58
Egyszerű bűvésztrükkök
  • passatgt
    #1
    Üdv
    Egyszerű bűvésztrükköket írhatnánk ide, olyanokat, amihez nem kellenek különleges eszközök
  • SHADOWEYES7
    #2
  • passatgt
    #3
    :)
    olyanokra gondolok,mint pl ha egy üres félliteres üvegbe belereksz egy műanyag golyót akkor hogy szeded ki belőle úgy hogy nem érsz hozzá:)
  • SHADOWEYES7
    #4
    akko majd mások!!!
    de lagalább már inditottam a témát!!
  • hunbasser
    #5
    mármint az üveghez nem érek hozzá,vagy a golyóhoz? :)
  • bardocz
    #6
    megoldás:láncfűrész
  • F1re
    #7
    szolok valakinek hogy szedje ki :D + en tok 1 jo trukkot de nem hiszem hogy le tom irni
  • F1re
    #8
    csak mert van 1 pro buvesz emberke aki 1x tanitott parat :D ez pl ien fassag hogy 1 kotelet elvagnak es en ossze tom rakni :))))
  • passatgt
    #9
    nem szabad hozzányúlni az üveghez, nem szabad bottal piszkálni stb...:)
  • passatgt
    #10
    akkor vedd fel videóra:Dvagy csinálj egy tutorialt:D
  • ivjoe
    #11
    Ez mitől bűvésztrükk?

    Vizet öntesz az üvegbe. -.-
  • F1re
    #12
    gondoltam rá talán rajzolok vami nektek psel XD
  • passatgt
    #13
    nem bűvésztrükk,de ilyenekre gondoltam nemtudtam más nevet kitalálni:)
  • Aquir
    #14
    Úgy érted hogy "gondolkodtató feladatok" jellegű? Akkor már van ilyen topik, pápápá :D
  • Neoncsoves
    #15
    nem.. hanem ismertem egy olyat hogy tök úgy tűt hogy a csávóka levette a hüvelykujját :D
  • hunbasser
    #16
    vagy pedig,ha asztalon van az üveg,belerúgsz az asztalba,az leesik,golyó kijön :P

    Neon:ez ócska,az nem is trükk :) rém egyszerűű...
  • akyyy
    #17
    én azt ismerem hogy:

    fogunk egy kávéscsészét, teszünk bele egy szivacsot(sima mosogatószivacs alegjobb)
    majd teszünk bele egy aprópénzt, monjduk egy százast.

    a nézők:
    fogjuk, és öntünk a csészébe egy ksi vizet. csiribízünk, megfordítjuk kiesik a pénz, de víz nem, hűűha!:P
  • Nuki
    #18
    én pl ilyet hogy:
    van két korsóm(mondjuk akár fél literes), neked egy felespoharad. én gyorsabban megiszom mindkettő tartalmát mint te[mondod], és nem nyúlhatunk egymás poharához... de annyi előnyt kérek hogy had igyam meg előbb az egyik tartalmát és ha letettem kezdhetjük. [megiszom, ráteszem lefordítva a másáik pohárra és jeee.]
  • passatgt
    #19
    :)
  • Nuki
    #20
    és azt ismered, hogy?:
    (hozzá kell tennem, legyen egy épület, pl ház vagy egyéb a környéken)
    itt egy gyufaszál, szerintem nem tudod átugrani. (miért ne tudnám? kérdezhetné, még fogadásba is belemehetsz:P)
    aztán leteszed a gyufaszálat pontosan a sarokba, hogy ugráljon.... úgyse fog menni :]
  • passatgt
    #21
    ezek jók ilyenekre gondoltam:D
  • hunbasser
    #22
    én egy filmben láttam olyat,h volt egy feka csávó meg egy csaj,és fogadtak,h ki tudja előbb kiüríteni a felespohár tartalmát.
    ugye a feka csávó már egyből gondolta,h "hú,azért csak gyorsabban lenyomom ezt a felest,mint a kiscsaj",a csaj meg megfogta és kiöntötte :)
    a feka gyereknek meg meztelenül kellett szaladgálnia a városban,mert ebben fogadtak :)
  • Nuki
    #23
    :DD ötletes!!
  • Sephi
    #24
    Haha :D
  • Gladiator
    #25
    megtisztelsz, hogy tőlem idézel...
  • Skynet723
    #26
    Piát kiönteni????

    Micsoda pazarlás !
  • Sadist
    #27
    Teafiltert felvágod, kiöntöd belőle a teafüvet (lefőtt teafilter is jó, csak ki kell jól szárítani), a kis zacskót felvágott részével lefelé lerakod valamilyen sima felületre (legjobb a fém tálca), majd a tetejét meggyújtod, aztán várod az eredményt.
  • passatgt
    #28
    miért mi lesz?
  • FZoleee
    #29
    Azt én se tudom. :D Én nem ismerek semmilyen trükköt.
  • Skynet723
    #30
    Most probláltam ki!

    Felrobbant a ház
  • kuci06
    #31
    felrepül, nem? Volt a Brainiac-ben.
  • ajem kisa
    #32
    Fogadjunk x pénzbe, hogy az órádra ráütök egy kalapáccsal, és semmi baja nem lesz!
    BUMM!!
    Ó, bocs tessék x pénz!
    (tom, gyenge! de ez is "bűvésztrükk", csak nem jött össze!)
  • Cyberdevil
    #33

    Na ez jó kis trükk mi???
  • Gunnersboy
    #34
    hát én olyat láttam h muki 2 poharat rakott egymásra közéjük egy kártyát rakott és amikor a pénzt beledobta a felsőbe akkor az beleesett az alsóba...oO -.-'
  • Joseph
    #35
    Nah ezt hogy???
  • lenta
    #36
    Így :-D
  • Gladiator
    #37
    én olyan igazi bűvésztrükköket szeretnék megtanulni. Múltkor láttam metacafén:
    Sárc áll egy akvárium előtt, kezében egy pakli. megkér egy csajt, hogy húzzon egy kártyát, tegye vissza a pakliba. persze ő nem látta melyik az. utána megfogta, az összes kártyát rádobta az akváriumra, és csak az ragadt rá, amelyiket a csaj kiválasztotta. igen ám, de az akvárium belső falára:)
    utána srác átment a másik oldalra, egy kis zsebkednő szerűséget rárakott az akvárium üvegére, majd az átszakította az öklével és benyúlt az akváriumba. kivette a kártyát, utána a zsepivel letörölte a az akvárium falát ahol benyúlt és ott megint üveg volt.
  • N1ggA
    #38
    van videód róla?
  • Dunkey
    #39
    Valaki esetlge nem tudná leírni ezt? Mármint amit mond angolul, ugyanúgy leírni angolul, csak figyelni lusta vagyok rá, olvasva sokkal jobban lehet az ilyenre "ráébredni" :D. Nagyon megköszönném.
  • sylas
    #40
    ilyent csinált a david blaine is hogy kártya az üvegre tapadt
    vami nagy huncutság lehet benne
    meg volt neki az a levitáció is hogy megemelkedett
    majd neten rá láttam olyat hogy fiatalok ezzel szórakoznak is csodálják a cipőt - hááá hoooo miiii hogy lehet felemelkedni vmi spéci cucc az tuti :D
    max az tudna levitálni azok az indiaiak akik teljesen maguk kívül vannak mikor a hátukban a horog és huzzák a szekeret vagy mit kb azok