9
The Closer (2005-????)
  • Harly18
    #1
    The Closer - A főnök címmel új sorozat indult az RTL Klubon, különösebb promóció nélkül, szinte titokban, szerda esténként, 11 után. A főnök világszerte népszerű bűnügyi sorozat egy igazi sztárral, Kyra Sedgwickkel a főszerepben, akit Brenda Johnson megformálásáért Golden Globe-díjra is jelöltek.

    A sztori röviden: Brenda Leigh Johnson - aki rutinos nyomozó - Atlantából Los Angelesbe költözik, eladja korábbi házát, lemond jó állásokról, hogy új életet kezdjen egy gyilkossági csoport élén. Itt szembesül azzal a ténnyel, hogy az alapvetően férfias szervezetek, mint a hadsereg vagy a rendőrség, nehezen fogadnak el nőt vezetőként, különösen akkor, ha az egy jöttment, aki nemhogy az adott egységet, de még a várost sem ismeri. Persze a kívülről kemény, konok, keménykedő rendőrnő, aki természetesen belül egy érzékeny asszonyka, nehezen viseli a rideg elutasítást, és mindenképp be akarja bizonyítani, hogy milyen remek vezető lenne, ha hagynák az önérzetükben alaposan megsértett, öreg rókák, tapasztalt zsaruk.

    Már egy ideje (október óta) megy a sorozat. Szerintem nagyon jó, csak az a baj, hogy nagyon későn adják...
  • Harly18
    #2
  • Istencsászár
    #3
    Már egy jó ideje megy, néha néha nézem. Jókis sorozat.
  • Harly18
    #4
    A legutóbbi rész tetszett a legjobban, amikor a fiatal srác megölte a mexikói lányt. Na nem ez, hanem ahogy a végén Brenda behúzta a csőbe. Mexikóba szökött, mivel nincsen kiadatás Amerikával szemben, csak arra nem gondolt a srác, hogy egy mexikói állampolgárt ölt meg, igy ott kell leülnie 40 évet...
  • Harly18
    #5
    törölt hozzászólás
  • PíszLávJuniti
    #6
    dugnám.
  • Harly18
    #7
    Köszi ezt a sorozathoz igen kapcsolódó értékes hozzászólást....
  • Harly18
    #8
    Úgy érzem, hogy én mindig kifogom azokat a sorozatokat, amiket senki sem néz....
  • Bubbax
    #9
    A nézhető műsorok mindig éjjel mennek?! És hol a beharangozó?! Ebből se láttam semmit.:(
    Mikor ismétlik meg az első évadot?