23
  • Petko
    #1
    Ma véletlenül rábukkantam erre a fileplanet címoldalán, és lehet subscribereknek alpházni. Elsőre azt se tudtam mi ez, szóval utánnaolvastam az oldalán, és kipróbáltam... Kezdetben eléggé kétségesen álltam hozzá hogy mi ez de ahogy kipróbáltam néhány perce eléggé meglepett milyen forradalmi és érdekes cucc, szerintem nagy jövő áll előtte.

    Lényegében egy hibrid rendszerre épül, amiben a játék egyik fele a sokak által már ismert web alapú stratégia játékoknak (Utopia, Hódító stb.) egy modern Web 2.0 ás változata, - a másik fele pedig egy hagyományos RTS engine. Ezt a kettőt jól egybegyúrták, tehát a webes felületen kezelsz egy birodalmat, és az ottani cselekvéseid által bekövetkező harci helyzeteket, questeket, missionoket, háborúkat más játékosokkal az rts játékban tudod lefolytatni. Az interakció pedig kölcsönös, a webes felületen az egységek, a fejlesztések, hősők stb. megjelennek az rts csatában, - az rts csatában meg persze a végeredmény, a bonus questek, lootolás megjelenik a webes felületen.

    Persze még csak 5 perce néztem meg, és át kell rágni az egészet.

    Weboldal: http://www.dreamlords.com
  • Thanatos
    #2
    hm, a hp-n is van béta key osztogatás, akkor hogyhogy csak fileplanet subscriber? amugy nem tünik rossz 5letnek, főleg aki mind a két műfajt ekdveli :)
  • Thanatos
    #3
    jah nem ez a key csak az acc aktiváláshoz kellett :D
  • Thanatos
    #4
    azt nem tudni elérhető béta mikor lessz?
  • Thanatos
    #5
    látom eme game népszerüsége határtalan..., bedig nekem tetszik a koncepció :/
  • Petko
    #6
    én játszottam vele ma, egyre jobban értem a mechanizmusait... szerintem jó cucc, és ahoz képest hogy ezt alphanak hívják sok más játéknak a végleges gold változatán is túltesz kidolgozottságban
    A bétáról nem tudok semmit, de elvileg úgy van hogy a hivatalos oldalon fel kell iratkozni, meg gépadatokat kitölteni és küldözgetnek néha beta meghívókat.
  • Thanatos
    #7
    ez megvan, de én rendes bétára vagy alfa-ra ugy gondoltam hogy ami publikus? ergo nem meghivásos alapon hanem pl van x key és aki kapja marja, vagy hasonlo...
    amugy azt tudni hogy a végleges fizetős lessz-e?
  • Petko
    #8
    én úgy értettem hogy meghívásos, hogy feliratkozol, és a feliratkozó x ezer ember közül a komputer specifikációk szerint mondjuk 500 kap emailt kulcsal
  • Petko
    #9
    azt hogy fizetéses lesz nem tudom még pontosan, de valószinűsíthető
    de az is tény hogy ez egy svéd fejlesztőcsapat elég professzionális mentalitással, szerintem nem az anyagiakra hajtanak hanem hogy tényleg valami igényes munkát hozzanak össze... biztos lesz jó sokáig ingyen alpha, beta, trial stb.
  • Thanatos
    #10
    lehet passz, tulképp szerintem si fizetős leszs mert ugye broser gamek ált free-k, de ebben van jó adag rendes rts is amihez meg kellet gondolom irni game engine-t stb,s tb...
  • Petko
    #11
    RTS kliens:









  • Petko
    #12
    Mostmár 2 era reset volt, meg csomót fejlődött néhány hét alatt is. Ez a svéd fejlesztőcsapat nagyon komolyan veszi. Ahhoz képest hogy alpha nagyon jól megy, és én is egyre jobban belejövök.
    Szerintem nemsokára lesz open beta is, és akkor mindenki kipróbálhatja.

    Addig is nyomatok screenshotokat.

    Webes felület:















  • Thanatos
    #13
  • Petko
    #14
    na irogattam itt, és közbe tegnap/ma beta státusba ment át az alphából a játék fejlesztése
    A fileplaneten keresztül gyakorlatilag ingyér bárki kaphat azonnal kulcsot: http://www.fileplanet.com/promotions/dreamlords/signup.aspx
    nem csak előfizetőknek hanem sima fileplanet accountosoknak is
  • Thanatos
    #15
  • Thanatos
    #16
    bár látom rajtad emg rajtam kivül nem sokakat villanyoz fel a game :/
  • Thanatos
    #17
    kereszteskérdés: megvan a fileplanetes kulcs, megvan game kliens..., hol kéne accot aktiválni? mert honlapon még csak utalás sincs ilyesmire, gameban emg közli hogy no acces ....
  • Petko
    #18
    a fileplanetes emailben benne van...
    miután a www.dreamlords.com on csináltál accountot, utánna beloginolsz, és erre a linkre lépsz: http://www.dreamlords.com/RegisterKey.action
  • Thanatos
    #19
    thx, mailt nem néztem, sory :/
  • dani92
    #20
    nem tom elinditani a jatekot.Mikor keri a jelszavamat es a nevemet akkor kiir valmi,(nem tom mit),de nem indul el.Pedig regeltem.
  • Rennadant
    #21
    Elindult a játék, már nem beta. Ha valaki játszik vele, ezen a néven mint itt, elérhet.
  • Kiado
    #22
    Valaki még játszik vele? Én most töltöttem le, nagyon tetszik.
  • Karaj95
    #23
    Én játszom és nem rég alapítottam egy klánt mivel másik magyar klánt nem nagyon(egyáltalán nem)találtam ... 5 tagtól kezdve tudnám aktiválni a klánt és ezzel elérhetővé válnak a PvP szigetek
    A klán oldal is készül már(extrás) tehát igyekszem.
    A játékban Karaj néven vagyok.Aki szeretne jelentkezni akkor In-Game(5 tagig lehet egyszerűen csatlakozni utána már csak ha meghívót kapsz.
    vagy az e-mail címemen.
    [email protected]