89
  • Pheaper
    #1
    A Nemzeti Futball Liga egykori játékosát, Paul Crewe-t (Adam Sandler) börtönbe csukják, ahol nehéz és nem kívánt feladatot kap: az igazgató arra kényszeríti őt, hogy a fegyencek gyülevész népségét ütőképes futballcsapattá kovácsolja. Eleinte elég valószínűtlennek tűnik, hogy az elítéltek fel tudnának állítani egy csapatot, ám amikor kiderül, hogy az őrök ellen kell játszaniuk, a közös ellenség meghozza a várt összefogást. A bosszúállás lehetősége immár elég hajtóerő Nate Scarborough (Burt Reynolds), Caretaker (Chris Rock) és Crewe fegyenccsapata számára, hogy belevessék magukat a csonttörő mérkőzésbe. Csak a fejét, hogy meg ne sántuljon!
    A filmbeli futballcsapat tagjait olyan világklasszisok alakítják, mint a háromszoros Super Bowl-győztes Michael Irvin (Dallas Cowboys) és a négyszeres Super Bowl-győztes Bill Romanowski (Oakland Raiders, Denver Broncos, Philadelphia Eagles és San Francisco 49ers), illetve a nemzeti bajnokság hírességei: Brian Bosworth (Seattle Seahawks) és Terry Crews (San Diego Chargers, Washington Redskins, St. Louis Rams). Bill Goldberg, Steve Austin és Kevin Nash világbajnok birkózók és Bob Sapp kick-box bajnok szintén a Csontdaráló szereplőgárdájának fényét emelik.

    szereplők:
    Adam Sandler ... Paul 'Wrecking' Crewe
    info
  • Pheaper
    #2
    nekem nagyon bejött a film !
  • kuci06
    #3
    szerintem is nagyon nagy film!
  • Hajnalcat
    #4
    Pont mostanában néztem meg.
    Állati jó film volt. :DD
    Az a nagy böhöm állat teccet a legjobban. Előszőr jött az a néger, aki szintén akkora volt, mint a ház (Bob Sapp), őt láttam kick-boxolni. Az a híres jelenet még mindig bennem van, mikor feláll a küzdőtérre és felemelve széttárja a két karját, majd leveti a köntösét, és nagyon brutál fejet vág. Tök poén, hogy amilyen vad valójában, annyira jól tudta játszani a filmben a szelíd Shrek-et (tényleg olyan feje van lol :D). Aztán amikor ment Adam a másik böhöm állathoz, attól kész voltam. Ott pim-pong-ozott egy teremben. Vicces volt. :DD Meg amikor a nagy böhöm állat lelépte a szintén nagy böhöm állat Bob-ot, na azon csak néztem. :O :D
  • lpmaskmancick
    #5
    Jah faxa film,de nem Csontdarálók?k-t kihagytad a végéről,a Shrek ez odabax: "Összetörődtem játékodt!"
  • hunbasser
    #6
    iszonyat jó film.
  • endiboy
    #7
    nekem nagyon nem tetszett :(
  • ricky
    #8
    szerintem nem is kell a "K"
  • Pheaper
    #9
    hát peddig sztem adam sandlernek ez a legjobban sikerült filmje
  • Pheaper
    #10
    nem az k nélkül van ;)
  • ScarY MAN
    #11
    "Szeretem a kicsi Michael-t"
  • Shiwo
    #12
    "Bob Sapp kick-box bajnok"


    amennyire én tom, nem kick-box-ol, viszont K1-ezni szokott..
  • ScarY MAN
    #13
    ez igy van

    amugy tenyleg jo film...hh eddig nem volt topicja?
  • ScarY MAN
    #14
    Mondjuk nem mindenki K1 be kezd :D
  • Hajnalcat
    #15
    Ja, tényleg!
  • fsgh
    #16
    sztem nagyon jó film:) meg kéne nézni vmikor ujra:)
  • Shiwo
    #17
    "Tök poén, hogy amilyen vad valójában"


    az életbe nem annyira vad... szociológia szakon egyetemet végzett..
  • Pheaper
    #18
    nem tom én is furcásltam
  • Hegeace
    #19
    Az az egyetlen baj a filmel szvsz h újraforgatás egyébként jó film.
  • Pheaper
    #20
    még a zenék is faszák
  • lord nihilus
    #21
    ez a film egyike adam sandler legjobbjainak, és irtóra bajött nekem főleg mivel nfl fan vok :)
  • hunbasser
    #22
    ez túlzás,h a legjobban sikerült filmje,bőven akad ilyen szintű film,amiben ő játssza a főszerepet
  • Kanál
    #23
    hasít Meanmachine-ra nem gyengén
  • Bucser
    #24
    Még jó, hogy símán remake az egész méghozzá egy 1974-es film a The Longest Yard -é amely ugyanerről szólt Burt Reynolds főszereplésével.

    Iagzából semmit nem változtattak rajta a régihez képest.
  • John Cena
    #25
    A legkirályabb film!!! szerintem!
  • John Cena
    #26
    Bill Goldberg, Steve Austin és Kevin Nash Pedíg pankrátorok!! Steve Austin WWE-be pankrátor Goldberg TNA-s lessz!! Kevin Nash asszem ő is TNA-s!
  • John Cena
    #27
    "Meg kongatjuk még 1x a golyóit?:P"
  • Sephi
    #28
    Naon jo film volt valoban! Sokat rohogtem :D
  • Dexantreal
    #29
    Király egy film. Megvan és jó párszor már megnéztem és szerintem még a jöbőnen is nézegetni fogom.

    Pici off: szeretem az Amerikai focit és van egy jó film, ami nem ilyen Csontdaráló féle, hanem normálisabb: Mindent a győzelemért! (Rudy). Csekkoljátok meg. Ez is nagyon jó... tudna adni valaki torrent linket, hogy letöltsem?. Mert sok helyen néztem már és sehol nincs, de megszeretném nézni... rohadt rég láttam. Nah off vége, aki tud segíteni az vagy itt, vagy privibe tegye és előre is thanks!
  • FOXX supreme
    #30
    Sasztok azt intro nagyon bejött, meg amúgy is szeretem az Adam Sandler filmeket...csak hát nemtom honnan letölteni....jó lehet !
  • Kaplan
    #31
    Mint a Gépállat SC csak ez nem európai focival.
  • Monoton
    #32
    abban a filmben amikor csávo szeme kiesik, lol

    Csontdarálo alapfilm nálam :D
  • Bucser
    #33
    Gépállat SC szintén a 74-es The Longest Yard című film alapján készült.
  • Dexantreal
    #34
    Kinek esik ki a szeme hol? :S
  • Hoopy
    #35
    amiben kiesik a szeme egy játékosnak az a minden héten háboru sztem...
  • Dexantreal
    #36
    Rég láttam a Mindent a győzelemért című filmet, de szerintem Rudynak ott nem esett ki a szeme...
  • Pheaper
    #37
    itt a filmznene ha vkit érdkele : 1. "Errtime" /Nelly 4.09
    F/Jung Tru And King Jacob
    2. "Hhorty Bounce" / Lil' Wayne 4.06
    3. "Bounce Like This" / T.I. 4.48
    4. "Let 'Em Fight" / Ali & Gipp 3.35
    5. "Stomp" / Murphy Lee 4.25
    F/King Jacob And Prentiss Church
    6. "So Fly" / Akon F/Blewz 3.44
    7. "U Should Know" / 216 4.10
    8. "Whip Yo Ass" / W.C. F/Nelly 3.14
    9. "Talking That Talk" 3.56
    /Chamillionaire& David Banner
    10. "Datz On My Mama" / Taylor Made 4.52
    F/Nelly
    11. "Infultrate" / Trillville 3.28
    12. "My Ballz" / D12 F/Eminem 4.25
    13. "Fly Away" / Nelly 4.14
  • Pheaper
    #38
  • Dexantreal
    #39
    Nekem már régóta megvan és nagyon jó a film zenéi, csak úgy, mint a film. Bár nemrég néztem meg, de lehet, hogy megint előveszem a napokban.
  • Dexantreal
    #40
    Klassz a banner.