56
politikai kabaré
  • REALista
    #1
    Jövőhét Hétfőn indul a műsor a Tv2-őn és szerintem elég jónak igérkezik!Itt található egy előzetes/Gyurcsány paródia/ ami szerintem nagyon jól sikeült!!!
  • ricky
    #2
    láttam tegnap a bemutatóját. szerintem is jó lesz. Csak későn van :(
  • Borg
    #3
    Akkor még itt az elején jelezném, hogy aki BÁRMILYEN politikai véleményének kifejezésére használja a topikot, azt bannolni fogom egyből.
  • JCSR Apache
    #4
    Pártatalan beszálgetés egy politikai paródiáról? Háát már nem azért de szerintem ez az embernek nehezére fog esni. Persze, remélem nincs igazam.
  • fradista91
    #5
    Én még nem láttam a bemutatóját, viszont a lentebb említett linken található részlet sokmindent elárul.

    Amúgy nem lesz igazából alkalmam nyomon követni a műsort, mivel koleszos vagyok :P

    De azért remélem fellelhető lesz majd az interneten egy-egy részlete :D
  • kopaszrobert
    #6
    Má várom
  • chalezlopez
    #7
    Erre van valami szabály? Vagy csak nem vagytok elég érettek a témát kezelni? Úgy tudom, a politikai hovatartozás kinyilvánítása, vélemények formálása, a MO-i demokráciának szerves részét képezik.
    De ha csak "ilyenetek" van, mikor meghalljátok a politikát, felőlem bannolgassatok...
  • kulabácsi
    #8
    ez egy politikamentes fórum, senki nem kíváncsi a politikai veszekedéskre, és én ezt teljesen meg is értem!!

    a topikért meg én kértem elnézést....
  • SötétBarom
    #9
    Politikáról felesleges beszélgetni egy bizonyos értelmi szint alatt, ami az interneten nem ellenőrizhető.. Az életben sem állok le kovács pisti nyóc általánost (majdnem) elvégzett főállású alkesszal eszemcserélni a témában..
  • SHADOWEYES7
    #10
    nem lehetsz ennyire ujreg!!!
    politika mindig is tilos volt az sg-n!
    ha nem bánod a bant akkor hajrá...........
  • REALista
    #11
    A színházi kabaré szakít az eddig megszokott hasonló jellegű műsorok tematikájával és megjelenésével. A készítők igyekeznek minden eszközt bevetni a nézők rekeszizmai ellen. A társulatot 16 fiatal, tehetséges színész és parodista alkotja, akik mellett a műsorban helyet kap Verebes István is.

    A színházi jelenetek között külsőben forgatott bejátszások és rövid animációs kisfilmek is képernyőre kerülnek, valamint csatlakozott a társulathoz egy régi nagy nevettető, Sándor György is.

    Ki ne emlékezne, amikor Sándor György hídpénzt szedett tőlünk, vagy egy szabásmintán keresette a Váci utcát! A humorista pár éve teljesen eltűnt a képernyőről, de mikor az új műsor készítői megkeresték, lenne-e kedve ismét kamera elé állni, nem sokat hezitált. Stílusa és humora semmit sem kopott az évek folyamán, de a témák, és a helyzetek, amelyekben megpróbál minket csőbe húzni, teljesen maiak lesznek.

    A „Mi kérünk elnézést!” szinte csak a politika és a közélet – mostanában kimeríthetetlen – tárházából szemezget témákat. A készítők már a nyáron elkezdtek az új műsorral dolgozni, de azóta négy komplett forgatókönyvet is a kukába kellett dobniuk, hiszen egymást érik mostanában a paródiára nagyon is alapot adó események.

    A műsort repertoárjára tűzte a Ruttkai Éva Színház, ahol november 3-4-5-én láthatóak az előadások, aki azonban a tévé képernyőjén keresztül szeretne nevetni politikusaink sorozatos baklövésein, az ne feledje: November 13, hétfő, Mi kérünk elnézést!
  • CheAteR88 #12
    lol mien bann-t fogunk látni:D
  • SHADOWEYES7
    #13
  • chalezlopez
    #14
    Le van írva a szabályok közé? Ha igen, én kérek elnézést...
  • chalezlopez
    #15
    Ha rám célzol, akkor csalódni fogsz.
  • OrioN the S
    #16
    én kérek elnézést
  • REALista
    #17
    Jó lenne ha ezt itt folytatnátok...
  • SHADOWEYES7
    #18
  • chalezlopez
    #19
    No probl. Már várom a műsort, marha jónak ígérkezik...
  • Gladiator
    #20
    nem volt mindig tilos...
  • SHADOWEYES7
    #21
    de most az..
  • Kanál
    #22
    újregként újregezel? -.-
  • fradista91
    #23
  • Goth
    #24
    attól még faszság.
  • Goth
    #25
    te kis buzgómócsing --.--
  • SHADOWEYES7
    #26
    mondany akarsz valamyt?????
  • SHADOWEYES7
    #27
  • CaviaR
    #28
    újregként leújregezel egy újreget?
  • báttyó02
    #29
    :DDD!!
  • [Walaki]D`Lair
    #30


  • REALista
    #31
    Ez nagyon kellett ide te szerencsétlen!
  • SHADOWEYES7
    #32
  • [Walaki]D`Lair
    #33
  • Shadow_THH
    #34
    sziasztok
  • Gerygrey
    #35
    Végre nem csak a jobboldalt cikizik a ballib médiában, ez mindenképp pozitív. A hetihetes már kezd nagyon lefelé menni színvonalban, hát maj meglátjuk.
  • desigo
    #36
    nah enjoy:)
  • zmeor
    #37
    kurvaszar műsor
  • passatgt
    #38
    azthittem valami vicces megy a tv-be:)Mondjuk az a kossuthos meg a mátyás királyos rész faja volt:d
  • Grusi
    #39
    Ez borzalmas volt... Oké, hogy próbáljunk meg független műsort csinálni, de szerintem a folyamatos bazdmegezéstől nem lesz vicces valami. Erőltetett, és ha volt is egy jó ötlet (mint az a szittya híradó), kínosan elhúzták. Gyakorlatilag amit el lehetett "kúrni", azt el is kúrták.
  • quad
    #40
    ez böszmeség :D