37
Minden ami mobil! Játékok, Képek minden!
  • Benc16
    #1
    Samsung Z500:








    Motorola V3i DG:








    Nokia N93:





  • autoszimulator
    #2
    hát igen... egyre rondábbak lesznek a mobilok -.-
  • Benc16
    #3
    :P

    Igen de nekem viszont a Motorola V3i DG: tetszik... :)
  • David01
    #4
    Szerintem a Z500 rózsaszínbe elég ronda.
  • Benc16
    #5
    Nekem se tetszik. De gondoltam beteszem...
  • kuci06
    #6
    az n93 ronda, de nagyon sokat tud!
  • Benc16
    #7
    Mint állat... de nekemse tetszik...
  • David01
    #8
    Én nem tartom annyira rondának igaz hogy nagy, de ha ingyen adnák nem zavarna hogy mekkora

    Most egy ilyenem van:

    Ezt is sokan rondának tartják, nekem még is tetszik.
  • Benc16
    #9
    Nekem tetszik, csak hogy pasi vok a rózsaszín nem... Amugy egy ilyen mennyibe kerül?
  • Doomista
    #10
    motorola v3-m van.öszintén ingyé kaptam.nem akartam akkoriban 40 ezert fizetni érte,és egy kis ésszel sikerült is ez.
    jo mobil,nem tud olyan sokat,de ami alapbol kell és középsö szintben még,azt tudja.báár én a mobilt csakis sms,bluetooth,hivás,és játékra használom:)
  • Benc16
    #11
    Mázlista! :)

    És amugy milyen színű neked? Arany?
  • kuci06
    #12
    Nokia Xpress music széria első tagjai(5300 , 5200, 3250)
  • kuci06
    #13
    na mégegyszer:
    Nokia Xpress music széria első tagjai(5300 , 5200, 3250)
  • ricky
    #14
    Szeretnék telefont venni:

    - legyen rajta bluet. vagy infra
    - szép kijelzője legyen
    - összecsukható legyen
    - mp3at játszon le
    - fényképet tudjon csinálni

    (rádió előny, de nem szükséges...)

    Milyet ajánlotok, ami tudja ezeket???
  • kuci06
    #15
    például a lentebb látható nokia 5300 tudja ezeket(csak ez kihúzható)

    vagy pl ez:
    Sony Ericsson W300i
    teszt itt
  • Gerygrey
    #16
    Munkatársamnak van SE D600, az is szétcsúsztathatós és szép a kijelzője (csak picit - szerintem - kicsi)

    Egyébként nem nagyon értem ezt a "vókmenmobil" szériát, egy P910i is ugyanolyan jó MP3 lejátszó mint egy W-akárhány, és mivel kifutó modell, olcsóbb is. És ráadásul jóval többet tud, elég annyit mondanom hogy érintőképernyő + Symbian... Nem értem a SE-t, miért nem a Pxxx-eket nyomatják, mint multimédia-mobil, miért van "üzleti kategóriába" sorolva? Egyáltalán, mitől lesz üzleti egy telefon? Állítom, egy magamfajta telefonbuzi, aki vevő a mobil multimédia cuccokra, sokkal jobban kihasználja a telefon képességeit, mint egy üzletember, aki a büdös életben nem fog divx filmet nézni vagy super nintendo játékokat játszani a telón (opera minivel SG-zni a metrón melóból hazafelé, mint én jelen pillanatban, pláne :))
  • ricky
    #17
    hmm, ez az 5300 tényleg klassz, köszi! Van a leírásában, hogy rádió: visual. ez mit jelent pontosan?
  • ricky
    #18
    ez se rossz... :)
  • Gerygrey
    #19
    Olyasmi mint nekem p910-en a virtual radio, netes rádió streameket lehet vele hallgatni, viszonylag élvezhető minőségben, csak ha forgalmidíjas GPRS-ed van akkor nem ajánlott mert zabálja a sávszélt :(
  • kuci06
    #20
    ilyen : visual radio
    De magyarországon asszem nem elérhető ez a szolgáltatás.
  • ricky
    #21
    jah, ok, köszi, így már vágom... meg elolvastam a t-mobilenak azt a kedvezméynét amit adhatnak hozzá s így már értem is :)
  • Pheaper
    #22
    isteni telefon (Y)
  • Benc16
    #23
    Kösz, mindenkinek ezt a sok képet meg midnent, remélem így fog folytatódni a téma...
  • David01
    #24
    Én a 7610-em olyan 35000-ert vettem használtan, ebben benne van vadiúj eredeti hátlap meg előlap.
  • Benc16
    #25
    Az jó ár, de amugy ki melyik szolgáltatónál van? én a Vodafone -nál. Úgy vagyok ezzel, hogy sztem a legjobb azt mondtam régen hogy a T-mobile a legjobb, de magasan jobb a Vodafone... Többet aad mint gondolnánk...
  • David01
    #26
    Szépnek szép csak lehetne okosabb. Az áráról ne is beszéljünk (kb. 700.000 forint) Mindössze 1000Db van belőle a világon.Ha kapnék egyet tuti megszabadulnék tőle minnél előbb.

  • Benc16
    #27
    Hát szerintem nem éri meg ez még a milliomosoknak se... Nekem nem tetszik...
  • Benc16
    #28
    Nekem ez bejön...



  • David01
    #29
    Na a vodafonról a véleményem az hogy szemét tetű az egész. Bocsi ha ezzel megsértek valakit. Minden készüléken az a geci voda live van ami semmit sem ér, lekorlátozza a telefon nagy részét. Az mellett még ronda is. Ha megnéz valaki egy Samsungot eredeti és Live menüvel láthatja az igen nagy külömbséget. Symbianos vagy bármilyen más okostelefont alig árul gondolom azért mert nem tudja rá pakolni a Live-ot.

    Kifejtenéd mivel ad többet?
  • Benc16
    #30
    Igen, ez a te vélemyéned. :)
  • Dloc
    #31
    Nem tudja valaki hogy hol lehet olyan programot letölteni hogy
    számítógépről videót át lehessen küldeni mobilra?
    ÉS a program nevét.
  • Benc16
    #32
    Ehh, sajna nem tok :(
  • Benc16
    #33
    Én is kerestem már...
  • Dloc
    #34
    ja és:Sony ericcson v630i.
  • t256
    #35
    Vodáról nekem is csak negatív tapasztalatom van. 1 éve vettem egy Sagem my-V56-ot. A hozzátartozó sim kártya 3 hónap múlva lejárt. Pedig egyszer feltöltöttem egy 3000 Ft-s kártyával. Pár hónapra rá kaptam egy sms-t, amiben az állt, hogy ha június 15-ig feltöltöm a kártyámat 500 Ft bónuszt írnak jóvá.
    Ez jól hangzott, viszont 16-án kaptam meg az sms-t.
    A telefonok menüje pedig egyszerűen borzamas.

    Ha a 3 szolgáltató közül választani kéne, akkor a Pannon a nyerő. Már 900 Ft-ért van feltöltő kártya, ami igen előnyös ha az ember pénz szűkében van, viszont telefonálgat. Ráadásul a telefonok menüjét is békén hagyják.
    Sokáig voltam T-mobile-os (Westeles), velük semmi bajom nem volt.
  • csepene
    #36
    Sziasztok!
    Bár én még új vagyok itt,de nekem is van negatív élményem a vodától.
    Bár én voltam mát még annó Westeles is,de immáron 5 éve vagyok a Pannonnál,és meg vagyok vele elégedve. Ezúton csatlakoznék az előttem szólóhoz: a pannon a legjobb. 1éve előfizetéses vagyok,és semmi gondom vele,míg az egyik ismerősöm bajlódik a Vodafone-nal,mert nem úgy és nem annyit számláznak,mint amennyit kéne.Sajna nem nagyon tud mit tenni,mert 2 éves hűségnyilatkozat köti a vodához.
    Röviden ennyi.Szerintem jobb elkerülni őket.
  • Mike
    #37
    a Pannonnal egy baj van, nagyon el van kényelmesedve
    6 évig voltam Pannon előfizető, simán hagytak elmenni
    hja kérem nem vagyok multicég