5472
Felhasználói programot keresek.
  • apu
    #1
    Szevasztok, azért nyitottam ezt a Topikot, hogy ide írják be azok a kérésüket akik valamilyen témához kresnek felhasználói programot. Tudják, vagy gondolják, hogy létezik olyan program.
  • apu
    #2
    Tulajdonképpen én is egy olyan videórögzítő programot keresek, ami a képernyő műveleteket rögzíti videó fájlba.
  • SeLFisCH
    #3
    Életkor: 55-60 között
  • SeLFisCH
    #4
    APU , te véletlenül nem cod2zöl ?:D:DS:D:AS:D:AS:D:ASD:AS:D:AS
  • ReTeK
    #5
    HyperCam, CamStudio de még rengeteg van ezeken kívűl
  • Laky
    #6
    Fraps
  • apu
    #7
    Hát igen én már nem vagyok "szűz".
  • apu
    #8
    Nem tudom mi az lehet, hogy csinálom. :) ?
  • apu
    #9
    Köszönöm a gyors választ. Rákeresek.

    Laky: az is egy progi ?
  • apu
    #10
    Megtaláltam még Magyar is van belőle Letöltése :Hungarian version of HyperCam 2.13.01
  • Laky
    #11
    Igen :)
  • Boconadi
    #12
    Fraps
  • Barney Tech
    #13
    Jó topik!
  • autoszimulator
    #14
    fraps-el windowsos ablakos alkalmazást nehezen fogsz rögzíteni :D HyperCam a te barátod apu ^^
  • dookie
    #15
    hali. sajna eltünt egy particióm és sehogy se tudom visszahozni.



    mint az láthatjátok a paragon látja, de inaktív, és akárhogy próbáltam backupolni sehogy se ment. Getdataback se használt semmit pls help :)
  • Doma #16
    Nekem is volt anno hasonló prbolémám.
    Ha jól emlékszem akkor a winyó gyártó honlapján találtam olyan programot amivel sikerült visszanyernem a partíciót.
  • Saddalim #17
    na pont kapóra jött a topik :)
    szóval olyan progit keresek, ami tud BlueWallt/GreenWallt csinálni. Ez az a dolog, amit időjárás-jelentésben is használnak, a "videót a háttérbe" dolog. Máshol írták az ulead mediastudiót, de abban ilyen nincs, help se, semmi nem ír róla...
  • Gladiator
    #18
    hívjuk inkább blueboxnak, vagy greenboxnak:)

    alap szinten jó rá az adobe premiere, ha kicsit finomítani is akarsz akkor adoba after effects. leírni nem fogom hogy működik, mert gondolom a két programban teljesen kezdő vagy és így macerás lenne, de keress rá googlen. írd be pl hogy: adobe premiere bluebox tutorial. ja, a programban az effektet ne úgy keresd, hogy bluebox effect:)
    sok sikert.

    ui.: a két programnak van itt topikja, assszem már mindkettőben kitárgyaltuk hogy működik.
  • Calver
    #19
    próbáld Partition Magic-el
  • dookie
    #20
    ajánlom a www.halivud.hu -t ott sokmindent találsz.
    és az az állításod hogy a ulead mediastudio nem jó rá az nem igaz...
  • David01
    #21
    Egyik haverom csinált ilyet ha jól tudom az adobe premiere pro-t vagy az adobe aftereffectet használta.
  • ReTeK
    #22
    Power Data Recovery (eofsoft) ezt próbáltad már ?
  • Saddalim #23
    lehet, hogy van, de én végignézegettem benne minden opciót, nem találtam. megnéztem a beépített, online és maszek helpeket is, egyik se írt róla (vagy csak én voltam hülye...?).
    amit irtatok azt megnézem, kösz
  • Schwarz
    #24
    a partíció látszólag megvan, kérdés, hogy a root meg a fat megvan-e, bár ez ntfs, annak a lelkivilágát nem ismerem

    az aktív/inaktív azt jelenti, hogy bootolható-e a partíció. ha nem aktív attól ugyanúgy használhatod adattárolásra csak nem az fog indítani

    először csinálnék róla másolatot, mondjuk norton ghost dos alatt, _nem_ windows alatt! mehet cd-re, vagy másik winyóra, semmiképpen se javítandóra. ezután valamelyik említett programmal kéne jobban beletúrni
  • Barney Tech
    #25
    Én tudok segíteni de warez téma.
    Szoval vegyél fel msnre.
  • Mazsy
    #26
    Képernyőműveletek rögzítése: BB FlashBack Express
    Valamelyik PC-s újságban ingyenes verzió is van. Pc-World vagy Chip magazin. Nagyon jó, jelzi az egérkattintásokat is.
  • Mazsy
    #27
    BB FlashBack Express innen: http://hopp.pcworld.hu/2192/
  • apu
    #28
    Kössz megnézem.
  • apu
    #29
    Szasztok Nokia 6280 sim card unlock progi beszerzésében tud valaki segítséget nyújtani...
  • ajem kisa
    #30
    Hello!
    Nekem olyan photoshop szerü dolog kellene, ahol lehet "hamisitani" a képeket...
    Pl.: arccsere, meg összevágások...ilyesmi!
    Thx!
  • Evin
    #31
    pl: Paint.Net, ingyenes, és használ rétegeket, mint a PS.
  • ivjoe
    #32
    Photoshop
    Gimp (ez ingyenes)
    Paint shop pro
  • Dj Faustus #33
    Gimp
  • ajem kisa
    #34
    Thx,Thx,Thx...
    Tudtam én, hogy ti tudjátok....
  • csoola
    #35
    nekem vmi jo spamszüröre van szükségem, sürgösen! köszi
  • csoola
    #36
    meg kellene vmi h a felugro ablakokat blokkolja (nemtom h ez-e a spamszürö:P), a lényeg h kellene mert nagyon idegesit félek h kárt teszek magamban:D
  • Gladiator
    #37
    az őjabb IE-k már kiszűrik, én spec crazy browsert használok, az is 95%-ban szűri őket, bár van néhány új elég makacs fajta.
  • David01
    #38
    Olyan programot keresnék ami be tudja kapcsolni a gépet. Gondolom ilyen nem létezik de azert megkérdeztem
  • Doma #39
    Elég sok bios tudja már.
  • David01
    #40
    Tudom az enyém is de nekem olyan kellene hogy minden nap kapcsolja be mondjuk delután 2 kor és kapcsolja ki 8 kor. A kikapcsolást megoldom egy progival de a bios csak egy adott napra tudom beállítani.