás céljait, miközben ősi ellenségük, Dr. Doom is felbukkan a színen.

    "Ami valójában izgat, az a Fantasticar" - mondta Story. "Higyjétek el, srácok, igazán pompás lesz. Részekre lehet majd bontani, meg minden. Johnny és Ben természetesen folyamatosan veszekedni fognak azon, hogy ki is vezesse ezt a csodamasinát. Bár 100 millió dollár rengeteg pénznek tűnik, a mi esetünkben ez nem így van. A második rész sokkal látványosabb lesz. Már csak maga a Baxter építmény megvalósítására ráment a fele összeg."
  • sb1
    #11
    Fent van az apple.com-on a HD előzetes!
    BRUTÁLIS!!!
  • Shiwo
    #12
    linket :)
  • knightbali
    #13
    süti trailler
  • sb1
    #14
    ÍME !
  • Shiwo
    #15
    köcce... jó trailer :)
  • Csaba007
    #16
    Király az előzetes!!!!
  • C7
    #17
    a tailer nagyon állat! már alig várom
  • viktor9999
    #18
    én is! :D
  • sb1
    #19
    Íme itt van a legújabb előzetes!
  • C7
    #20
    nagyon atom az előzetes!!!
  • Pheaper
    #21
    egész jóra sikeredett a film:)
  • Bokafix2
    #22
    Hogy micsoda??
    Jóra sikeredett? Tán láttad-é, hogy így nyilatkozol?
    Ne őrjíts meg, hogy már láttad...
  • Shiwo
    #23
    bakke..már tényleg tölthető lefele..
  • Bokafix2
    #24
    Az meg hogy lehet? Még miko' lesz a premier....
  • ffxi
    #25
    hát...öhm...nos...
  • Nyarlathotep
    #26
    Szegény Storm jól meghal a végen, de nincs gond, mert a Surfer isten módjára még a halotakat is képes feltámasztani, és gond nélkül seggberugja Galactus-t, amibe a film szerint ő is beledöglik! :( Amúgy király film! :)
  • Nyarlathotep
    #27
    JA bocs, SPOLITER, vagymi! :)
  • Nyarlathotep
    #28
    Itten lehet olvasni Ezüst Utazó kollégáról!
  • Shiwo
    #29
    [email protected]ő után köpönyeg...
  • Bokafix2
    #30
    Az okés, de a magyar premier még csak 1 hónap múlva lesz.
    Na de, azért én már töltöm...
  • ffxi
    #31
    jah úgy, nem vágtam a témát :)
  • Cuchulainn
    #32
    ... persze megértem, nincs spoiler tag - hoppá de van!
    De ráadásul nem is csak annak lőtted le aki alapból semmit nem tud a F4-ról hanem annak is aki a képregényt ismeri és kíváncsi lett volna miben más a film...
  • C7
    #33
    tökéltesen igazad van... nemtom valamirevaló felirat már van hozzá? filmet le se szedtem, csak egy samplet, de azon nekem alacsonyank vagy hogy mondjam, tú szélesnek láccott... na meg mostanába minden film amit leszedek TS várjunk már valami jóra
  • knightbali
    #34
    Nem rossz film, az 1-nél klasszisokkal jobb.
  • zsozsizsá
    #35
    Megnéztem és elég jóra sikeredett csak a végén sötét és ezért nem lehetett látni sokat(mozisan):D és pont az izgi jelenetnél:(
    De nagyon jó volt csak kicsit hosszabra számítottam, nem baj jó ez:)
  • knightbali
    #36
    Pontosan, nekem is ez volt a bajom vele, lehet ha jobb minőségben látom, még jobban bejön.
  • Hedgehunter #37
    Ma neztem meg moziban elajultam tole olyan jo volt... A legjobb mozi a X3 ota.... Tokeletes... (persze cigi volt elotte)
  • Nyarlathotep
    #38
    Idézet egy másik topicból ahová te írtad...

    "silver surfer...... A legjobb film eddig amit lattam, X men 3 volt eddig meg lord of the rings, pokember...
    Galactus nincs benne sajnos de igy is hatalmas....!!!!"

    Milyen kár, hogy nem láttad te ezt a filmet! De a lényeg, hogy cigi volt elötte!
  • Hedgehunter #39
    Miert ne lattam volna...? Ja vagy te nem latsz el csak a hatarig....
  • Bokafix2
    #40
    Ben-t bírom, a sziklafejűt... Mikor az 1-ben megkövült sírt-rítt, hogy vissza akar változni, és a 2. rész végéig többször is teljesült ez a vágya, (az 1-ben Doom visszaváltoztatta, a 2-ben képességet cserélt a Fáklyával) de ennek ellenére megmaradt kavicsnak.