14
Infinity - Soul Arena Online
  • Unknow
    #1
    Na, nem régiben rátaláltam egy igen ígéretes online játékra, ez lenne az. Elég bejövős, talán jobb a harc benne mint a Cabal Onlineban, a grafika marha jó, a küldetések érdekesek stb... Aki szereti a pörgős, harcra kiélezett játékokat annak ajánlom. A regisztráció és a játék indítás kicsit macerás de meg lehet szokni.

    Infinity Online hivatalos oldal

    Infinity Online leírás,help stb az MMOCENTRALon
  • David01
    #2
    A képek alapján neken bejön. Amint tudom kipróbálom.
  • laliking
    #3
    gépigény?
  • sweech
    #4
    itt
  • sweech
    #5
    kérdésem: ingyenes? :-c
  • Unknow
    #6
    Nekem a középszerű gépemen csontra húzva fut és gyorsan. Nem kell hozzá túl nagy power. Viszont előre szólok ne nyomjatok a pvp csatornára :D

    Ja és ingyenes :)
  • laliking
    #7
    na, letötltöttem, felraktam, de nem tom elindítani :D
  • zsakosfrodo2
    #8
    Az odlalról kell elindítani. Szal létrehozol a hivatalos oldalán egy fiókot (IE-ben), majd bejelentkezel, végül a Game Launch vagy mire kell kattanni. Ha nem indulna el, akkor töltsd le az oldalon található ActiveX-et, majd tedd fel és próbáld ujra. :D
  • darkling
    #9
    Kipróbáltam és határozottan tetszett. Igaz, h. a pálya (Hakan's Test)végi főmufti lenyomott minket, de jó kis hentelés rengeteg látványos combóval.
    Azt érdekesnek találom, h. xp-t egy darabot nem kaptam, bár lehet, h. csak a pályát teljesítőknek jár.
    Viszont valami beállítási probléma lehet az, h. alul látszik a tálca, felül pedig kilóg a kép. Majd megpróbálom állítgatni.
  • sweech
    #10
    nem tudok bejelentkezni az oldalon szal ki se tudom próbálni :/ ki a fasz találta ki hogy az oldalról kell indítani?
  • Unknow
    #11
    Hotmailes mailre regisztrálj akkor biztos menni fog.
  • Unknow
    #12
    Ki milyen néven nyomja a játékot? Aki játszik esetleg az keressen meg: Christian néven tolom.
  • babik03
    #13
    Hol lehet a játék honlapján bejelentkezni?
  • Daem
    #14
    Hello.
    Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet másik térképre menni, mert már az összes küldit megcsináltam.
    Olvastam olyat hogy a q8-at kell ahol jön egy srákány amit le kell győzni,de én még nem találkoztam egy sárkánnyal sem pedig mindegyik küldi kész kék nyíl van alattuk.
    Aki tud valamit az légyszi írjon.
    Előre is Thx.