16
Roncsderbik / autós mutatványok
  • ngcsnet
    #1
    Magyarországon is szoktak néha bemutatót tartani, egy kis társaság, autós mutatványokat csinálnak, egyszer voltam is, két keréken kanyarodtak, tűzkarika, stb...
    láttam monster truckos plakátot is a nyáron, arra kíváncsi lennék hogy az milyen lehet...
    De akármilyen film is érdekelne ebben a témában, találtam egy "Carpocalypse - Civil War" nevű agresszív amerikai TV sorozatot [promo] és nem tűnt rossznak, nem tud valaki erről még valamit?
    Ilyen baromságok vannak benne mint pl. lakókocsival, iskolabusszal versenyezni stb... nemrég a fókuszban vagy aktívban láttam hogy magyarországon is rendeztek ilyen lakókocsi-derbit. Látta valaki?


    Valaki ismer még ehhez hasonló rendezvényt, tv sorozatot, filmet?
  • akyyy
    #2
    monster truckos az, mikor jipre jó nagy kerekeket, oszt átmegy néhány roncskocsin, emberek hűháznak, oszt cső..... volt szerencsém lenni egy ilyenen:) monjduk faca;)
  • bardocz
    #3
    hát azért nem anyi az :D arra rápakolni egy olyan gumit...
  • ngcsnet
    #4



  • F1re
    #5
    EZ A SOROZAT GECI JO LEHET sry caps amugy ez is sztem ojan hogy ok teszik ossze a kocsit ahogy lattam
  • ngcsnet
    #6
    kb., voltak olyan fura verdák, mint amilyeneket Monster Garageban csináltak :p
  • bertino
    #7
    flatout feeling :D
  • ngcsnet
    #8
    az ám
  • 12346
    #9
    ilyen kéne tv-be, nem fostos f1, meg gt racsing:S
  • Rage47
    #10
    bezony
  • Derapo
    #11
    Ha jól emlékszem,roncsderby europa kupa minden évben Van Hatvanban.Ha nemis eur kupa de roncsderby az mindig van.
  • Apus
    #12
    Veresegyházán is van minden évben, az idein voltam is kinn. Rohadtjó volt, pláne a trabi kategória. Nagyon zúztak benne :)
  • ngcsnet
    #13
    igen olvastam hogy augusztus 5.-én és 6.-án volt
    hát arról sikeresen lekéstem
  • MrTressy
    #14
    Flatout live?:)) jó a graf
  • desigo
    #15
    Már mióta ki akarok menni rá csak mindig lekésem...
  • pxxl
    #16
    6 év kuss után:

    jön valaki aug 3-4-5 Hatvanba? lesz roncsderbi :)