94
Az RTL Klub új szórakoztató műsora Antal Imrével
  • Dynamic
    #1
    November 2-ától látható ez a régi-új szórakoztató műsor.Akik ismerték a királyi tv-n futott Szeszélyes évszakokat azok bizonyára sejtik miért ez a cím.A műfaja hasonló lesz és ami a lényeg a műsorvezető:Antal Imre.
    Bár az igazat megvallva elég vegyes érzéseim vannak a műsorral kapcsolatban.Egyrészt örülök, hogy újra megtalálták és segítik(igen segítik, mert gyalázatos anyagi körülmények között él) a méltatlanul elfeledett Antal Imrét, másrészt meg félek így, hogy tudom, az RTL Klub veszi szárnyai alá.Ha a szokásos, olcsó 2 perc alatt legyártott fapoénok fogják alkotni a műsor szerves részét, félek hamar megbukik, de ha valamit vissza tudnak adni a régi "szocreálos szeszélyesből", ahol a régi nagy magyar kabarészerzők jelenetei domináltak, akkor esélyes lehet a sikerre.Csak hát ott a félelmem:RTL Klub!
  • Vlala #2
    Ne félj az RTL-től. Végre visszahozzák a Legyen Ön is Milliomost, ezzel is egy régi-új műsort támasztanak fel... csak kinövik a végére a MónikaBalázsGyőzikés sötét korszakot. Egy Antal Imréhez hasonló embernek tulajdonképpen mindegy, milyen körítést kap, tud maradandót alkotni.
  • M@TriX
    #3
    egyet értek az elejétől a végéig... ;)

    de kiemelem, hogy én is örölük, hogy Imruskát nem hagyják kallódni...
  • M@TriX
    #4
    öööö megjegyzem, hogy jön Győzike, sőt lesz Zalatnay is...
  • haxoror
    #5
    Én inkább attól félek hogy Antal Imre időközben eléggé leépült szellemileg és inkább lesz szánalmas a műsora mint szórakoztató :(
  • Dynamic
    #6
    Ha szellemileg nem is de fizikálisan eléggé le van rongyolódva szegény.Emlékszem az utolsó Szeszélyes évszakokban is olyan görnyedten, topogva jött be a "színpadra", hogy már szinte csak a bot hiányzott a kezéből.
  • Dynamic
    #7
    Antal Imre visszakapta az életét, ragyog és sziporkázik. A humorista az RTL Klub képernyőjén tér vissza: novembertől új műsorral - a Szeszélyessel - jelentkezik, amelyben egykori pályatársai és fiatal színészek is szerepet kapnak.

    Újjászületett Antal Imre. Az az Imruska, aki tegnap délelőtt a sajtó munkatársait fogadta az RTL Klub székházában már nem ugyanaz az ember, aki néhány hete volt. A nemrég még törődött, elesett, beteg Imruska ma ragyog a boldogságtól. A változás nem a patikában kapható csodaszernek köszönhető, hanem annak, hogy a műsorvezető újra dolgozhat: kabaréműsort kapott a kereskedelmi csatornán.

    - Nemrég még úgy éreztem, semmirekellő vagyok - mesélte Imre, akit nagyon megviselt, amikor a Magyar Televízión megszűnt a Szeszélyes Évszakok, belebetegedett abba, hogy dologtalanul peregnek napjai. - Most azonban hihetetlenül boldog vagyok attól, hogy szükség van rám. Lehet, hogy sokan azt kérdezik, mit keres még itt ez a vén trotty, miért nem megy már máshová? Hát nem megyek! - viccelődött a tévés, akinek neve garancia a sikerre. Így érzi legalábbis az RTL Klub, amely főműsoridőben sugározza a nagy visszatérést.

    - Biztosak vagyunk abban, hogy sikeres lesz a műsor, amelyet egy ilyen egyéniség vezet - magyarázta Kolosi Péter, a csatorna programigazgatója. - Az első adást november 2-án, csütörtökön, főműsoridőban sugározzuk. Ez nem a régi Szeszélyes Évszakok, megváltozik a műsor stuktúrája, és képi világa. A régi Antal Imrével - tette hozzá Kolosi, aki azt is elárulta, hogy nemcsak egy adást szeretnének készíteni, hosszútávú terveik vannak a művésszel, aki csütörtökönként Fábry Sándort és Gálvölgyi Jánost váltja majd a képernyőn.

    Imre mellett az egykori Szeszélyes Évszakok sztárjai és fiatal tehetségek is feltűnnek majd. Forgács Gábor, Tahi-Tóth László, Besenczy Árpád, Magyar Attila, Maksa Zoltán, Karácsony Zoltán, Beleznay Endre, Erdei Sándor, azaz Rocker Zsolti, Kopasz Piroska valamint a csinos szőke modell, Kaczér Mónika is szerepet kap.

    Antal Imrénél talán csak társa és barátja, Jenei József volt izgatottabb, fel-alá járkálva szorított Imrus sikeréért.

    - Erről álmodott - mondta könnybe lábadt szemmel Józsi. - Ő itt érzi otthon magát. A tévé az élete!

    Forrás:Színes Bulvár Lap
  • DjDano
    #8
    ha így lenne akkor az RTL nem kötne szerződést vele...
  • M@TriX
    #9
    ez rtl mindent megpróbál, hogy pénzt szerezzen ;)
    ha nem jön be, akkor leállítja, ne aggódj értük ;)

    Imruska állapota lényegtelen ha kell a nézőknek marad ha nem kell megy.
  • [Walaki]D`Lair
    #10
    Hát ez nem igaz hogy nem bírnak leállni ezzel a vén beteg pedó buzival...nem véletlenül már szállóigévé vált szidalom, hogy Te antalimre...bazz...-.-
  • TVelvet
    #11
    hűű de szánalmas vagy b+ tejóég..
  • Dynamic
    #12
    Honnan veszed, hogy pedo?Ha meg buzi, kit érdekel?Csak a fafejűek kötnek bele ilyenbe.Attól még lehet egy műsor vagy maga személy humoros.Elton John, vagy George Michael sem fog szarabbul énekelni, mert férfiakkal bújik ágyba.Meg mi az, hogy nem bírnak leállni?Már jónéhány éve megszűnt a Szeszélyes(ami egy évben amúgy is csak 3-4-szer volt) azóta 1-2 riportban szerepelt, oszt kalap, szal nem mondhatod, hogy túlzásba vitték.
  • mosoporr
    #13
    ez bünti pontot érdemel, megadod magadnak? te fasz...
  • SHADOWEYES7
    #14
  • [Walaki]D`Lair
    #15
    mitől humoros? az előre a kezébe adott faviccektől? ja végülis humoros, csak nem vele nevetnek, hanem rajta...

    azé' lenne már elég belőle, mert hónapokon át ment az összes bulvárlapban, hogy mi van 'az ország imruskájával'...hát az van, hogy elitta a máját, kiforgatták a vagyonából és akkor még sajnálni kell...
  • Dynamic
    #16
    Tény, hogy a maga idején elég sikeres volt a műsor, az, hogy neked nem tetszett...hát istenem, nem lehet mindenkinek megfelelni.Mindenesetre a "tetszik-nem tetszik" teljesen szubjektív, tehát ezen kár is vitatkozni.
    Ha meg a bulvár alapján ítélsz meg egy embert az már régen rossz.Amúgy meg marhára nem az ő bűne, hogy állandóan bulvártéma volt.
  • [Walaki]D`Lair
    #17
    Hát már hogy ne lenne? Ha nem akar az lenni, akkor nem foglalkozik velük...nemhogy állandóan riportot ad, meg interjút...
  • Dynamic
    #18
    Most akkor Koltait meg Pogány Juditot is utálni kell, mert mindennap róla írnak, hogy válnak?
  • Dynamic
    #19
    róla=róluk
  • M@TriX
    #20
    a szelet kenyér nagy úr...
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    Koltayt amúgyse szeretem, pogány juditról meg azt se tudom kicsoda micsoda...
  • LasDen #22
    Én attól tartok, hogyha nem lesz sikeres (amit nem szeretnék) az RTL kegyetlenül el fogja kaszálni....de bízom Antal Imrében.....amúgy az igaz, hogy 1000 viccet tud fejből????
  • Ars3nal
    #23
    gratulálok, biztos te is annyi éven keresztül ott lettél volna a TVben a nézett műsoroddal:c
  • [Walaki]D`Lair
    #24
    Nem volt más annyi éven keresztül ebben a műfajban...

    Most ki fogja nézni? Azok a bácsik-nénik akik anno szerették...kötve hiszem, hogy egy korombeli leülne és élvezné...
  • Taranov
    #25
    Nem nagyon látszik rajtad, hogy 20+ éves vagy :-/
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Nem vagyok 20+, csak 20 :D
  • Dynamic
    #27
    Én speciel 30 vagyok, de én is élveztem a műsorait.Anno az ország legnépszerűbb emberei közé tartozott.Ő tényleg sztár volt a maga idejében, de nem olyan amit ma jelent ez a szó.Ma már elég a retek klubban szerepelni, mondjuk a VV-ben mereszteni a segged pár napig és hipp-hopp egykettőre sztár lettél.Antal Imre olyan sokoldalú művész, aki egy személyben volt zongoraművész, műsorvezető, humorista és színész.Legalább 20 évig volt az élvonalban, aztán hirtelen le sem szarták és csak kegyelem kenyérből élt, ezért nem csodálkozom azon, hogy néha a pohár fenekére nézett.
  • Taranov
    #28
    De már többször észrevettem egyébként, hogy egy kicsit elhamarkodottan fejted ki a véleményed, és nem veszed figyelembe, hogy különböző - és a tiednél nem rosszabb - ízlésu emberek is vannak.
  • DjDano
    #29
    ezért banánt érdemeltél volna
  • Aspyrin
    #30
    Olyan primitív vagy barátom, hogy a prebiotikus evolúció során már kipusztultál volna.
    Nagyon nagy haverságba lehetsz a modokkal, hogy nem vágtak ki örökre.
  • Aspyrin
    #31
    Csatlakozom :)
  • [Walaki]D`Lair
    #32
    Taranov: Jah, ilyen vagyok...

    DjDano: Hmm...miért?

    Aspyrin: Nem érzem magam annak, max néha mondok olyanokat ami nem túl széles körben vállalható...
  • Taranov
    #33
    Lehetne változtatni. Nem nehéz, csak akarni kell.
  • akyyy
    #34
    én várom a müsort nézni fogom:9 gyerek voltam még, mikor havonta ment amüsora, és akkor is ha lehetett, néztem:)

    volt egy "rész" mikor önmagát hívta meg vendégül, az nagyon jó volt:)
  • Frosty01
    #35
    eszednél vagy e?
  • Dynamic
    #36
    Az utóbbi években már eléggé esett a színvonal.Tele volt ilyen Ihos József/Kató néni jelenetekkel, amitől már eleve erős idegrángást kapok.Azt az időszakot szerettem amikben klasszikus kabaréjelenetek voltak Gálvölgyivel,Körmendivel, Antal Imrével, Balázs Péterrel vagy Mikó Istvánnal stb. meg voltak rövid Benny Hill-szerű burleszkek Tahi Tóth-tal,Gálvölgyivel.De voltak burleszkek Knézy Jenővel, meg Vágó Istvánnal is.
  • Dynamic
    #37
    "néha mondok olyanokat ami nem túl széles körben vállalható... "

    Szóval nálad ez a bunkóság szinonímája:D
  • M@TriX
    #38
    ezzel tökéletsen egyet értek, a kató néninél még a régi szépidőkben elkapcsoltam a többi az bejött ;)
  • Shiwo
    #39
    remélem "tücsök és bogár" lesz benne :)
  • Aspyrin
    #40
    Jobb lenne elmélyedni magadban kicsit.

    Egy olyan emberről alkottál ocsmány primitív véleményt aki pályáját fiatalon az Országos Filharmónia szólistájaként bejárva a fél világot hat nemzetközi díjjal a vállán kezdte majd később a Magyar Televízió tagjaként a tehetségéért számtalan elismerést kapott: többek között Erkel-díjas, érdemes művészről IS beszélhetünk.

    Kérdezem én tőled: a magad kis húsz évével milyen jogon ítélkezhetsz egy ilyen kvalifitású ember felett? Egyáltalán hogy van bátorságod?

    A helyedben elnézést kérnék mindenkitől az éretlenséged miatt.

    A témát részemről lezárom.