28
Sharp GX29
  • Jhon Balu
    #1
    hi!
    nemrég vettem egy ijen készüléket és arra lennék kiváncsi,hogy mi a véleményetek a teloról.jó vagy rosz vásárt csináltam.
  • Jhon Balu
    #2
    bocsi elqrtam pontos tipus név Sharp GX29.
  • Alexease
    #3
    Irni is tudsz rendesen, vagy csak telefonalni?!:)
  • Jhon Balu
    #4
    irni is csak azon jár az eszem,hogy a telcsi tényleg jó vásár volt-e mert halottam róla ezt-azt...
  • BIG Money7
    #5
    ő az???
  • bardocz
    #6
    huderusnya xD
  • Alexease
    #7
    Nekem 10 eve van mobilom, azota csak a masodikat hasznalom, az elso kb. 7 evet birt ki:) De meg mukodott, csak az aksija volt gyengecske, de mivel kaptam egy ceges fapados Nokiat, inkabb valtottam arra:) Magyarul engem hidegen hagy a telefon mizeria;) Egyesek irdatlan mennyisegu penzt tudnak beleolni. De hat mindenkinek meg van a hobby-ja;))))
  • Jhon Balu
    #8
    igen
  • Jhon Balu
    #9
    azt azért nem mondanám,hogy csunya vannak ennél csunyább mobilok is.
  • Jhon Balu
    #10
    azt halottam,hogy a SHARP telók csinálják a legszebb képeket.mondjuk az biztos,hogy szép képeket csinál mert már próbáltam.
  • mflex #11
    A képeket azért látod szépnek,mert a sharp világvezető a tft lcd gyártásban és ez a mobiljaira is kihat..
    :-)
  • Jhon Balu
    #12
    aha ezt nemtudtam....
  • mflex #13
    Egyébként a 29-es egy egyszerű mobil.
    sajna nem lehet vele nagy felbontásu fotokat csinálni,talán ezért nem lehet a memot bővíteni.
    2 mb édes kevés manapság..
  • mflex #14
    Ettől függetlenül pofás telcsi!
    :-)
  • Jhon Balu
    #15
    köszi...
  • Jhon Balu
    #16
    nekem elég mert én nemvagyok csengőhang gyüjtő jó nekem ami alapba van.
  • Apus
    #17
    Én is vettem ilyet nyáron az egyet fizet kettőt kap keretében. A másik telóm egy Siemens SX1. Ez a Sharp nekem nagyon bejön, tény, hogy nem valami nagy lumen, kicsi a memória, a képminőség amolyan Sharposan homályos ha monitoron nézzük, de kijelzőn nagyon szép. Apropó kijelző. Szerintem fantasztikus, a színek gyönyörűek, tűélesek a kontrasztok. A csengőhangok megfelelőek, játék az semmi, csak 3 demo (kösz voda). Summa summárium, nekem nagyon bejön, tetszik a szögletes forma, ősszecsukva se ormótlan. Egyetlen negatívum talán a billentyűzet megvilágítása, az szerintem gyengére siekredett. Az akksija nem bír túl sokat de engem nem izgat, mindenap ráteszem minden telómat a töltőre ha hazajövök. Jó vásárt csináltál vele szerintem.
  • Cucmey
    #18
    Ha valakinek van ilyen eladó, cserélne, tud hozni olyat ami leesett a kamionról() az keressen meg priviben.
  • bertino
    #19
    és a Nokiákba is ők adják az LCD kijelzőt...
    minden hétvégén én is pakolgatom beléjük ;)
  • Jhon Balu
    #20
    hála isten akkor aránylag tényleg egy jó vásárt csináltam ezzel a telcsivel...
  • Grusi
    #21
    Nekem is ilyenem van, nem egy csúcsmobil, nem okostelefon, de imádom. Szerintem gyönyörű, kurvajó képeket csinál, és ha van adatkábel, nem érdekel, hogy csak 2 megás a memória.

    I love it :)
  • PeeTeR
    #22
    szerintem jo vasart csinaltal vele ha nem fotozasara akarod hasznalni (nem mintha barmelyiket is lehetne csak ugy megemlitem). nekem volt ilyenem es a memobovithetoseg hianya miatt adtam csak tul rajta. igaz csak 1hetig volt de attol meg volt :)

    amugy meg ha valaki fotozni akar akkor nem mobillal gorcsol. arra meg jo hogy az ismerosok kozott egy ket pillanatkepet elkapj es megorokitsd - ugy velem
  • Jhon Balu
    #23
    hát nemigazán,inkább a munkámhoz kell,hogy elérjenek és énis tudjak hivni bármikor akit kell.azt megfigyeltem még zárt helyen is van térerő ami jó dolog számomra.mert elöző telom nagyon szar volt ilyen téren liftbe vagy pincébe mindíg elment a térerő.a gyári csengőhangok nemvalami nagy durranások de haverok küldtek át különböző hangokat ugyhogy azzal is elvagyok látva.fényképezni nemigen szoktam vele de a lányomat már lefotóztam mert ő van kint a kijelzőjén.
  • SBmedia
    #24
    eladó GX29 esem
    1hónaposan karcmentesen TÖKÉLETES állapotban...
    Ha valakit érdekelne keressen fel Mailben vagy küldjön priv. üzenetet!
  • Balintka1
    #25
    2 éve is az volt. Nekem GX25-öm van, de jövőre emiatt fogom cserélni.
  • DJ Brain
    #26
    Helló.Van egy Sharp GX29-esem és nem tudok rá java alkalmazást feltölteni bluetooth-on keresztül.
    Ha valaki tudna segíteni nekem ebbe legyen szíves írjon a
    [email protected]

    Köszi.
  • lac coo
    #27
    Az mitől van, hogy pl ha AMR hangot küldök rá pc-ről, elitasítja azokat ???
  • Airbus A380
    #28
    Help azt nem tudja valaki hogy az elmentett képeket mikor nézegetem hogyan lehet közvetlenül a másik képre váltani ? Marhára idegesít hogy a nézett képből ki kell jönn majd fel vagy le kell menni és rányomni a másik képre.


    Eddigi készülékeimen csak a jobbra vagy a balra gombot kellett nyomni és váltotta a képet.