36
LG Shine Modell
  • Doomista
    #1
    Az LG egy rendkívül elegáns, fémburkolatú, szétcsúsztatható telefont mutatott be, mely a Shine (ragyogás) fantázianevet viseli.

    Sajnos a kiszivárogtatott képeken kívül egyelőre nem sokat lehet tudni a 13 mm vékony készülékről, csupán néhány specifikáció látott napvilágot, miszerint a kamera 2 megapixeles, a 2,2 hüvelykes kijelző felbontása 320 × 240 pixel, míg a bővíthető memória alaphelyzetben 1 GB.

    Az LG Shine először Koreában kerül a boltok polcaira, és a fogadtatástól függően a későbbiekben elképzelhető a forgalmazás kiterjesztése az Egyesült Államokra és Európa országaira.







    + Hírek:
    Index
    MobilPort
  • sweech
    #2
    olcsó lesz
  • Frosty01
    #3
    nem rosz...
  • Apus
    #4
    ahhh bár symbian lenne, de úccse lesz az.
  • autoszimulator
    #5
    kamera nem nagy durrantás, de az 1gb alapmemória az nem gyenge, plusz a formavilága is egyedi... de ára tényleg 6jegyű lesz -.-
  • Multikiller
    #6
    Lg shine ára
  • caseih9400
    #7
    te csak viccelsz hogy csak ennyi??
  • iamLilla
    #8
    sziasztok!
    van egy lg shine telóm! és az a gond, h a csengőhangot nem tudom állítani! akármit csinálok mindig az alapértelmezett szólal meg.tökjó lenne ha segítenétek.köszi előre is!
  • iamLilla
    #9
    és télleg gyönyörű mg a tökre is angyon teccik!
    szuper:)meg van hozzá egy spéci kis törlő amit mobildíszként lehet hasznosítni
  • kovacsg007
    #10
    Hello, nekem is ugyanez a problémám, tehát csak az alapértelmezett csengőhanggal csörög, van már megoldás, vagy vigyem a szervízbe? köszi
  • asdfffffff
    #11
    nekem is shine om van nekem szól mindne csengőhang amit beállítok csak a telefon nagyon halk... amúgy jó kis készülék és gyönyörű képet csinál
  • ToNyOcSkA
    #12
    Sziasztok!

    Vettem egy shine-t és lenne vele egy problémám. Nagyon hamar lemerül, az nem kifejezés 1 nap alatt simán kikapcsolásig merül a teló. Kisütöttem az aksit de most se sokkal rózsásabb a helyzet.
    Van valakinek valami ötlete hogy mi lehet a gond?
  • blackcalibra
    #13
    Én is nézegettem ezt a telót mielőtt megvettem a d900i-t, de akkor már látom hogy nem véletlenül nem ajánlották még a T-mobil-nál sem, helyette egy sokkal olcsóbb Samsungot mondtak.
    © ToNyOcSkA: Ha még garis vidd vissza az akksit. Mikor megvetted hagytad teljesen lemerülni és utána 16-17 óráig töltötted egyhuzamban?
  • HUNTERBRUCE
    #14
    356130018129648
  • nfs world
    #15
    hali!lenne 1 olyan problémám hogy egyik napról a másikra(lehet h valaki állítgatott valamit) nemtudok semmit megnézni ami a memokártyán van,mert valami BIZTONSÁGI KÓDot kér. ezt hol találom meg?mert már beirtam minden kódot amit kaptunk a papíron,de egyik se jó.
  • Carlos HUN
    #16
    nemkéne lopott telefónrol kérdezgetni!
  • romii
    #17
    nekem is ez van és sztem jo :)
  • Sümegi Gergő
    #18
    Sziasztok! én most vettem egy Shine telefont,de sehogysem jövök rá hogy hogy lehet az smscsengőhangot változtatni,csak eredetiket sikerült kíválasztni...Légyszíves segítsetek,már ha tudtok.Előre is thx
  • Babaaa18
    #19
    Hello! Nemtudját h lehet kifüggetleníten?:)
  • bbandi31
    #20
    hy a profilba is állitsad át a csengö hangot de a biztonság kedvéért simán a zenéknél is állitsad be cs.hangnak.
  • bbandi31
    #21
    Az én telomat már három honaposan elkellet küldenem szervizbe,szoftver csere+hangszorocsere.
  • bbandi31
    #22
    én be tudtam álitani a csengö hangot bi-bi
  • chooselee
    #23
    Szevasztok!Tudnátok abban segíteni,hogy lehet az mp3 lejátszóba belerakni a számokat?Csak azokat látja,ami a telón van,a memória kártyán lévőket nem.
    Előre is köszi!
    üdv
  • odi2
    #24
    Sziasztok!Tudna nekem valaki "bizonyos kódokat" mondani a telefonom kártyafüggetlenné tételéhez?T-Mobil-os LG Shine. címem: [email protected] köszönöm! odett
  • odi2
    #25
    Sziasztok!
    Már megkaptam a segítséget és sikeres vol! Szívesen tovább adom, csak írj a címemre! odett
  • Myrddraal
    #26
    Sziasztok! Nekem is Shine telóm van, és az a problémám, hogy az alap tárhely telítettségére 99%-ot mutat pedig semmi sincs rajta csak ami alapból is volt a telón. Van benne egy 1 gigás kingston memóriakártya is azon még bőven van hely, de így nem tudok semmit se másolni a telóra mert ugye először belső memóriára másol majd onnan lehet külsőre. Mitől lehet már tele?
  • Myrddraal
    #27
    Semmi ötlet?
  • Gabe18
    #28
    Üdv!
    Mp3 nyomorom van nekem is.Beleraktam egy 1 gigás kártyát,látja is a rajta lévő számokat,de egy dal lejátszás után megáll a zene,és nem lép tovább a következőre,csak ha én magam tovább nyomom.
    A kézikönyv szerint a mp3 lejátszó beállitásaiban van olyan hogy "lejátszási mód" és ebben lehet állitani a sorban lejátszást.Lehet is,de csak azokra a számokra,amik a telefon saját memóriájában vannak,és onna játszom le.Amikor a kártyán lévő számot játszok le,akkor ezt a menüpontot nem lehet előhozni.
    Egy másik fórumon valaki elvileg megoldotta,de hogy hogyan azt nem irta oda csak hogy sikerült.Még márciusi az utolsó bejegyzés,úgyhogy azért nem oda írtam ezt az egészet.Valami ötlet?
  • kis nyakas
    #29
    szisztok!
    Vennék valakitől olcsón, müködképes LG SHINE-hoz adatkábelt!
    Elérhetőségek:
    e-mail: [email protected]
    MSN: [email protected]
  • tomi68
    #30
    sziasztok. tudna nekem valaki "bizónyos kódokat" küldeni?
    T-mobilos LG-SHINE
    Előre is köszi.
    e-mail:[email protected]


  • zsoli03
    #31
    Üdv! Kérem segítsetek! Van egy lg shine-m, az a problémám, hogy vettem hozzá egy datkábelt, de természetesen nem tudom használni. Hiába van ráírva, a gépem nem ismeri fel a telefonomat. mellesleg játékot, zanét stb-t szeretnék rátölteni. A bloutooth-al sem sikerült, mert nem jön létre a kapcsolat. Ez így nem lesz jó! Valaki le tudja írni részletesen, hogy milyen program kell, stb. Nagyon megköszönnék!
  • bcrics
    #32
    csak azokat a dalokat lépteti automatikusan a telefon amelyek közvetlenül az *mp3 mappába vannak másolva!..ha azon belül létrehozol még 1 mappát és oda rakod a zenéket mert te ugy akarod rendszerezni a jobb átláthatóság miatt .hát beszoptad,ez a telefon gyengesége,ez van.
  • czpg
    #33
    Hello ! nekem is sokáig ilyen problémám volt. A Mobtime Cell Phone Manager a megoldás, abban benne van a telefontípus.Ahhoz hogy felismerje a telefont, az LG modem drivert kell leszedned és telepítened,persze a típushoz keresd...
  • czpg
    #34
    a profiloknál tudod változtatni a csengőhagokat
  • zsuzsi025
    #35
    Sziasztok! Kéne nekem SOS-ben ingyenes LG GS 290es érintőképernyős telóra függetlenítő program, vagy webcím ahol le tudnám szedni. Köszke előre is:)
  • DJGmB
    #36
    Kérhetnék segítséget?
    Az LG Shine telefonom 1,2,3 számbillentyűi átalltak 1.softgomb,ok,2.softgombra...
    Mit kellene tennem hogy újra működjön?
    Cserébe van függetlenítő kódom....