35
Fergeteges EMO-karikatúra, Power Rangers köntösben!
  • Beast Machine
    #1
    Go go EMO Rangers!!!!!

    Eszméltelen jó, szépen megcsinált, igényes kis paródia a mostanság annyir elharapózó EMO-őrületről. Mindez sokunk gyermekkori kedvenc sorozatunk, a Power Rangersre felépítve! Rengeteg poén, tipikus EMO-arcok, és a főcímdal is qrvajó, egészen addig a részig, hogy "Krááááááj...."! Kötelező!!!

    \m/
  • Beast Machine
    #2
    Ja, igen, még valami. Először a "Film, Tv, DVD" részlegbe szántam ezt a dolgot, de ez a dolog túlnőtt ezen az egy darab pilot epizódon, így sokkal inkább már egy jelenség (UKban legalábbis...)!
  • kuci06
    #3
    Go Go Emo rangers!!
  • F1re
    #4
    ez is vami Emo-s fassszoposag ? mert annal undoritobb buzisag nem naon van
  • Goth
    #5
    vicces, hogy 0 költségvetésből jobban meg van csinálva mint az eredeti :D
  • Beast Machine
    #6
    jaja, az imósok ellen beszél a cucc, csak burkoltan.
  • Kou
    #7
    Jah, EMO az egy érdekes dolog. Félelmetes inkább, és botrányos ahogy egy néhányan kinéznek.
  • Emo13
    #8
    ha valaki emo,és 12-13kor között van,írjon,kortól függetlenül,
    [email protected],de csak igaziak,és nem divat emok (Amy voltam)
  • PíszLávJuniti
    #9
    Szia!
    ismizünk?
  • Emo13
    #10
    bocsi,nem kortól függetlenül,hanem 12-13kor között.
  • j0nNyKa
    #11
    tizenketto tizenharom, az meg alig allt fel a bilirol, de mar depresszios faszidiota
    JOEG.
  • Emo13
    #12
    már egy csomó mindenkinek elmagyaráztam ezt koros dolgot,de mégegyszer nem fogom,úgyhogy csak annyit.............fasz idióta az aki mondja.úgyhogy én nem mondom rád mert olyan szemét nem vagyok mint te,és összeveszni sem akarok,és ha nem szereted őket,ne foglalkozz velük.
  • j0nNyKa
    #13
    nem fogod nekem megmagyarázni, hogy már annyi élettapasztalatod van, hogy simán eldöntsd, h te most jó dolgot csinálsz, és nem valami divatbalfaszságot, mer épp nem tudod magad hovatenni
    nemtom eljut-e odáig a fantáziád, h mi lesz így veled pl.
    - állásinterjún
    - családalapításnál
    - ?!? esküvőn ?!?!
    - nagy családi ünnepeken
    - ne soroljam továbbokon.
  • Emo13
    #14
    te meg nem mondod meg hogy érezzem magam jól,mert megtudom oldani,egyébként honnan tudod hogy akarok-e családot,esküvőt stb.
    tudom hogy itt most nem erről van szó,nem ez a lényeg,de ahhoz nem kell 40évesnek lennem,hogy megtapasztaljam a rosszat,mert lehet hogy csak ilyen piti dolgok történtek velem,de azok számomra elég rosszul estek."kicsi a bors,de erős"kicsi a fálydalom ami ért,de rosszul esett.örülj neki hogy te úgymond "boldog"vagy.
  • Cuchulainn
    #15
    Loool ez de gecinagy :D
  • Cuchulainn
    #16
    Oks béna vagyok, csak most látom milyen régi a topik, de nekem új volt ez a zseniális műsor, szal most örülök a fejemnek :)
  • j0nNyKa
    #17
    akarod mondani "fájdalom", mert ugyebár azt pontos j-vel írják
    13 évesen szerintem még nem látod előre, hogy szeretnél-e családot, gyerekeket, esküvőt, stb.-t, bár lehet, hogy te meg vagy áldva valami földön kívüli képességgel, és előre látod, hogy mi lesz ~5-10 év múlva
    na de miért koptatom a számat, neked lesz rosszabb, nekem, és másnak nem.. maximum szüleidnek :[
  • Emo13
    #18
    De figyu,itt most az a lényeg hogy jól tanulok,és akárhogy is nézek ki,az a lényeg hogy jól tanulok,és így nagyon nagy rá az esély arra hogy munkám lesz,meg hát énekesnő akarok lenni,ahhoz is kell a tanulás,de inkább a szerencsére bízom mert én össze-vissza dalolászok majd mindenhol,és én sajnos csak arra tudok várni hogy felfedeznek vagy nem.most csak annyit tehetek hogy jól tanulok továbbra is,és azért egy okos embernek könnyebb munkát szerezni,mint egy butusnak,és itt most nem számít hogy hogy néz ki,mert ismerek olyat,aki úgy néz ki mint egy drogdriller,és mégis olyan sok pénze van,és természetesen munkája is van,mert abból kap sok many-t.
  • Emo13
    #19
    és a fájdalom szót sietségemben írtam rosszul,de tényleg,nem muszály elhinni,de csak úgy mondom.
  • j0nNyKa
    #20
    lényegében akkor a muszáj szót is eléggé elsietted
    én elhiszem, hogy jól tanulsz, viszont írni nem tudsz.. márpedig munkához általában kell valamiféle irományt produkálnod, amit nem árt, ha helyesen írsz le, szóval azért vannak itt még gondok
    nem akarlak elkeseríteni, de általános iskolában egy közepes képességű diák 0 tanulással simán összehoz 4.0+ -os átlagot, tehát még ne éld bele magad, hogy szuperjó tanuló vagy
    majd hogyha -teszemazt- ott leszel, hogy na go egyetem, és 130-140+ ponttal bekerülsz, visszatérhetünk a témára
    sok szerencsét az énekléshez, amiből megsúgom, nehéz megélni, legalábbis nem úgy, mint pl. a "drogdiler" barátod :)
  • synus
    #21
    hehe.. ha jól sejtem akkor mire ő egyetrem közelébe kerül, addigra 130-140 ponttal nem sokra fog menni..(jövőre már 500 pont..)
    bocs de ezt most kellett :):):):)
    egyébként éneklésből vagy hát zenéből itt megélni tényleg nem egyszerű dolog..
  • synus
    #22
    és én se tudok írni..:)
  • Emo13
    #23
    jó,a helyes írással,vagyis a j-ly betűs szavakkal nem vagyok kibékülve:DD
  • Emo13
    #24
    na,addig is tanulok,és ez a lényeg,és ha így folytatom tovább,akkor azért mégis csak felvesznek valahova,mert ha néha a kis buta tyúkokat is sokszor felveszik,sőt,néha nem is akárhova,akkor egy hát úgymond okos lányt csak felfognak,meg hát a helyes írást is gyakorlom:DD a legfontosabb a tanulás,és akkor nagyobb rá az esélyem hogy lesz munkám,ja meg az éneklésről,hogy mindent megteszek azért hogy az legyek,mindent,na jó azért nem mindent,és ezt úgy értem hogy nem bárakban,hanem mint a legnagyobb sztárok,és hát mondom mégegyszer hogy mindent megteszek ezért,mert ez az életem,és akárhol fellépek,tehetségkutatókon,meg mindehol,és hát sajnos csak ennyit tehetek,mert a szerencsére bízhatok hogy felfedeznek-e,és azért ha sikerül,márpedig fog,akkor elég sok pénzem lesz,mert nem olyan hangom mint,kiszelnek,vagy dudikának,többet nem tudok,de egy bazi erős hanggal csak tudok kezdeni valamit.
  • j0nNyKa
    #25
    nah, ezt nem tudtam.. mind1, tandíjat fizetni sem lesz egyszerűbb, mint 500pontozni.. :D
    emobaba: AZTAKURVAMILYENHOSSZÚMONDATBAZMEG :DD
  • Emo13
    #26
    ja,van egy szószerint hülye csaj az osztályomban,na,az aztán még beszélni se tud normálisan,és sokszor ez nekem már fáj:DD de nem kifejezetten fáj,valamikor röhögni is szoktam:DD na,ha annak lesz munkája,és nekem meg nem,akkor itt valaki szövetkezett ellenem,mert hogy egy tehetsége sincs semmihez,az fix,mert hogy kipróbálta már az éneklést,no comment,meg a hastáncot,no comment,meg hogy még rajzolni se tud,és itt jön az hogy még esze sincs az is biztos,de én meg táncolni is akarok,mármint tanulni,és hastáncozni is tudok,kiválóan rajzolni,soroljam még?nem akarom hogy beképzeltenek higyj,de van ilyen hogy valaki ilyen sokmindent tud,(már megint hosszú mondatot írtam):DD.
  • Emo13
    #27
    na,itt egy hibajavítás,te is kijavíthatsz nyugodtan,csak annyit,így kell leírni:Bazdmeg.:P:D
  • mate317
    #28
    Szerintem ma már nagyobb divat fikázni az emót mint annak lenni. Nem értem mit zavar egyeseket mások lelki világa. Ja és ők legalább csinosak is, nem úgy mint a csöves rokkerek.
  • j0nNyKa
    #29
    egyrészt te még nem láttál akkor szép lányt, ha ezt állítod
    ajánlom a partyarcok topicot, ott néha vannak szép lányok
    másrészt ne menjünk bele a zenei-stílus fightba, aki ilyen balfaszul fogalmaz, azt nehéz meggyőzni (mielőtt a borsó agyad nem túl jól fordítana, nem vagyok rocker, sőt továbbmegyek, nem hallgatok rock zenét)
    viszont mi 2en itt már kezdtünk elég értelmesen eltársalogni, erre.. ah..
    emobaba: mondom ha tényleg tehetséges, stb. vagy, az nagyon jó, de ettől függetlenül állásinterjúról macskátszarni repülésben távozol :)
  • Emo13
    #30
    Köszi hogy ezt mondtad. :)
  • Emo13
    #31
    persze,de add meg az msn címedet,bocs hogy ilyen későn írok
  • Emo13
    #32
    Egy minden fajta köhömm,a j-ly-s szavakban még szűz vokXD..szal egy minden fajta zenét játszó zenekart alapítottunk,mi,gabi és én zoe.A két énekes már megvan,én és gabi,a barátnőm,de a basszus,és sima gitáros,és dobos hiányzik.Korhatár 12-15-ig,nemtől függetlenül jelizhettek,és debreceniek legyetek.Legyen tehetségetek,ne abban a pillanatban tanuljatok meg pölö gitározniXD,és sajnálattal közlöm,a hangszereket ti veszitek meg,ha számít a jövőtök,és tehetségetek,nem nyafogtok,és megveszitek,egy ilyen alkalom nem adódik minden nap.üdv zoe,és gabi
    elérhetőségeink [email protected]

    [email protected]

    bármelyikönket felveheted.pux
  • F1re
    #33
    ikszdé
  • Beast Machine
    #34
    lolmá, kisemógyerkőc:)
  • TneX
    #35
    Nem rossz sorozat, az első rész kifejezetten tetszett!