18
  • bertino
    #1
  • BCs design
    #2
    ezért már érdemes milliárdosnak lenni :D
  • kutyak
    #3
    a pénz mégiscsak boldogít
  • Szefmester
    #4
    nem a pénz boldogít, hanem az amit veszel rajta...
  • Epikurosz
    #5
    karcsi bácsi a csatában, Karcsi bácsi a csatában....

    Amúgy van egy hírem nektek, meg a Cifunak:
    http://www.radio.hu/index.php?cikk_id=202257
  • roliika
    #6
    Epi! hát miért kaptál te felkiáltó jelet? :D
  • Epikurosz
    #7
    Mert megérdemeltem. :-)
    (Laboratoires Vichy)
  • Epikurosz
    #8
    Bár már lejárt a bünti, de engem különösebben nem zavar. Virág/árvalányhaj/kócsag-/darutoll a kalpagomon.
  • nearo
    #9
    Amikor megláttam a címet, azt hittem gumitopic...
  • Epikurosz
    #10
    Tessék figyelni: Anettka is repül még ebben a hóban!
    Bár állítólag az csak egy extraatmoszferikus repülőgéputazás lesz, 10 km körül...
  • Sanyix
    #11
    Elvileg 40 km-re megy mig25-el, űrutazásról sohasem volt szó, csak anettkának ez már űrnek számít :) és főleg ezért szánalmas ez a felhajtás :)
  • Epikurosz
    #12
    Azért Anettka rég úgy reklámozta magát, hogy "űrhajósjelölt"....
  • Major
    #13
    MiG31D típussal fog repülni. Amit műholdak kilövésére, elfogására, kisebb műholdak pályára állítására fejlesztettek ki. Ha, minden jól alakul akár 50 km-es megasságig is eljuthatnak, de mivel az űr kb. 80 km-es magasággnál kezdődik, hivatalosan, Anettka repülése nem igazán nevezhető igazi űrrepülésnek
  • Sanyix
    #14
    Hmm azthittem, még mindíg a a mig-25 a csúcstartó, tv-be is mig-25UB-t mondtak, hogy azzal megy. Az űr hivatalosan elfogadott határa pedig kerek 100 km, de ha beteszik az anettkát egy repülőről kilőhető rakétára, talán eléri :DD
  • Epikurosz
    #15
    Farkas Bertalan, az első magyar űrhajós 80-100 km-ről beszélt!

    Az lenne az igazi, ha Anettkát kilőnék a bőrdzsekijével geostacionárius pályára (36.000 km). A Bp TV járna a legjobban, lenne egy kommunikációs műholdjuk. A holdkór már megvan hozzá :-))
  • marcio mela
    #16
    A Kármán vonal az űr határa és az 100 km a tengerszint felett.
  • Epikurosz
    #17
    "Kármán vonal"? Akkor jó. :-)
  • Sanyix
    #18
    "Charles Simonyi a szimulátorban egy Szokol űrruhában" éss szokol rádáió issa játr melé? :DF