211
World War I RTS
  • Axon
    #1
    Készül egy újabb I. világháborús RTS, ami azért is örvendetes, mert roppant kevés van ebben a témakörben.
    A játékot a Buka adja ki, weboldal itt.
  • Axon
    #2
    Beszúrok néhány képet is.
  • Axon
    #3
  • Axon
    #4
  • Axon
    #5
  • Axon
    #6
  • Axon
    #7
  • Axon
    #8
  • Axon
    #9
  • Axon
    #10
  • Axon
    #11
  • Axon
    #12
  • Axon
    #13
    A grafika hasonlít egy kicsit a Soldiersére meg egy csipetnyit a panzers-re is, a játék maga pedig a Word War I játék hangulatát kelti.
  • Axon
    #14
    Még néhány kép:

  • Axon
    #15
  • Axon
    #16
  • Axon
    #17
  • Axon
    #18
  • Axon
    #19
  • Axon
    #20
  • Axon
    #21
  • SHADOWEYES7
    #22
  • Takezó
    #23
    nekem tetszik igy elso blikkre: )
  • Pheaper
    #24
    ugy szintén nekem is
  • Barney Tech
    #25
    Szépnek igérkezik.
  • toysoldier
    #26
    Képek alapján eléggé tetszik :) az Antant is nagy kedvenc volt :) szal sztem ezis be fog jönni
  • LasDen #27
    Nekem is beejön....bár ahogy nézem még soká jelenik meg....
  • passatgt
    #28
    azért van egy pár olyan dolog a képeken ami szerintem az első vh ideján nem igen volt:)
  • Axon
    #29
    Elvileg 2007 második negyedévében jelenik meg, na de az ilyen időpontmegjelöléseket, már fenttartásokkal fogadjuk.
  • Grusi
    #30
    egyet mondj
  • Axon
    #31
    Az biztos, hogy gyúrtak a grafikára is rendesen, ami például lényeges kritika volt az Antant-nál is.
  • Axon
    #32
    Pédául?
  • Axon
    #33
    Az Antantot rongyosra játszottam és max. kéthetente mindig előveszem egy irgalmatlan nagy hent erejéig.
  • passatgt
    #34
    úgy összességében:)De pl a fű olyan mint a golfpályán:)Meg az utcalámpák is elég modernek
  • passatgt
    #35
    meg útfestés se nagyon volt akkoribe,bár lehet hogy rosszul tudom:)
  • Serpa
    #36
    érdemes a két videt megnézni.
    a látható animációk elég szépre sikeredtek.

    és mint Axon írta egy másik topicba, mintha a Soldiers motorra hajazna.
    + sztem va benne egy kis Total War beütés is(kampánytérkép, de ez főleg a videkből derül ki).
  • LasDen #37
    nekem pont a kampány térkép az ami nagy kedvet adott hozzá... :D
  • Axon
    #38
    Biztosíthatlak, hogy már 1914-ben is létezett fű :-)
    Utcai világítás is volt már és akkoriban még sokkal szebbek voltak mint ma. Az útburkolati jelekben viszont én sem vagyok biztos. Gondolom lehetne találni olyan korabeli fotót, amin látszik az úttest és ott megnézni, hogy van-e festés vagy nincs. Mondjuk ez lesz a legutolsó ami érdekelni fog a játékban :-)
  • Axon
    #39
    Megnéztem a két trailert.
    Egy észrevétel. A 2. filmben háromszor is felvillannak tankok, amik erősen tigristankra emlékeztetnek engem. A film vége felé pedig atomrobbantások láthatók. Fényes felvillanás, majd az egész város és az összes fa is le van tarolva.
  • LasDen #40
    hasonló de biztos hogy nem atomrobbanás.....azé ekkora bakit nem követnek el... :D

    Amúgy nekem a 2 vidben az tünt fel, hogy a yalogság az ide-oda szaladgáláson kívül nem csinál semmit..... :DD