26
iPod U2 Special Edition
  • Doomista
    #1
    Az Apple megújult iPod médialejátszó-családjának bejelentése után nem sokkal vérfrissítésen esett át az eredeti iPod-ra alapozó speciális változat, a U2 Special Edition is. Az ír zenekar nevével fémjelzett iPod külseje és kapacitása mit sem változott, azaz maradt a fekete ház, a vörös click-wheel (hasonló volt az együttes legutóbb kiadott How to Dismantle an Atomic Bomb című albumának borító-színvilága is), a hátlapra pedig a bandatagok aláírásait gravírozták. Az új típus mindazonáltal nagyobb fényerejű kijelzőt és jobb akkumulátort kínál – elődjénél olcsóbban.
    Az új Apple U2 Special Edition 279 dolláros áron jelent meg az Apple on-line boltjában, azaz 50 dollárral olcsóbb, mint elődje, mindemellett – mondhatni hagyományosan – 30 dollárral drágább, mint a 249 dollárba kerülő 30 GB-os iPod. Az Apple továbbra is többlettartalommal árulja a U2-s iPodokat; az új médialejátszó vásárlói 30 percnyi, az együtteshez kötődő speciális videoanyag ingyenes letöltésére válnak jogosulttá az iTunes szolgáltatáson keresztül.
  • Sanyix
    #2
    Omgomg mekkora baromság :DDDDD
  • Borg
    #3
    Pont akkora, mint az SE W300 Robbie Williams edition. Amúgy jó telefon, csak nem győztem kitörölni belőle a sok szart.
  • kuci06
    #4
    az előlap elég ocsmány
  • Doomista
    #5
    mit akartok ? tök jó az ipod,bár lenne mit fejleszteni rajta,nem mondom hogy nem.
    De ez az együttes meg az aláírásai,hát eléggé felesleges,csak aki rajong vagy teccik a zenéje az együttesnek az pattogna,avagy örülne.
    Borg,ebben a verzioban esetleg már nincs delete helyett delete all ? Mert lehet ebben is változott.
    Viszont vagy nem vették észre ezt az egyenként kitörölni dolgot,vagy nem is érdeklik,de ilyenkor kell egy mailt dobni rájuk,lehet udvariasan panaszkodni,és is ezt szoktam tenni.
  • gabber_saviola
    #6
    a régi U2 iPodot látam, nekem tetszett
  • Doomista
    #7
    szerintem is jó,és szép.
    bár ez a fekete piros nekem nem a legjobban bejövös szin.lehetett volna fekete fehér. végén már olyan fejlesztés lesz az ipodban,hogy már a gomboknál szinváltoztatásra képes lesz :=) nem lenne rossz :=) fog ez még sokat fejlödni .
  • neevous
    #8
    Nano-ból nem terveznek ilyen special edition?
  • Doomista
    #9
    nem :(
  • gabber_saviola
    #10
    nem az másvilág
  • Pheaper
    #11
    faján nézki és enm pár forint lesz .. .):)
  • Doomista
    #12
    Eléggé sok zenét meg klipet hallgatok nézek mostanság,lehet majd veszek egy ipodot,de elöször tisztában akarok lenni vele teljes mértékben,majd meglátom milyet akarok venni.Igaz ott az MP3 lejátszó,de az már van,most valami uj izgalom kell :=) Bár szerintem ha jó ipodot akar venni az ember,akkor az ipodot kell megvennie,és nem az ipod nanot,vagy shufflet.Ha mondjuk vennénk egy 30 GB-s ipodot,akkor azt 80 GB ipod cserélése avagy megfizetése helyett belelehetne tenni egy 80 GB-s memoriakártyát ? Nem vagyok evvel tisztában.
  • Doomista
    #13
    Azért az uj ipod ahol aláírás van az együttesröl,elfogadtam volna az én kedvenc együttesem aláirását inkább :=)
  • Doomista
    #14
    iPod U2 Special Edition<-->hack áldozata lesz ez is -.-
    Azért jó let vvolna biztonságosabban ellátni ezt is ... nah de evvel ezek sem foglalkoznak.
  • stream man
    #15
    joo a topic! mennyi az ára egy ilyennek?
  • Doomista
    #16
    279 $
    249 $ <--> 30 GB
    a topik maga nem rossz,de nem is jó,az ilyen témákra nem irnak az emberek sokat,meg nemis lesz benne a top 10ben,de nem gond,akinek van mit irnia az ugyis leirja.vélemény,érdeklödés,kritika.
  • neevous
    #17
    Szerintem úgy összességében nem lenne rosz az ötlet, ha nem csak U2 special edition lenne, hanem Nickelback (ez csak példa, nem kell fikázni) stb,stb. Üzletileg sem lenne rosz az Apple-nek hiszen a rajongók kicsivel több pénzt is áldoznának egy ilyen különlegességért.
  • Iori
    #18
    áttervezték a külső tokját a nanonak, az új nanok metál köntösben lesznek kaphatóak (mint a minik)
    btw a metál tok sztem ocsmány, a sima "üveglapos" vagy mi sokkal elegánsabb (bár könnyen koszolodik és tele van újlenyomatokkal az enyém :DDD)
  • Doomista
    #19
    feketemetál szerintem nagyon über jó !
    erre az ujlenyomatos és koszolos üvegre is kitalálhatnának valamit,valami védö anyagot rá,ami nem látható. vagy pasz,de igy van a mobiloknál is mindennél majdnem.viszont más más eszközökhöz van tisztito. bár kikéne ipod üvegére probálni egy kis ajax törlö folyadékot,amivel lehet törölni a száitogép monitorját,cak neha a végén bepuccanjon,bár ezt nem hiszem :=)
  • Iori
    #20
    lehet kapni különböző átlátszó tokokat meg fóliákat csak MO.n nem :D
    asszem marad ez eBay :S

    egyébként már olyan tokot is láttam amit ha felraksz épp az eredeti színének az ellenkezőjére változik (fekete-->fehér ; fehér ---> fekete) vmi color changer volt a neve
  • Dying Soul
    #21
    Hány millát kapott Bono?
  • Doomista
    #22
    hát ez a nagy baj,M.O.-n a jó dolgok elég nagy késéssel jönnek meg,meg behozni külföldröl,pff nem olcso mulatság :(
    bár én sosem használtam ebayt,vannak amerikai ismerösem,mondom mi kell és hozzák,csak pár hónap után :=)
    Color Changeren belül szerintem valami ilyesmi lehet:

    -----
    wof,csak nem foszforeszkálós :


    Itt pl lehet venni;
    Ipod Colour Change
    Viszont ez ipod nano-ra van ! nem pedig U2 special editionra.

    Kipróbálnám ezt a szines dolgot,milyen lehet :=)
  • neevous
    #23
    ennyit igazán megér szerintem, hogy ne karcolódjon össze a nem éppen olcsó iPod:)
  • Doomista
    #24
    jah, de a nap éppen olcsó mobilnak sem kéne karcolodnia,mégis karcolodik :=)
    ipodot bekéne burkolni acéllal oszt szevasz.
  • neevous
    #25
    szerintem simán meglehetne oldani, hogy bevonják olyan réteggel az iPodokat, mint a mobilok kijelzőjét.
  • Doomista
    #26
    ja,de akkor már az ipod ipod legyen :=)