111
Space Force 2 - Provox Games
  • Crem
    #1
    Freelancer, Freespace és ELITE nyomdokain haladó, csúcsgrafikás űrszimulátor készül a horvát Provox Games műhelyében. Hatalmas mennyiségű screenshot áll rendelkezésre a fejlesztés minden fázisából. Legújabb a corvette osztályú hajó pilótafülkéje. Ezenkívül wallpaperek és zenék is letölthetők. A Space Force 2-ben Privateer módjára harcolhatunk kisebb csetepatékban. Végighentelhetjük a Freespace meg a Freelancer hatalmas ütközeteit, NPC-k vezette óriás hadihajók és azok vadászgép rajai ellen. Kereskedő, diplomata, űrvadász és felfedező lehetünk a játékban található 46 csillagrendszerben. Bármelyik faj választható és ettől függően a galaxis teljesen más pontján kezdődik a kaland.


    SPACE FORCE 2 TRÉLER


    by Hardwired
  • Crem
    #2
    Másfél éve nem nyitottam új topicot! A keresőben minden féle képp megnéztem a játék nevét, de semmit nem adott ki! Szal' ha mégis hibáztam akkor lehet törölni!:(
  • Crem
    #3
    SPACE FORCE 2




    A többi kép nagyban itt
  • Borg
    #4
    Remélem jobb lesz mint a Darkstar One.

    Mondjuk továbbra is állítom, hogyha már ekkora projektbe kezdenek, akkor jobb lett volna valami ismert univerzumot megvalósítani, pl Babylon5 jól illene ebbe.
  • Zsolo007
    #5
    Jó a trailer...Úgylátom loptak ezek mindenhonnan mindent :D. Felismertem hajókat több játékból (a lentebb említettekből is), meg van itt star trek is, meg babylon 5 is :D.
  • Borg
    #6
    Meg starwars, meg event horizon :)

    Mondjuk teljesen egyedit alkotni manapság már nagyon nehéz lenne.
  • Gundark
    #7
    Az a baj Borg eltás, hogy ha kiválasztasz egy ismert univerzumot, akár SW akár ST vagy B% vagy bármit, annak a rajongói játszanak vele, a többiek meg elkezdik hogy jaaaaajdehüüülyeséég :) Egyébként ha jó lesz akkor lopjanak csak :)
  • Borg
    #8
    És ez miért jobb? Erre meg mindenki aztmondja, hogy jajdehülyeség, meg mindenhonnan összelopott. Úgy legalább 1 fix rajongótábora lenne :)
  • Thanatos
    #9
    csak az ilyesminek a licensdija lehet elég rázos is gondolom :/
  • Gundark
    #10
    Meg erre mondhatod hogy "eredeti gondolat" meg "új perspektíva" :)) No meg a földön nincs annyi pénz hogy Lucast kifizesd :) Mert ő komoly és jól átgondolt játékokhoz adja csak a nevét, lásd KotOR 2 :)
  • Crem
    #11
    Én nem bánom, hogyha a jó ötleteket kiveszik más játékból.Annak örülnék,ha két nagy kedvenc űrhajós játékom ELITE, Wing Commander Prophecy stílus egyesülne.
    Ezekkel a játékokkal több hónapig elszorakoztam.
    Tudom, hogy létezik EVE Online, de az havidíjas. Ami egy jó játéknál nem is lenne gond, de nálam fent áll a veszély, hogy nem tudok minden nap játszani vele egy kicsit...
  • SötétBarom
    #12
    Én örülnék egy freespace színvonalnak.. Az az egy space játék volt, ami bekerült az örök kedvenceim közé..
  • Crem
    #13
    na az nekem is nagyon bejött, pedig az elején kicsit féltem az 1cd-s nagyságtól...
  • LegionarR
    #14
    Elvileg ma jelenik meg a game... Kínáncsi leszek (vagyok)...
  • Crem
    #15


    Ezt honnan tudod?:) Egyébként én is nagyon várom! Jó ideje nem volt a kategóriában ilyen játék.
  • LegionarR
    #16
    Nem csak a hasamra csaptam és mondtam hogy ma megjelenik...

    Innen tudom hogy elvileg ma kellene jönnie: Heti játékmegjelenések

    Azért többnyire megbízható forrás... Ha ma nem is jön, akkor is csak pár napot késhet...
  • LegionarR
    #17
    Háát kipróbáltam a demót én is... Ez az első űrszimulátor mostanában, ami egyáltalán nem tetszik... Unalmas, és bizonyos textúrák és modellek elég randák...
    De a féreglyukak nagyon jól néznek ki, hogy mondjak valami pozitívumot is...
  • BlackShadow
    #18
    megjelent :)
  • j0nNyKa
    #19
    uh, eddig csalodas.
  • csgj
    #20
    hehh, én nem is értem az irányítást... rögtön a storí elején kalózok támadnak ránk, és belockolja a játék a hajómat... szóval nemtok mozogni :P
  • csgj
    #21
    hát ebből gyors uninstall lett... borzalmas game
  • LegionarR
    #22
    Az az igazság, hogy ha adnék neki egy második 3. vagy 4. esélyt, akkor lehet hogy megkedvelném ezt a játékot... De ez az első játék amivel semmi kedvem újra próbálkozni...

    Az 2. igazság, hogy én nem kedvelem a Jowoodot, de ennél többet vártam tőlük (tudom ők csak a kiadói a játéknak, de miért adnak ki ilyen szemetet?)...
  • Lazlo
    #23
    hát nemtom :)én tegnap leszedtem és egésszen emgtetszett. első benyomásnak a wing commander jutott eszembe :) és nekem naon feelinges. az elején amikór kalózok támadnak meg senki nem blokkolja a hajodat csak előre tekered az egérgombot és lön sepesség :) a videók picit furik voltak hogy ha a grafika nemondható csúnyának akkór miez a firka de aztán az is szokható. amikkór lelövöd a kalózokat és dokkolsz az picit eve online amikór így középen áll a hajó. amikór jukat nyitok hogy másik csillag rendszerbe mennyek vagy hova az is naon teccik :) szoal nálam egy 10pontos listán 6
  • WOLF3x6
    #24
    Nagy angoltudast igenyel ez a jatek?
  • Berv
    #25
    hi !
    meséljetek róla, jó, nem jó ? :)
  • Lazlo
    #26
    hát azért annyira nemkell hozzá angol tudás. csak rákell jönnöd mi, mrie való. pl holveszed fel a questeket az anyahajón ha ezmegvan kimész az űrbe és mutatja merre menny szoal ha nemérted mi a feladat akkór is odatalálsz ha meg nemegy valami itt a forum és emgkérdezed :) mostmár én is rájöttem hogy ha kinyírsz valakit marad utánna az ürben 1 doboz nemtudtam hogytudom használni megnyomtam a teleport gombot beteleportáltam a hajóba és kdierült akit kinyírtam annak ami volt az inventoryába azt vehettem el. utánna eladod stb és veszel fegyvereket :) én most új hajóra gyüjtök :)aki 1 kicsit is szereti az olyas fajta űrhajós játékokat mint pl a wing commander hogy temész és ölsz nemcsak kattogtatsz és lessz ahogy lessz :) annak ajánlom. na mek vissza majd még jövök :)
  • Zsolo007
    #27
    Képeket tudnátok berakni? Egérrel lehet irányítani? Ha igen mennyire gáz/nem gáz?
  • Berv
    #28
    Screen-k itt.
    lehet egérrel írányítani, gáz/nem gáz? :) !az!
  • BlackShadow
    #29
    na én is kipróbáltam :) fura egy játék meg kell hagyni..
    intro-ra nem költhettek túl sokat, mert még kb sztem a warcraft2 -nek is ilyen grafikájú volt az intrója :)
    elején a beszédhangok eléggé ratyik szvsz.. nomeg egy tutorial-t igazán berakhattak volna a game-be, mert az első 15 perc azzal telt, hogy felváltva néztem a controlst és nyomogattam a billentyűket hátha történik valami :) meg kell szokni.. nem tűnik rossz játéknak :)
    a harc tetszett.. nem volt olyan nehéz mint aminek többen beharangozták.. másodjára simán sikerült, miután megnéztem, h a lock target-el kicsit könnyebb lehet :D

    -kiírta alul, hogy kaptam üzenetet, azt hol tudom megnézni?
    -nincs vmi questlog amiben megnézhetem, hogy épp mit és hol kell csinálnom?

    egyelőre nincs más kérdésem.. legalábbis nem jut eszembe :)

    #28: én simán irányítom egérrel :P
  • Zsolo007
    #30
    Én nem olyan screen-re gondoltam, hanem olyanra amit itt csinált valaki...
  • Berv
    #31
    Este lesznek, amennyiben nem felejtem el..
    Többiek nem tudom pakolna-e fel majd jól?!?! :)
  • Lazlo
    #32
    megnyomod az i-t elöjön az inventory ott tudod megnézni a questet is meg az üzenetet is amit éppen kaptál. a story questeket alapból kapod viszont vannak mellék questek amit az anyahajón vehetsz fel. és az a lényeg hogy javítsd a többi lénnyel való kapcsolatod és ezt úgyteheted emg hogy mielött felveszel 1 questet kiválasztod melyik fajnak hajtod végre és akkór azok fognk szeretni jobban stb. az első story quest annyit tesz hogy kivan írva hogy beginning ott van 5darab nemjuteszembe hogyhívják ilyen na mind1 mind1ikhez közel mész amig baloldalt nemlessz valami kék kocka akkór hosszan megnyomod az entert amig aktiválja és 1enként mind a 5el csináld meg.hamár tutorial nincs egy fag-t összelehetne dobni :) én emgírom szívesen ha valaki csinálneki oldalt emg bannert :)
  • bacsi5514
    #33
    Csak legyen benne írásjel is!
  • BlackShadow
    #34
    rájöttem egy idő után :D de a franc sem gondolta volna, hogy úgy kell őket aktiválni, hogy dokkolni próbál az ember.. elég furi :P ja és kösz az inventory-s infót :)

    headhunter-t választottam.. remélem lesznek fasza fejvadász küldik
    ja és nekem nem engedett portrét váltani.. hiába nyomkodtam a nyilat semmi.. ill semmit nem engedett váltani, kivéve a "specializációt" (kereskedő, stb..)
  • Zsolo007
    #35
    Felraktam a demo-t. És nem vagyok elájulva tőle. Egyszerű X utánzat.. Ennél még a darkstar one is jobb volt, pedig az tök lineáris.

    Szóval 10 perc játék után uninstall
  • Lazlo
    #36
    hát nálam a grafika maxon van csak a pipák vannak kivéve emg a hdr mert akkor max 40fps-es de belagol ha cb-n beszól valaki és az idegesít. szoal ezeket kivettem. viszont, az érdekelne hogy a post processing ha kiveszem a pipát a töltö képernyő sötétebb sokkal mint amikór a monitor beszarik :) a játék semmit nemváltozik de ha bevan pipálva akkór jó a töltő képernyő viszont jön a szaggatás ez milehet?
  • Thanatos
    #37
    jaja azon énis szöröztem egy sort hogy dockolással kell satelitet aktiválni... :D de elgalább annyit bujtam emiatt a controlst hogy már mindent tudok, lol :)
  • BlackShadow
    #38
    a pajzs energia elosztós rendszere túl egyszerű.. sokkal jobb volt anno x-wing ben is ^^ h százalékosan toltad hova mennyit :) itt annyi van h elöl, hátul, vagy elosztod :)
  • Lazlo
    #39
    na most nekem lenne kérdésem.... trasportáltam halott hajó dobozokat amit kfioztottam és abba fegyvernek látszó tárgyvolt de nem írta ki hozzá hogy primary vagy valami semmi inventoryban van és nemtom hazsnálni a másik a többi cuccot tudom hasznánli pet emg ilyenek vagy csak elveszem és eladom cuccok?
  • j6
    #40
    A fegyvert szvsz csak akkor tudod használni, ha megvan hozzá a szükséges statod. Pet megy ilyeneket eddig én is csak eladtam. Viszont a nyersanyagokat (gyémánt, urán stb.) gyűjteni kell, mert a techlab-ban azok segítségével lehet kellékeket fejleszteni (pl.: célzás segítő berendezés).