54
The Amazing Race
  • AtiRadish
    #1
    Szeptember 17.én indult Amerika egyik legnépszerűbb realityjének, a The Amazing Racenek a 10.évada. Ezúttal 12 csapat vágott neki a világkörüli versenynek. Nekem ez az egyik kedvenc műsorom, bár idehaza nem sokan ismerik, vagy nem sokan mutatnak érdeklődést iránta. Az AXN az első hat évadot leadta, most fut a hetedik. Szinte minen hónapban bele lehet ütközni egy évadba, nézzétek bátran, nagyon izgalmas és lebilincselő reality.
  • SHADOWEYES7
    #2
    ok
  • Doomista
    #3
    Jah,ez télleg nagyon jo ! AXN-n én már végignéztem az összes évadot amit eddig mutattak,nagyon ajánlom hogy nézzétek végig,izgalams és érdekes,volt bernne már durva jelenet is,baleset is,felborultak kocsival :)
  • Qwerty4
    #4
    Én láttam már ilyet csak nem az AXN-en, hanem a Zone Reality-n.Tényleg szupper!!!Bár fogalmam sincs melyik évad ez amit én néztem.Addig követtem amíg eljuttak Törökországba.De azt hiszem nem egy műsorról van szó, mert itt britek voltak, de a lényeg ugyanaz.
  • AtiRadish
    #5
    A 7. évadban is felborultak kocsival a sivatagban, és az operatőr még meg is sérült, nem erre gondolsz?? (Most volt 3 hete a premierje annak az epizódnak)
    Egy fiú testvérpár borult fel.
  • Doomista
    #6
    De erre gondoltam,csak nem akartam kifejteni,majd megnézik :D
    Még Magyarországon is nyomták ezt a játékot,de az a rész durva volt,nemtom láttad, e ha igen érted mire gondolok :D Volt ott trabantozás,leves kihányás :D
  • Bandee1987
    #7
    Világ legjobb reality-sorozata.
  • passatgt
    #8
    csinálhatnának belőle pc-re játékot:)
  • Doomista
    #9
    hülyeség lenne az biztos .

    ennyi erövel a survivorrol is lehetne csinni,a magyar és angol survivorrol ...
  • AtiRadish
    #10
    Láttam azt a részt.:D
    Amikor egerbe kelett menni trabival, atom volt. A pankrátorok alig fértek be a kocsiba. Hát meg az amerikai gyomor nem naon volt hozzászokva az erős magyar leveshez :D
  • ellentengernagy
    #11
    Igen, jelenleg ez az egyik legjobb reality....tetszenek a cheerleaderek:) Bár azért halszemet nem kéne enniük..:)


    10.
  • winnie
    #12
    survivor játék már volt.
  • winnie
    #13
    ha nem tekintjük az überbéna 8. évadot, akkor szuper a sorozat. érdemes visszamenőleg megnézni a régi évadokat, akár angoltudás nélkül is. és persze berendelni a dvd-ket.
  • AtiRadish
    #14
    Nem gondoltam volna h. más is nézi a 10. évadot!!
    Nagyon jó volt a S10E01, milyen csavar volt már benne! Nem akarom lelőni a poént, de engem sokkolt.
    Az axn beígérte a közép európai változatot, nem tom mikor lesz, Aki tud erről infót az írhatna.
  • winnie
    #15
    a csavar gonosz volt, de amikor nem mutatták a táblákat éreztem. viszont de biztos voltam benne, hogy az esik ki, aki kiesett:( kár értük...
  • AtiRadish
    #16
    Nekem az volt a gyanús h. most 12 csapat indult. Már egy ideje átálltak a 11 csapatos versenyre, gondolom így azért csak olcsóbb a CBS-nek, és most furcsáltam is h. visszaállnának a régi kerékvágásba?? Hááát...
  • Doomista
    #17
    nem csak volt,hanem van is.
  • AtiRadish
    #18
    Winnie köszi szépen a feliratokat a 10. évadhoz!!! Remélem a későbbi részekhez is fel fogod tölteni
  • AtiRadish
    #19
    Tegnap volt a 10. évad szezonzáró része. Valaki tud róla vmit h. jelent e meg vmilyen release? Én se Nforce-on, se egyéb torrent oldalakon nem találtam meg ezt a részt. Aki tud vmit lécci írjon.
  • winnie
    #20
    nforce-ot felejtsd el.

    The.Amazing.Race.S10E13.PDTV.XviD-BCX
    The.Amazing.Race.S10e13.Finale.Xvid-indi
  • AtiRadish
    #21
    Tegnap elindult a 11.evada is ennek a fantasztikus realitynek!! Ez a szezon egy all-star verseny, az elozo 10 evadbol osszevalogatott jatekosok. A nezok koreben legnepszerubb jatekosokat hivtak vissza erre a versenyre, van koztuk olyan is aki mar korabban megnyerte ezt a versenyt.
  • campy
    #22
    Freddy & Kendra nyerte a VI. szériát most nézem az AXn-en a VII.-et! ne mondjátok el ki nyert! gondolom Rob & Amber
  • campy
    #23
    mi van Brian & Greg felborultak? az igen pedig nekik Is drukkoltam nem esett bajuk ugye?
  • Bandee1987
    #24
    Rob & Amber-t kibaszottul megutáltam amikor otthagyták a verseny érdekében a felborult versenytársaikat.
  • campy
    #25
    hány évad van? 11? most az AXN-en nem adják a 8-at:S:S
  • ChaosTeam
    #26
    Nah nézi még valaki?
  • ChaosTeam
    #27
    Szóval senki :D
  • AtiRadish
    #28
    de én mindig ^^
  • Carishan
    #29
    kár hogy nem vagyunk itt sokan amazing fanok.. jó sokan nem is tudják hogy van a műsor, meg pont hülye időpontokban adják..
    na mindegy. én régóta nézem, szuper az egész legfőképp azt csodálom hogy tudták ilyen ügyesen a versenyt kidolgozni, megszervezni, lebonyolitani, ami nem lehet könnyű..
    annak ellenére hogy nincs is magyar versenyző, mindig van akinek drukkolok, és van akit nem kedvelek, vagy kedvelek, és drukkolok nekik.
    a Philt is bírom, jó fej:)
    Tök jó hogy Robékat a morcos katáék kiejtették végre:))
    Valahogy oké hogy erős versenyzők, de annyira beképzeltek voltak hogy az már fájt, na meg kárörvendőek..
    A Guidokat nem bírom, aszem talán Unchenna és Joyce-nak drukkolok egyenlőre...
    És ti??
  • campy
    #30
    szintúgy! figyeljetek a IX. évadban volt egy hippi páros és egy testvérpár asszem nekik szurkoltam végül ki nyerte meg azt a szériát???
  • campy
    #31
    Uchennáék nyerték meg végül... én mondjuk abban inkább Ron és Kellynek szurkoltam ill a Bryannek és Gregnek csak ők buktak:( és annyi onnantól kezdve nekik... legjobb rész egyértelműen a Freddy Kendras rész volt amikor pl voltak többek között Budapesten is mit szenvedtek a trabantokkal szét röhögtem magam:D:D
  • Carishan
    #32
    jaja az jó volt mikor nálunk voltak, mondták hogy finom a magyar csoki:)) jó lenne ha még jönnének hozzánk játszani:))
    ja meg azt nemtom most tul képp mikorit adja az AXn?
  • Carishan
    #33
    a hippik jófejek voltak, néztem is a 9. évadot de nem emlékszem ki nyertem meg. talán, de nem biztos Eric-ék.. de ennek szerintem a neten utána lehet nézni..
  • ChaosTeam
    #34
    A Hippik nyerték meg azt az évadot, mert a végső feladatnál Eric-ék elszúrták a Zászlók sorbarakását, és így végül a Hippik nyertek.

    Itt róla a videó: The Amazing Race 9. évad Finálé


    Figyelem a többi évad zárója is fentvan, ne nézzétek meg, ha nem akarjátok elszúrni az izgalmakat!!!
  • Carishan
    #35
    Most hogy a krémek krémje vége lett, Ericék megnyerték vége az egésznek?:((
  • Csirke75
    #36
    Helló Mindenki!
    Van 12.évad, sőt amerikában ma indul a 13.évad, ha minden igaz.
  • Carishan
    #37
    Hali!
    Tudom, utánanéztem van 12. évad, csak az AXN, ahol eddig néztem, meg gondolom sokan, már nem fogja adni a Survivor miatt. Szóval nem tudom hol lehetne majd egyáltalán nézni a folytatását...
  • AtiRadish
    #38
    Tvtorrents.comon eszmeletlen jol seedelik az evadpakkokat,nekem is onnan vannak meg az uj evadok, probaljatok oda bejutni. (bocsi a warezért)
  • Csirke75
    #39
    Én a torrentz.com-ról szereztem be a részeket. TAR-A 3.évad már a 3.résznél tart.
  • ChaosTeam
    #40
    Október 28-tól ismét Amazing Race az AXN-en!

    A 8. évadot adják majd.