26
(Kingdom Hospital)
  • Pheaper
    #1
    színes amerikai minisorozat, 780 perc, 2004

    rendező: Craig R. Baxley
    író: Stephen King, Richard Dooling
    operatőr: David Connell
    zene: Hal Beckett, Gary Chang, Adam Schlesinger
    látványtervező: Craig Stearns
    vágó: Sonny Baskin, Michael John Bateman, James Ilecic

    szereplő(k):
    Andrew McCarthy (Dr. Hook)
    Bruce Davison (Dr. Stegman)
    Diane Ladd (Sally Druse)
    Brandon Bauer (Abel Lyon)
    Jack Coleman (Peter Rickman)
    Meagen Fay (Dr. Brenda Abelson)

    A Kingdom Hospital az első televíziós sorozat, melyet a horror mestere, maga Stephen King írt és rendezett. A legmodernebb berendezésekkel felszerelt, korszerű kórház dolgozói egytől egyig zavart, antiszociális egészségügyi dolgozók, a társadalomba beilleszkedni képtelen elemek. A folyosókon kísértetek járnak, mivel a kórház helyén valaha szörnyű malomtűz pusztított, azután pedig hátborzongató orvosi kísérletek zajlottak. Hiába vadonatúj a kórház, az elmúlás jelei nyugtalanító jelei máris elözönlik az épületet: a kórház földrengések központja egy kislány szellemének sírása lengi át a kórháztermeket és egy fantom mentőautó ugyan bejelenti érkezését, de a sürgősségi osztályra soha nem érkezik meg.
  • Pheaper
    #2
    Kis videó
  • Pheaper
    #3
    Stephen.Kings.Kingdom.Hospital.S01E01.HDTV.XviD.Hungarian-TvTiME:

    1rész
    1rész
    1rész
    1rész
    1rész
    1rész
    1rész
    1rész
  • Pheaper
    #4

  • Pheaper
    #5



  • Pheaper
    #6
  • xy21
    #7
    Tyűűű vazze ez tök kircsi lehet.Ezt eccer megfogom nézni
  • Frosty01
    #8
    én is majd ha felnövök hozzá :O (ez nekem még túl sok lenne [megfertőzné ártatlan gyermeki lelkem xD])
  • Pheaper
    #9
    LOL xD
    ha kell vkinek a többi rész is akkor szóljon ...
  • Verseghy
    #10
    Hány részes?
    Én horror fan vagyok és eléggé elkezdett érdekelni ez a film.
  • Pheaper
    #11
    13
  • Pheaper
    #12
    asszem :)
  • xy21
    #13
    Nagyon betegnek tűnik a kis előzetes alapján:D
  • CaviaR
    #14
    Hogyan lehet letölteni arról az oldalról a #3 hszben?
    Kiírja h download file, és egy csomó szöveg. Érdekelne a cucc, bírom Stephen King-et. :)
  • Pheaper
    #15
    aki nehezen tölt oxyshare-ról, próbálja az Universal Share Downloader progival.
  • Pheaper
    #16
    inen tőltsd le
  • Hajnalcat
    #17
    Van már egy ilyen topik, használd a keresőt:

    Kingdom Hospital
  • Hajnalcat
    #18
    De jó tudni, hogy Te is rajongsz ezért a sorozatért. Én most tartok a 11. résznél...de még megnéznék belőle legalább 20 részt, annyira szeretem.
  • Pheaper
    #19
  • Hajnalcat
    #20
    Nem 11., hanem 9. rész, most néztem meg, csak már olyan régen láttam, sokáig tart az a feliratidőzítése. Szóval ha valaki le akarja tölteni a 9. részhez a magyar feliratot a dc-n, az ne tegye, mert minden felirat csúszik a filmhez. Ha kész a barátom a felirat időzítésével, akkor azt fel fogja rakatni a feliratok.hu-ra, hogy mások is elérhessék a rendes feliratot hozzá. Már nem sok van vissza.
  • Pheaper
    #21
    nekm meg van a 9 edik részhez a magyar felirat ha kell holnap felrakom neked
  • Hajnalcat
    #22
    Felrakod ide az összes részt? És magyar változat van meg neked, vagy feliratos?
  • Hajnalcat
    #23
    Ááá, ha már annyit kínlódott az időzítéssel a barátom, akkor már hadd fejezze be, majd inkább a többi résznél. :)
  • Hajnalcat
    #24
    Azért köszönöm! :) Te tökre segítőkész vagy.
  • Pheaper
    #25
    feliratos :)
  • Amse
    #26
    Kérésre bezárva...