78
Mobil Flotta
  • MrW
    #1
    Sziasztok!
    Van egy mobil flotta szolgáltatás, melyet magánszemélyek is igénybe vehetnek, nem közvetlenül a szolgáltatótól, hanem egy másik cégen keresztül.A flotta tagok a nap bármely szakában ingyen hívják egymást, ráadásul az egyéb hívások díjai is nagyon kedvezőek.(20ft alatt).Van havidíja is, melynek majdnem a fele lebeszélhető!!konkrétan 1800ft, melyből 800 lebeszélhető.Persze bárki beléphet, viszont egy személy csak 1 előfizetést igényelhet!
    Összefoglalva: Ingyen hívhatod családtagjaid, barátaid bármikor mindössze 1000ft-ért.(mert a 800at lebeszéled nem flottatagokkal..)
    Ha van kérdés, írjatok!
  • MrW
    #2
    jah, én azt hiszem, nemsok ember van, aki ne akarna ingyen beszélni ismerőseivel.
  • Met
    #3
    reklám? no thx
  • MrW
    #4
    no reklám, csak egy infó
  • akyyy
    #5
    és mobilról hogyan tudok igy telefonálni? h,
  • MrW
    #6
    ez egy átlagos előfizetés, csak épp nem publikus, hanem céges.De azon a cégen keresztül bárki igényelheti.Csak annyit kell tenned, h megigényleg a flottát annál a cégnél(személyesen) és ennyi.kapsz egy új sim-kártyát, és az már a flotta percdíjaival működik.persze számhordozás is van.
  • akyyy
    #7
  • MrW
    #8
    ???:)
  • kulabácsi
    #9
    van weboldala is a cégnek?? mert ha igen akkor priviben eltolhatnád thx
  • MrW
    #10
    van igen, de a flottáról az infó még nincs fennt, mert még új, és vigyázni kell, mit tesz fel az ember egy oldalra, szal a tájékoztató szerkesztés alatt..
    de remélhetőleg jövőhét elején már fennt lesz, és akkor elküldöm.
  • Winston Smith
    #11
    Hmmm, nem hangzik rosszul, de tényleg nem ártana némi infó. Tudnál majd küldeni?
  • MrW
    #12
    persze, mondom sztem jövőhét elején már fent lesz az oldalon is.De kérdezhecc itt is, hátha tudok rá válaszolni(mármint nem mondhatok el mindent itt)
  • Winston Smith
    #13
    Pár kérdés, aztán majd látod, mire válaszolhatsz:

    - tehát ha jól értem, akkor 1800 Ft, amelyből 800 lebeszélhető, azután meg fizetném a kedvezményes percdíjakat? (Az ingyenes beszélgetéshez viszont be kell szervezni a családot is, nem?)
    - mennyire publikusak a percdíjak és az SMS?
    - telefon is vásárolható, vagy csak előfizetés magában?
    - azt lehet tudni, melyik szolgáltatónál lennének a számok?
  • MrW
    #14
    igen, 1800 ból 800at lebeszélhetsz. az 1800 tartalmazza a flottán belüli ingyen hívások díját, magát az előfizetési díjat és valamennyi vezetékes hálózat kedvezményes hívási lehetőségének díját.Ebből a 3 dologból áll az előfizetési díj, tehát ezek ugymond "kötelező" jellegüek.Ezenkívűl vannak választható kiegészítő lehetőségek, azaz pontosan 2 db, az olcsóbb sms: 360ft 30db, vagy 1200ft 100 db sms, tehát számold ki mennyi egy sms:) Ezek igénybevétele nélkül, vagy az összes felhasznált sms után(30 vagy 100) minden sms 21ft.
    Természetesen telefon is vásárolható.A szolgáltatónál - amit sajna nem írhatok -
    éppen akcióban levő telefonok rendelhetőek, de csak 24 hónapos előfizetéssel.Ha nem vásárolsz készüléket, csak simet, úgy 3 befizetett számla után (3 hónap) ezt megteheted a szolgáltató vmelyik viszonteladójánál.(vagy egy gsmboltban bármikor:D:D).
    Igen, ha a haverokkal akarsz ingyen beszélni, nekik is elő kell fizetni a flottára.
    FONTOS!!!elfelejtettm mondani, hogy van egy egyszeri regisztrációs díj, ami mégsem egyszeri, hanem 2 évre szól, és ez 5000ft. Tehát 5000ft/ 2 év.
    Asszem mindent leírtam. A pecrdíjakat félek leírni, nehogy vmi gáz legyen..
  • MrW
    #15
    ott a közepén nem =felhasznált=, hanem =felhasználható smsek elfogyása után=(jaj de hülyén fogalmaztam:D).elírtam.
  • MrW
    #16
    szóval a vezetékes hívási díja mindig 9.6 ft
    hálón belül csúcsidőben 19
    hálón belül csúcsidőn kivül 14
    hálón kívül csúcsidőben 24
    hálón kívül csúcsidőn kívül 19
    sms 21

    csúcsidő 08:00 - 20:00
  • MrW
    #17
    flottán kívűl mindig ezekkel a percdíjakkal beszélsz, csak a 800at előre kifizetted.Ha többet beszélsz 800nál, akkor is ugyanezek a percdíjak érvényesek.Nézd ugy, h a havi számla az előfizu díj(1000ft), plusz amit beszélsz -800.:)
  • Dzsini
    #18
    ránézésre ez a piros szolgáltató alap flottarendszere - rokon cégének ennek egy fejlettebb változata van, de azért nem illik a fél világot erre rászervezni, mert feltűnhet a szolgáltatónál (ráadásul ha jól rémlik a flottaszerződésnek része szokott lenni, hogy külsősöknek nem illik adogatni...)

    ezen a linken meg itt be van másolva jónéhány flottaszerződés részlete, lehet nézelődni.
  • MrW
    #19
    igen, általában a flották a cégeknek szólnak, és az adott cég a dolgozóinak, jobb esetben személyenként még plusz 2-3 kártyát adnak(a családtagoknak), tehát többnyire csak a dolgozók tudnak egymással ingyen beszélni.
    Namost ennek a cégnek egy bizonyos egyedi szerződése van, ráadásul nem is közvetlenül a szolgáltatóval,hanem egy közvetítő céggel, és így mindenkinek érdeke a minél több igénylés.(a szolgáltatónak, a közvetitőcégnek, és ennek a cégnek is)
    és a legtöbb flottánál nincs olyan, h bárki beléphet.tehát nem vihetsz oda 100 főt, h akkor most izé..itt viszont igen, sőt minél több, annál jobb:)
  • MrW
    #20
    és ahogy látom a itt a korlátlan létszámon kívűl a percdíjak is jobbak.
  • MrW
    #21
    ahogy olvasom a linkjeidben szereplő hsz-eket, ezek egyből feltűntek:
    -...30db előfizetéssl...
    -...15db előfizetéssel...

    nem olvasom mind végig, de ugy vettem észre, hogy azok mind cégesek, magányszemélyeknek nemnagyon elérhetőek
  • Dzsini
    #22
    te is azt írtad, hogy "nem közvetlenül a szolgáltatótól, hanem egy másik cégen keresztül" - vagyis én úgy értettem, hogy te is egy céges mobil flottát ajánlasz itt belépésre (az ajánlatoknál a 30, 15 az a kezdéskor minimum belépő emberek számára vonatkozik, hiszen szerződésajánlatokból vannak kimásolva) - utána persze bővülhet a társaság.
    Ha nálatok nem gond, ha megrohanja pártucat ember a flottát, akkor hurrá, akinek tetszik lépjen be :)
  • MrW
    #23
    igen, tulképpen céges, de a lényeg h magánszemélyeknek is elérhető.Én ugy tudom, h bizonyos flottával rendelkező cégek nem kínálják magánszemélyeknek ezt a szolgáltatást.Sőt, nagyban korlátozzák. És sztem az elég baráti, hogy idehozod a baráti körödet, mindenki belép, és ingyen dumcsiztok. Meg sztem a percdíjak is nagyon jók. Szal ez kicsit más, mint a többi. Dehát mindenki döntse el, hogy mi a jobb..:)
    Persze hogy nem gond, ha sokan megrohamozzák, mint mondtam, ez mindenkinek az érdeke:)
  • moralosan
    #24
    Én is benne vagyok egy 400 fős flottában.

    Nos, sok mobilköltségem nincs ;D.
  • Schwarz
    #25
    én is flottában vagyok, munkatársaimmal (köztük vannak barátok is) ingyé beszélgetek :)

    ez nagyon sok fős flotta :)
  • MrW
    #26
    hopp, elfelejtettem ide írni. felkerült az info a cég oldalára.
    akit érdekel, írjon privit és elküldöm neki a címet!
  • Suttyo1
    #27
    MrW ezt hogyan tudnám igénybe venni?
  • 32ezüst
    #28
    Ingyenes teljes flottán belüli beszélgetés 4db saját névre szóló előfizetéssel a Vodafone-nál egy 1000 éves templom támogatásáért (évi 6000 Ft).

    Részletek, tarifák, kapcsolat:
    http://istentisztelet.net/images/stories/vodafone/index.html
  • posza
    #29
    Szia!
    Légyszives nekem is küldjed el az infókat.
    Köszi
  • posza
    #30
    mármint MrW
    Köszi
  • roli613
    #31
    katt ide
  • koos ádám
    #32
    En inkább ezt ajánlom MINDENHOVA MINDEN IRÁNYBA 12-ft/perc másodperc alapon Kedvezményes körzet 6-ft.Természetesen EGYMÁST INGYEN LEHET HÍVNI!!!
    http://flottacsoport.blogter.hu/319746/olcso_mobilozas
    http://flottacsoport.blogter.hu/319746/olcso_mobilozas
    http://flottacsoport.blogter.hu/319746/olcso_mobilozas
    http://flottacsoport.blogter.hu/319746/olcso_mobilozas
    http://flottacsoport.blogter.hu/319746/olcso_mobilozas
    http://flottacsoport.blogter.hu/319746/olcso_mobilozas
  • koos ádám
    #33
    http://flottacsoport.blogter.hu/319746/olcso_mobilozas
  • Latzy
    #34
    Ez meg egy Vofafone-os flotta: www.azonvelemenye.hu

    Igaz havonta 5 SMS választ szükséges vállalni! (Jelenleg azonban - fél éve - nem kérdeztek semmit.)
  • Latzy
    #35
    Megnéztem ezt a olcso_mobilozást, de ez a kis forgalmú állomásoknak kifejezetten drága! pl. 100 perc 35 Ft-ra jön ki!

    Ha mindent (1800 Ft) lebeszélek (a 3500Ft-ból), még akkor is 23,8 Ft/perc (ha nincs benne vezetékes irány)!

    Nem minden az olcsó percdíj, ha van pl. 1700 Ft le nem beszélhető rész, mint itt is...

    A nagyon sokat beszélőknek persze ez jó lehet, mert havi 220 perc beszélgetés felett már 20Ft alá csökken a percdíj. Aki pedig havi 1000 percet is beszél annak már csak 14 Ft!

    Kérdés: ki beszél ennyit havonta?
  • koos ádám
    #36
    Én nekem ez bejött.ott a számuk szerintem naon korrektek! Én már meglátogattam szinte mindet.Meg voltam olyanba amihez semmi nem kellett es 2 honap alatt kilőték.Na én erre nem vagyok kiváncsi.Ezek és én is le vagyok védve.Igaz hogy 5000-el de bármikor módosíthatom.MEG OTT A 60DB SMS 1700 BAN!!!Én így számolom és máris tuti.
  • koos ádám
    #37
    Tul képpen mindenki maga választ .De én már egy párszor rácsesztem!!
  • koos ádám
    #38
    ja
  • koos ádám
    #39
    [email protected]


    A 12-ft az 12-Ft Én meg vagyok elégedve velük
  • koos ádám
    #40
    Nekem azelött 35-40 ezer volt a számlám.Most 8000 Ft!! Nekem ez a lényeg