454


Nokia 5300, 5200, 3250 mobiltelefon
  • Doomista
    #1
    A Nokia legújabb zenetelefonjait már hivatalosan is bemutatatták néhány fotó és termékjellemző kíséretében.

    A Nokia 5300 XpressMusic kamerája 1,3 megapixeles, memóriája akár 2 GB-os microSD-kártyával is bővíthető, adatátvitelre USB-n és Bluetooth-on keresztül van lehetőség.

    A Nokia 5200 az 5300 "butított" változata, kisebb kijelzővel, szerényebb tudású kamerával és EDGE-, illetve Bluetooth-támogatás hiányával.

    A Nokia 3250 XpressMusic a hagyományos 3250-es frissített kiadása, mely az 5300-hoz hasonlóan 2 gigabájtig kezeli a microSD memóriakártyákat, szemben az elődmodell 1 GB-os értékével.

    A zenetelefonok árai a következőképpen alakulnak:

    * Nokia 5300 -- 250 euró (kb. 67 500 forint)
    * Nokia 5200 -- 200 euró (kb. 54 000 forint)
    * Nokia 3250 -- 400 euró (kb. 108 000 forint)
    -----
    Pikcsőrsz:




    -----




    -----


  • Pheaper
    #2
    vhogy érzetem hogy te fogod nyitni
  • Doomista
    #3
    én meg érzem hogy más mondanivalod is van :D
  • Pheaper
    #4
    jól érzed az a mondani valom h ZÁRNI
  • Doomista
    #5
    ne offolj már az istenit mert rádsozok egy büntipontot,látod a topikot,mobil ugye,nem pedig off,hanem mobil,2 külön szo te takony :@
  • Pheaper
    #6
    pff na hajrá
  • Brolly
    #7
    sztem te hamarabb fogsz büntipontot kapni mint Pheaper.
  • Doomista
    #8
    ne offoljál má teis,nem igaz ...
  • akyyy
    #9
    topik
  • Doomista
    #10
    akkor ezt a kis számocskát kitörlöd,és a másik 2-t benthagyod,és elvan intézve.
  • PeeTeR
    #11
  • fachox
    #12
    Van valakinek tapasztalata 5300-ás telefonról?
  • mate317
    #13
    Nekem nagyon bejön az 5300, minden porcikája tetszik. Csak nem tom hogy az üzeneteket a belső memóriába mentheti csak, vagy a memkártyára is?
  • Tarajos Sül
    #14
    Nekem az 5200 tetszett meg

    Azt tudom utálni de qvára,mikor különböző adatokat írnak a telokról különböző helyeken!
    Most akkor van neki Bluetooth?
    a nokia hivatalos oldala szerint van neki,sőt még infra is
  • Doomista
    #15
    igen van.
  • ricky
    #16
    Most szeretnék telefont venni, és ezt az 5300-t ajánlották... Írna pár szót róla,akinek ilyen van, h mik a tapasztalatai...
  • Doomista
    #17
    lehet hogy nincs itt senkinek,igy itt neked egy teszt,ami segithet,tökéletes levan irva minden:
    ;))))
  • ricky
    #18
    köszi, de a tesztek meg az infókat már végigolvastam...
  • kuci06
    #19
    és mennyibe kerül ez az 5300?
  • Doomista
    #20
    itt néz körül :)

    Most pl 59 900 Ft-ért láttam.
    Viszont a mammut gsm-m akcios árban van: 56990 Ft !
    AZ eredeti ára 63990Ft !
  • Tarajos Sül
    #21
    Elsőre az 5200 tetszett meg,de miután a mobilarénán ősszehasonlítottam az 5300-val,igy rájöttem,hogy az utobbi típus jobb!
    /nem véletlen hogy van kb 15 ezer forint különbség :)/
  • shiftáj
    #22
    hi all!
    azt szeretném kérdezni h az 5300, mennyire témázható, pl mennyi az alapból hozzáadott memó kártya, jó-e az mp3 vele, és próbáltatátok már-e a hosszabb videó (mondjuk film) nézését rajta, előre is köszi
  • Tarajos Sül
    #23
    a nokia oldalán a csomag tartalmában benne van a memókártya,de odaírták,hogy mérete piaconként változik
    a többit nemtom :(
  • Cubemaniac
    #24
    Hali
    Nemtok Választani!!!!!!!!
    Szerintetek 6233 vagy 5300???????
    A Kameramiatt 6233 De a Zene meg a Kinézete miatt 5300!!!!
    SZtem mind a 2 kurva jó!!!!!!!
    Nemtom mi a bajotok a 5300-val
  • fsgh
    #25
    ha minden jól megy karácsonyra kapok 1 5300-át:) valakinek van ilyen vagy valami tapasztalat?
  • Nortai
    #26
    Vki nem tudja Opera mini 1.3-hoz hogy kell beáálitani?
    Mert minidg azt irja fizessek elö... Pedig van Wap elöfizetve..
    Norma böngészö megy!

    Opera oldalát néztem, féig elig jutottam am egoldáshoz de ugy se megy..
    Ötlet?
  • GTheo
    #27
    Hali, én ma vettem egy 5300-t nagyon meg vagyok elégedve vele...csak 1 problémám van, megnyomom a play gombot akk elkezdi lejátszani a zenéket amik fentvannak, csak a memóriakártyám nem csak mp3 van hanem csengőhangok is, és azokat bekeveri a zenék közé :S és az úgy xar, és törölni meg nem lehet azokat...Kül KIRÁLY TELEFON !
  • Tarajos Sül
    #28
    remélem majd később 40 eFt alatt lesz az ára,mert én is ilyen telcsire pályázok :)))
  • kuci06
    #29
    Lehet hogy valakit érdekelne:

    link
  • fsgh
    #30
    akkor jó:))) mert holnap én is azt fogom kinyitni a fa alatt:DDD

    #29:húúú ez jó:P csak kicsomagolom a rar filét és utáa az .arj-t már csak felmásolom a mobilra?:)
  • kuci06
    #31
    aha
  • Doomista
    #32
    egész jó játék ^^
  • GTheo
    #33
    Én előfizetéssel kaptam, mivel a régi szerződés lejárt ezért számom kártyám ugyanaz maradt, pannonnál 40 alapból de céges szerződés ami miatt -12500 az árból meg anyám mobiljából ahoz meg mégnagyobb kedvezmény volt, így 24 volt az összes mobil... :P
    Vki tudna segíteni a "problémámon"?#27
    Ja és pannonnál 256megás memóriát adtak hozzá...
  • Tarajos Sül
    #34
    most nem értelek...

    lehet,hogy lassú vagyok,de Te a pannon-nál vetted a Nokia 5300-t?
    pannon-nál?
    én nem tudok róla,hogy ott lenne,csak a T-mobile-nál van,az viszont meg előfizus

    ja és nem előfizus-ra gondoltam
    kiváncsi lennék arra,hogy a vodánál mennyi lenne kártyás feltöltőcsomagban...
  • GTheo
    #35
    Pannonnál előfizuval, kártyát számot nem is kaptam mert maradt a régi.
    http://www.pannon.hu/uzleti/keszulekek/nokia/5300/
  • Tarajos Sül
    #36
    ja igy már egészen más...
    én nem vagyok üzleti ügyfél :)

    UI: #33:"Céges szerződés"
    /láttam :)/
  • Emcsyke
    #37
    Nekem 5300 van! NAon fakány!! T-mobile-nál 256-os memóriakártyát adtak hozzá!! Sztem naon megéri!!
  • GTheo
    #38
    Pannonnál is adtak :P
    Egy kérdés, neked "lötyög" picit is a mobil becsukott állapotban? én ha alul jobbról "tologatoM" akk picit lötyög de aztmodták a nokiában h enmbaj, csak ha naon fog akk...
  • Emcsyke
    #39
    nekem akkor lötyög picit amikor a végét nyomogatom ( becsukott állapotban) nem amikor felcsúsztatom hanem amikor fentről lenymom.. na érted :D De engem nem zavar! Azon kívül semmi baja :D
  • CzGobe
    #40
    Mozgó alkatrész. Lötyögni fog. Bár ha a 8800-at megnézzük...