104
Az egyik legjobb autos game Nintendo DS-en
  • zola2000
    #1
    ... Es -szerintem- minden egyeb platformon is. Minden eddiginel tobb palya jobb fizika hangok es grafika az ea ds-en vegre osszeszedte magat.
  • bertino
    #2
    "összeszedte magát"

    lol
  • zola2000
    #3
    valaki at vitte mar fullra milyen a befejezese tortenet szerint
  • zola2000
    #4
    bertino a most wanted az egyik legroszab ds jatek. Ez meg a legjobbak kozt van.
  • SHADOWEYES7
    #5
  • Fyrex
    #6
    kiváncsi vagyok ki nyögi be először h van már ilyen :DDDD
  • SHADOWEYES7
    #7
    van már ilyen..............
  • zola2000
    #8
    van? Atneztem az elso 150 topicot, es nem lattam, de ha mar van, torolni kell ezt, es bocs.
  • zola2000
    #11
    csak mert csodálkoztam hogy nincs, és mobil operaval nem jo a kereso.
  • Atkamon
    #12
    A játékosok fórumában lévő topik nem felel meg mindennek? Konzolnak és pc-nek is?:/
  • gercse
    #13
    de most ez konzol topik ?
  • bertino
    #14
    benézted, mert ez konzol...
  • SHADOWEYES7
    #15
    miért a játék miben más????????
  • zola2000
    #16
    egye fene tobb topicot nem nyitok mobilrol, amig ilyen technikai gondjaim vannak.
  • Code92
    #17
    ki mondta h. más
  • zola2000
    #18
    jaaaaaaa hogy az pc-s, akkor ez marad6. De van egy a mobilban is.
  • Code92
    #19
    amúgy a pc carbon topicban csalk a roinya megy h. """jajj nekem fagy jajj adj letöltési linket ingyenset én már végigvittem szar volt"""
    röviden ez a pc-s carbon tropic gondoltam itt majd lehet a játékról is szót ejteni ki hol tart milyen autóitok vannak?
  • zola2000
    #20
    itt
  • neevous
    #21
    operával tökéletes a kereső...
  • zola2000
    #22
    az ember utananez hogy itt nincs ilyen, jo meglatassal letrehozza, és halalra ijesztik itt az embert a buntipontokkal. Haaat szornyu :)
  • zola2000
    #23
    laylanal tartok, tuzpiros audi tt 3.2 quattrom van, sajatkezuleg festettem a kocsim, (touching is good)
  • DjDano
    #24
    azért az durva, hogy ugyanazért a dologért 2 modi is büntetőpontot ad, aki nem ennyire se képes odafigyelni, ne legyen moderátor
  • passatgt
    #25
    olyan nincs,hogy pc-re nintendo ds emulátor?nekem nincs olyan gépem hogy menjen rajta normálisan a pc-re való carbon,legalább így tudnék vele nyomulni:)
  • Sylvester
    #26
    hát , kétszó, végig - vittem :)
  • ColdFire
    #27
    pspn is elég jó :|
  • HyperGames
    #28
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1147286349
  • zola2000
    #29
    www.emulator-zone.com de nem hiszem, hogy ezt elviszi valamelyik, foleg ha nem csucs geped van nezd meg gba emuval, azon meg gyenge lehet ez a jatek. Ja ott mindenfele emu van, probalkozz, a romokert meg ott a google (latest gba roms vagy latest nds roms-t irj be) de már megint warez ehhh.
  • zola2000
    #30
    ne farassz az pc
  • zola2000
    #31
    ha ott beszelnek arrol milyen lesz a wiis carbon iranyitasa elkuldenenek a ...ba. (kormanykent a wiimoteot)
  • Fyrex
    #32
    nah pont erről beszéltem ^^

    sok nagyon okos ember meg nem nézné h ez konzolos
  • HyperGames
    #33
  • Truck Driver001
    #34
    Vlki dobna egy linket,egy működő trainer-hez?Mert idáig amiket leszedtem,mind fos volt.Htx.
  • Csibe001
    #35
    Szerintem is legjobb autós játék NDS-re , először féltem hogy ugyanúgy szar lesz mint a pc-s (Ne kövezzetek meg de nekem nem tetszik a pc-s irányítása).De iszonyat hangulatos, jól irányítható s DS-hez mérten szép a grafikája.Második városban vagyok s éppen Poorboy-t kell lenyomni de egyenlőre ez még nehéz nekem...Mazda RX-7-esem van szintén tűzpiros. :)
  • bertifox
    #36
    valaki megtudja nekem mondani, hogy a PS2-es NFS:Carbonabn van é netes játékmód.
  • Truck Driver001
    #37
    Sry ezt a Pc-s topikba akartam!:D
  • zola2000
    #38
    az a rosz ebben, hogy nincs benn nintendo wfc (netes mod), hogy a ps2-ben van e nemtom, de szerintem nincs, dsen csak helyi multi van. Mario kartban van wfc, szoval az emiatt is meg talan jobb. Az elejen 2kijelzon renderel az latvanyos is. Ja ebben mar kivegeztem a 3. Varosreszt. Ez valahogy egyre jobb gamma.
  • Csibe001
    #39
    Jaja, egyetlen nagy hiányossága eddig a Wifi hiánya.. :(
    Nem is értem igazából hogy hogyan hagyhatták ki a játékból...
  • scorpeeon
    #40
    még szerencse, h PSP-ből nem hagynak ki ilyen dolgokat :) Ott végre igényes lett, az U Rivals, meg MW sztem szarok voltak, ez viszont ott van. 30 kocsi, szép nagy szabadon bebarangolható város, szép grafika.
  • Csibe001
    #41
    Na az tök jó...
  • scorpeeon
    #42
    Amúgy tényleg így néz ki DS-en?