31
Vélemények,kritikák
  • Doomista
    #1


    A Motorola szeptember végén mutatta be Koreában legújabb mobilkészülékét, az MS800-at.

    A tetszetős formatervű telefon különlegessége, hogy a DMB-támogatásnak köszönhetően televízióadásokat is foghatunk, illetve nézhetünk rajta. A készülék termékjellemzői közül érdemes még kiemelni a nagyméretű elforgatható kijelzőt, az 1 gigabájtos belső memóriát, a microSD-kártya foglalatot és az 1,3 megapixeles fényképezőgépet.

    A Motorola MS800 európai forgalmazásáról és áráról nincsenek információink, amit biztosan tudni lehet, hogy Japánban napokon belül megvásárolható lesz.
    Angol honlap híre






  • Thomas Hangmen
    #2
    Érdekes, csak biztos bazi sokba fog kerülni
  • Doomista
    #3
    várunk rá mig lenem megy az ára joval ... :S
  • Palinko
    #4
    a motorola nem olasz mobil?
  • Doomista
    #5
    de olasz.
  • Cvd
    #6
    Mi van?
  • Palinko
    #7
    ja akkor jól tudtam,jó kis szerkezet ez.
  • Doomista
    #8
    nekem motorola v3-m van,és nagyon zsír mobil,de ez tul tesz eddigi minden motorola mobilon,viszont ezek a gombok télleg nagyon durván jók...
  • neevous
    #9
    a motorola az nem amcsi?:)
  • Palinko
    #10
    látom hogy te benn vagy a témában.én meg akarnék majd iudővel venni egy jókis mobilt,még a Sony Ericson k700i be nem döglik.(szerintem gyűjtögetek) és olyan telefont akarok,amire rálehet rakni a számítógépes szoftvereket,meg mindenfele bővíthető,SOK hellyel.szóval az a lényeg,hogy a software szétszedhető léegyen,meg összerakható+plusz memó.és nem nagyon találok ilyet,mert nem írják oda. pl. a k700it meguntam,mert hülyültek a java cuccok,meg lassú is volt (imádom a gyorsaságot :D).mondjuk kamera nem muszály,de egy 2mps nem ártana ha lenne rajta.szóval tudsz ilyet ajánlani.
  • Doomista
    #11
    erre nem mobilt ajánlanánk,hanem PDA-t.az a legjobb erre,és nagyon jo fajták jelennek meg most,és már vannak is.
  • Palinko
    #12
    jó de a PDA-val tudok hívni,meg sms ezni is? mert ha igen akkor kérek szépen jó PDA fajtákat,ha tudsz.
  • neevous
    #13
    Motorola L7-esem van és nagyon nem vagyok vele megelégedve:)
  • Doomista
    #14
    egyáltalán nem használtam pda-t de van egy ember aki tudna segiteni.
  • Doomista
    #15
    miért nem ?
  • Palinko
    #16
    ja láttam a privit,majd szétnézek,és az ismerősödet please kérdezd meg vagy írányítsd az email címemre.köszönöm

    neevous mi bajod a telefonnal? miért nem tetszik?
  • neevous
    #17
    most mennem kell, ha majd hazaérek akkor részletesen leírom.
  • grebber
    #18
    Jól néz ki!
  • Doomista
    #19
    jah,hmmm ha ezis kb olyan vékony lett volna mint a v3 vagy a l7 akkor lehet jobb lett volna ^^
  • Palinko
    #20
    nézegettem apdakat a telókat meg ezt és eddig így áll:
    1 ez
    2 Samsung e900,vagy d900 később
    3. pda

    és erről szeretnék minnél többet megtudni,várható ár,meg kevés itt a technikai adat...
    de azért +fav
  • Doomista
    #21
    1.Motorola MS800 - majd lesz hozzá sok info,még nincs.
    2.Legjobban a Samsung E900-t ajánlom. Adatok róla
    3.pda; ugye pda lap hu...

    De mivel sok mindenre akarod használni,ezért én még mindig a PDA-t ajánlom legjobban.
  • Cvd
    #22
    Érdekes hogy a Symbianos/Windowsos telefonokat kihagytad, holott pl. a Samsung E900 nevetségesen kevés hozzájuk képest programkínálat szempontjából (már ha a Java-s kis vackokat lehet programnak hívni). Bővíthetőség meg kamera szempontjából meg azok is ugyanannyit tudnak mint bármi más.
  • neevous
    #23
    Nah szal hozzákezdek:
    1.) Lassú rajta a bluetooth
    2.) Sz@r rajta a java, nagyon sok játék szaggat, ami anno a k700i-men nem.
    3.) Nem tetszik az mp3 lejátszó, mondjuk az enyémen nincs iTunes.
    4.) úgy reklámozták, hogy az egész alu, de az előlap műanyag, és karcolódik
    5.) A gif-ek szagatnak rajta.
    6.) Nem tudok berakni gif-et háttérnek, vagyis igen, csak soha az életben nem fog mozogni.
    7.) Nem nyitja meg a nagyobb jpeg képeket (~2megapixel).
    8.) Micro sd kártyával bővíthet, ami ugye nem a legolcsóbb.
    9.) Elég bajos egy java progi telepítése kábellel, bluetotthon pedig egyáltalán nem lehet.
    10.) A skinek telepítéshez is külön progi kell, de azt is kizárólag kábellel.
    11.) Nincs benne hangfelvevő.
  • Palinko
    #24
    ja szétnéztem.egyedül az tetszik a telóba hogy jobb min t a k700i,meg a desing.a pda-k szerintem nekm drágák lesznek.a symbianosról emg nem mertem kérdezni,mert én úgy tudomh,gy csak nokiáknál van jelen és nokiát nem veszek,mert sokat kérnek a kisebb tudásért.maradt tehát ez a telefon,ami első látásra azt modnom,hogy woow.
    ezért várom az infókat.főleg árba,mert szerintem nem lesz drágább 60enél...sőt...
  • Doomista
    #25
    hát google ottvan az segit az árakban :)
  • Doomista
    #26
    hát télleg sok mindent nemtud,de semelyik mobil sem tökéletes,akkor válts mobilt.
  • HiPPoNaX
    #27
    off: PDA ugyben a pdamania.hu keresojet ajanlom. Symbianos nokiaknal meg el lehet felejteni szerintem a "nokia keveset tud, de draga a design miatt" altalanositast, az ugyanis inkabb a divattelefonjaikra igaz, az atlagos symbianos okostelefon ar/ertek aranya szerintem eleg korrekt (foleg hogy buta symbianos telefon nem nagyon van, mivel majdhogynem olyan funkciokra teheted alkalmassa a kulonbozo telepitheto programokkal, amilyenre csak akarod)
  • lang14
    #28
    honnan vettétek, hogy a motorola olasz? --- Amerikai (egyébként az a baj ezzel a telóval. hogy hamár giga memória miért csak 1,3megapixeles kamerát raknak bele, a min a 2 lenne egy kicsit jobb fényérzékelővel...)
  • Palinko
    #29
    mert ez filmezésre van,nem kamerázásra...
  • ngcsnet
    #30
    én azt hittem telefonálásra
  • Palinko
    #31
    az csak úgy van mellé,mint mellékes funkció :D