1358
a fiúk a bányában még mindig dolgoznak ...
  • Serpa
    #1
    a Settlers III, IV és a II felújított változatának fejlesztői is dolgoznak rajta.
    tavaly tavasszal kezdtek neki.

    ha lehet hinni a hiresztelésnek, a régi alapokhoz (I,II) térnek visza.

    megjelenés vmikor 2007ben.

    trailer + képek
  • CéZé
    #2
    Még két kép
  • Serpa
    #3
    dev vid

    ebből kiderül, h a megjelenés 2007 nyarán várható.
    többet nem igazán értettem.
  • ZsirosKenyer
    #4
    nem rossz, de úgylátom egyre kevesebb köze van a 3. ileltve 4. részhez amiketz imádtam :(
  • ZsirosKenyer
    #5
    na, a trailert is megnéztem, rengeteg a régi részekből ismert motívummal találkoztam így már jobban tetszik!
    A siralmas 5. rész után talán újra igazi settlers-t kapunk, bár lehetnének a karakterek kicsit "aranyosabbak" mint régen :)
  • Thanatos
    #6
    már az első hsz-ben irták hogy az 1-2. -re fog inkább hajazni ami jobb is mintha a kséöbbiekel szenvednének...
  • ZsirosKenyer
    #7
    igazad van :)

    bevallom el sem olvastam az első hozzászólást csak a linkeket sasoltam meg gyorsan
  • Thanatos
    #8
    np :) te legalább belátod az átlag sg-sel ellentétben :D
  • keeper2
    #9
    Itt ugyanerről van szó, csak kicsit korábban lett nyitva
  • CéZé
    #10
    Igazhogy két különböző játék de ne is tőrődj vele. Mindkettő Settlers, csak az egyik a 2. a másik meg 6. :)
  • Mo.Organ
    #11
    Én jobbszeretném ha nemrég kiadothoz lenne egy plusz küldetés, vagy csinálnák egy map generátort. Végigjátszottam már mindent benne.
  • Thanatos
    #12
    hagyad me ő okocs akart csak lenni..., igaz nem sikerült de kegyetlen az élet... :DDD
  • keeper2
    #13
    Már megint jön újabb settlers? Nem mintha ellene lennék, sőt, de azért fura, hogy mennyire belehúztak. Igaz, tényleg nem néztem utánna alaposabban, mert nem is feltételeztem újabb rész eljövetelét ilyen hamar, na meg amellett a settlers 2 10 éves kiadását is lehetne akár hatodiknak nevezni, mivel ténylegesen a hatodik is. OK, tévedtem, azért nem kell olyan éllel válaszolni, mint Thanatos "okocs"-os hozzászólása.
  • takysoft
    #14
    nem akarok nagyokocs lenni, de nem volt mellé valami pályakészítő?
    a 10th Anniversary-hoz...
  • Mo.Organ
    #15
    de volt
  • cement
    #16
    gecijo lesz a game ezzel jatszok ha kijon, pedig nem vagyok az ilyesmi jatekok rajongoja
  • Bankrupt #17
    Én bevallom a III-ik és IV-ik résszel nem játszottam. Az elsővel csak egyszer játszottam, az annyira nem jött be, a kettőt szerettem nyomni sokáig. Az ötödik rész is megvan, egész jó, egész hangulatos. A történetet is nagyjából értem. A kettő "újkori" verziója is jó, de az én gépemen nem fut rendesen ( 256 MB RAM :S ). A videó meg a képek alapján ez se ígérkezik rossznak.
  • arpadusz
    #18
    Van valakinek cheat-e a settlers 5 höz.elakadtam egy résznél és már egy hónapja szenvedek vele és nem megy.
    Please segítsetek!!
    Köszike előre is.
  • Serpa
    #19
    game's story & interview

    németül tudok előnyben.
  • HUNRusty
    #20
    Nah nem rossz,bar ha jol latom a gepigenye a 10th anniversaryhoz kepest enyhen magasabb lesz...

    arpadusz:eltevedtel, ez a settlers VI forum! googlet probaltad?
  • surisomi
    #21
    magyarosítása meg van valakinek a Settlers 5-höz?
  • Bankrupt #22
    #20 :P
  • zbundy
    #23
    Jól néznek ki a képek, ha kijön mindenképp kipróbálom. Bár úgy néz ki hasonlítani fog az 5. részhez ami nem annyira tetszett. Nekem a 4. rész tetszett a legjobban. Azokkal az aranyos figuráival nagyon bejöttek, néha nem mentem suliba csak hogy játszhassak vele egész nap.
    Jó lenne ha mint a 2-őt, a 4-et is kicsit megújítanák, de semmit nem változtatnának a játékmeneten, csak a grafikán. Egyébként jó így is, de azért úgy még szebb lenne.
  • Serpa
    #24
    kapott egy címet.

    The Settlers: Rise of an Empire
  • ZsirosKenyer
    #25
    nagyon különleges.
  • Serpa
    #26
    2:28 hosszú trailer
  • csokifa
    #27
    Sziasztok!

    Valaki tud segíteni abban h az első pályán, hol van a bányász JEGYGYŰRŰJE????

    Előre is köszönöm.

    Jó játékot mindenkinek!


  • Agamemnon
    #28
    Ennyire lemaradtam, hogy már meg is jelent???
  • ZsirosKenyer
    #29
    rossz topik haver!
  • Gerbill
    #30
    OpenBeta
    Regisztrálni kell az oldalon, utána még meg kell adni a konfigunkat, majd tölthető is a játék.
  • ZsirosKenyer
    #31
    ha vki talál más helyet szóljon, mert a várakozási idő másfél óra :/
  • ZsirosKenyer
    #32
    ja bocs, véletlenül arra a nyomi download manag-erre mentem , de direkt módon már töltöm le =)
  • Gerbill
    #33
    Kipróbáltam és nem rossz. Jól néz ki jól fut, és eddig a játékélmény is tetszik. Két zavaró dologgal találkoztam. Az egyik az az, hogy előfordul olyan, hogy két feladatot is kapunk egyszerre, de mondjuk nem az elsőt csinálom meg, hanem a másodikat, aztán megcsinálom az első küldetést és utána elmondja, hogy megkéne csinálnom még a második feladatot is, de mivel a második feladat kész van, egyből jön is a gratuláció(ez mondjuk nem annyira zavaró, inkább csak egy kis hiba). A tényleg zavaró dolog, az a kurzor. Úgy néz ki, hogy egy páncélkesztyűs kézben van egy kis pálca. Namármost szerintem mindenki úgy gondolja, hogy azért van a kis pálca a kezében, hogy azzal kattintsunk, de NEM. A kis kéz ujjával kell. Játék közben elég idegesítő volt, amíg erre rá nem jöttem, állandóan alá kattintott. Persze meglehet szokni, de mégiscsak jobb volna, ha vagy a kis pálcával kell kattingatni, vagy nem lenne a kézben bot, csak úgy natúran kilenne nyújtva az ujja.
  • Gerbill
    #34
    Mivel mostmár el sem indul a játék, így nem tudok képeket készíteni, talán majd holnap. Lényegében azt a pályát kaptuk meg, mint amit a legutóbbi hivatalos gameplay videóban láthattunk.
  • Gerbill
    #35
    Javítás:
    Nem tudom mi lehetett az a "kis pálcika", de második indításra már nincs ott, és tökéletesen működik a kurzor, ahogy kívántam, csak egy páncélkéz egy kinyújtott mutatóujjal:D
  • a_n_d_r_e_w
    #36
    Valami másik helyről nem elérhető? akármilyen néven próbálok regelni, visszadob already in use-zal
  • hapi
    #37
    nektek is 20-30 K-val jön csak?
  • tototto
    #38
    emberek a bétában nem lehet menteni valahogy elég bosszantó hogy mindig előlről kell kezdeni :)
  • Agamemnon
    #39
    Csak, hogy kinézzen már ez a topic is valahogy, szavazzuk meg, hogy melyik banner legyen ide is beraka. Illetve melyik háttérkép a fórum alá.

    Itt tessék körbenézni...
  • Agamemnon
    #40
    Én mondjuk a saját bannerjüket raknám be ide, szóval én arra szavazok, meg a saját hátterükre.