9
  • edios
    #1
    "a lézerfény segítségével kivetített klaviatúrán a kézmozgás billentyűleütésként értelmezhető"

    A jövő tényleg elkezdődött:)
  • juzosch
    #2
    Ennél sokkal jobb dolgok is fortyognak az autógyárak boszorkénykonyháiban:)
  • fflx
    #3
    marcsak kerdes, hogy hova vetiti ki?
    (mert ugye olyat mar regebben lathattunk, ami az asztalra)
  • Visor
    #4
    Jah épül a jövő!
    Knight Rider.
  • Raszkolnyikov
    #5
    Arra nincs megoldás, hogy a holtteret könyebben meglehessen vizsgálni? Én Szegeden vizsgáztam, de bassza meg a jegesmedve, az a kúrva hátranézés szerintem egy kicsit rizikós néha. Nagyforgalomban befékez valaki előttem amikor hátranézek vagy elém lép valaki és ugye 2szer is hátra kéne nézni. De pl a rutinos vezetők meg teljesen leszoktak erről (amit én látok) én is kiszoktam hagyni vagy csak közvetlen a művelet előtt nézek hátra (március óta van jogsim).
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Nem hátra kell nézni hanem oldalra. Elég ha a szemed sarkából ügyesen odasandítassz, majd belejössz.
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Meg van három tükröd éa az autó mozog. Mindig figyelni kell körös-körül, tudni illik mi folyik körülötted, így nem ér meglepetésként ami történik. Meg kell tanulni figyelni a többieket és már jó előre lemaradni, lehúzódni, rágyorsítani, hogy időben megelőzd a mások hibájából fakadó baleseteket is. Az nem elég ha te jól vezetsz és nem okozol balestet, idővel meg kell tudni előzni mások hibáit is amennyire lehetséges.
  • ZsirosKenyer
    #8
    remélem utólag beszerelhető lesz az 5gen-embe is ;)
  • Raszkolnyikov
    #9
    Kössz a tanácsokat