192
Destination Treasure Island
  • Doomista
    #1
    Kalózos kalandjáték készül Robert Louis Stevenson könyve alapján, gyönyörű grafikával és izgalmas, fordulatokban gazdag történettel.

    A Destination Treasure Island-ben Jim Hawkins kalózt kell majd alakítanunk, aki Long John kapitány elveszett kincse után nyomoz. Az arannyal megpakolt láda megkaparintásához természetesen rengeteg mindenen kell átvergődnie magát, ki kell csomóznia a titkos helyre vezető szálakat, és nem kevés fejtörőben kell bizonyítania rátermettségét.

    Ahogy lenni szokott, nem ő az egyetlen, aki érdeklődik a láda után. Long John korábbi ellenségei is kiszagolják, hogy Emerald Island-en van a kincs, így Jim-nek nem csak az összekuszálódott szálakkal kell elboldogulnia, de összeesküvésben, csatában, korrupcióban és ármányban is lesz része bőven.

    A játéknak ma megérkezett 322 megát nyomó, franciául beszélő demó változata, melyet az alsó link segítségével márius magatokévá tudtok tenni. A galériánkban 22 új kép található. Jó szórakozást!


    DEMÓ LETÖLTÉSE !
  • Szeszmester
    #2
    Te már magadévá tetted?
  • Doomista
    #3
    mi a probléma ?!
  • Szeszmester
    #4
    ?
  • Shiwo
    #5
    angol verzió nincs véletlenül ?
  • Doomista
    #6
    MÉG nincs ... :(
  • ldavid
    #7
    én is arra várok.. :/
    amúgy a képeken maraha jól néz ki
  • kirol
    #8
    Na már van. Bár előbb kipróbálom a demót. Sose hallottam még erről a játékról.
  • ldavid
    #9
    már teljes van? vagy végre angol demó a francia után?
  • mariann84
    #10
    Van teljes már, ma d.e kipróbálom és beszámolok!
  • mariann84
    #11
    Meglepődtem, jobb mint gondoltam. Kalandos, érdekes, humoros, jók a fejtörők,mindenkinek ajánlom. A grafika is elég szuper.Szerintem együltő helyemben felét kijátszottam ma.Csak ajánlani tudom, szupi! :)
  • Zol77
    #12
    szerintewm se rossz! sőt! én még a francia nyelvű demójával játszottam legelőször,nagyon tetszett! Ma elkezdtem az angol verziót , így lényegesen könnyebb :))
  • mariann84
    #13
    Csak az a baj, hogy "kalandoroknak" rövid, egy nap alatt elértem a végkifejlethez, elég számolgatós fejtörő és nincs hozzá türelmem :) ha valaki a végéhez ér, tudja majd miről beszélek.Nah ott majd segítséget kérek. :))
  • lacica
    #14
    Segítség!!A szobornál a tollak,kagyló,mi a sorrend???Kötyi.
  • kirol
    #15
    Jó játék? Érdemes kipróbálni?
  • Twelvetrees
    #16
    Piros toll, piros kagylo balra, sarga toll, sarga kagylo jobbra, kozepre narancsszinu virag.

    Nekem viszont az volna a kerdesem, hogy a pecabottal ellopott loporszaru mindenkinek ures, vagy csak nekem?
  • mariann84
    #17
    A pipászacskóját kell ellopni a tetőről, és azt megtömni puskaporral, a másik bugyor oda nem kell.. és majd szépen rágyújt a puspaporra :D
  • Twelvetrees
    #18
    Koszi:) De hol talalok puskaport?
  • Twelvetrees
    #19
    Ok, rajottem... Ott van a hordo az agyu mellett... :)
  • lacica
    #20
    Köszi a tollakat,még majd számítok rátok.üdv.
  • lacica
    #21
    Nekem csak kék tollam van.Hol van a piros?
  • mariann84
    #22
    A piros papagájjal kéne elbeszélgetni lacica... pár finomságért cserébe ad neked ;)
  • hellboy2
    #23
    Szeva mind,hogy lehet kinyitni a vas rácsot a csontváz alatt??
    A szobrot a tollakkal meg csináltam utána mit kell tennem mert nem tom?
  • hellboy2
    #24
    A koponya alakú barlangban mit kell csinálni??
    tüzet raktam a szobrokat is fel állítottam a falat tudom ütögetni a fa kalapácsal(nem tom kell e)meg vízet is tudok forralni,ha kell sót is tudok csinálni.
    Van késem,órám,rum,edény,gyanta(cserépben),tályoló vagy mi.
    A banánomat egy kis rummal PITYUKA megette.
  • lacica
    #25
    Hellboy!Az órát hol a JóIstenben találtad?Én már1000x végigjártam mindent de órát nem lattam még véletlenűl sem.
  • hellboy2
    #26
    Még a játék elején a hajón a mennyezeten van középen.
  • lacica
    #27
    Kötyi!!!Mire jutottál a kalapáccsal??Megsúgod??
  • mariann84
    #28
    fiúk, az enigmát folyamatosan fordítani kell, a versikében lépésről lépésre le van írva mit kell csinálni, igaz néha rébuszokban. A koponya barlangban van két szobor, egyik törött azt meg kell ragasztani, majd letenni mindkettőt a helyére, és árnyékot vetnek majd a falra, és a versike leírja milyen sorrendben, melyik testrészt kell kopogtatni. ha jól emlékszem horog-láb-tőr-pisztoly. a sorrend is talán stimmel. a sót ne dobd ki, később kell majd!
  • lacica
    #29
    Szia Mariann!Köszi a segítséget!Még majd számítunk rád!Kellemes Húsvétot!!
  • hellboy2
    #30
    THX.Kellemes ünnepeket.
    lacica:azzal ütögetem a falat az árnyékok mögött.
  • Zol77
    #31
    én meg szerintem valamit nagyon benéztem,mert a gyűrűt se tudtam kivenni a rácsos ajtónál,meg a papagájos oltárt se tudtam még megcsinálni,de ez a két akadáj a francia nyelvű demóban nem volt akadáj,pedig egy kukkot se értettem belőle,most meg kóválygok egyik helyről a másikra ,hogy mit is nem vettem fel. De azért se nézek leírást,mert úgy nem érdekes :) Meg egyszer már megoldottam,megfogom mégegyszer. :)
  • lacica
    #32
    Most a kardokkal szenvedek.Mariann?????????????
  • hellboy2
    #33
    Én is a kardoknál vagyok ott mit kell és meddig,a birkát már megnyirtam.
    Az angol sajna nem az én asztalom.
    Magyaritás kellene ehez a játékhoz(is).
  • lacica
    #34
    Van egy mondóka az enigmában,hogy 1 nyúl,5 majom,13 kígyó.Valahogy a 4 kardot e szerint kellene baállítani és akkor kinyilna az a kapu.Várjuk Mariannt,hátha segít!Kérünk szépen.
  • lacica
    #35
    Ja,én az órát akkor kaptam amikór leesett a csontváz.
  • hellboy2
    #36
    A csonti nekem egy kampót és egy üveg szemet adott.
  • Zol77
    #37
    a kardos kapunál azt hiszem 22:13-at kell beállítani ha jól emlékszem,de nézzétek meg a fekete foltot , ott ír 3 időpontot, a legelső az. Én most az ágyúgolyót öntöttem ki, meg a csajszlit húztam ki a gödörből, itt tartok. ja meg jól beteáztam :)
  • hellboy2
    #38
    Köszike.
    Majd még biztos fogunk érdeklődni(olvasd sürün a fórumot).
  • lacica
    #39
    Egészségedre!!Na meg kötyi!!!
  • mariann84
    #40
    Nah a kardosnál tényleg a bibliai idézet számai alapján kell beállítani a pengéket.Bocsi, hogy nem néztem fel korábban.Hellboy, a kampó meg az üvegszem mellett egy rongyot is kellett hogy kapj a csontinál!