55
AKI POLITIZÁLNI MER EGYBŐL BANN! ITT CSUPÁN ZEKET AZ ÁLLATOKAT BESZÉLJÜK KI, VIDEÓGAT ELEMEZZÜK
  • Gladiator
    #1
    MÉGEGYSZER! A FIDESZT, MSZP-T AKI BELEEKVERI EGYBŐL BANN!

    Ssóval épp mos nézegetem a videókat a YouTubon. Hát képekről nem jött le, hogy ennyire durva a helyzet. Még mondtam is magamban, hogy fú de elmennék fotózni, ha otthon lennék, de a videók megnézése után be voltam sz×rva:D
    A kedvenc szövegem, mikor az egyik kis köcsög felsegíti a másikat akit épp a rendőrök elvertek és odamegy pofázni a rendőrökhöz, h micsoda dolog, hogy magyar ver magyart.... szánalmasok...
  • precision
    #2
    valaki ugyis elkezd politizálni, jön a flame, topikot meg bezárják...elkerülhetetlen
  • UltimateGamR
    #3
    helyeslem a tüntetőket , az ő oldalukon vagyok! Bár nem voltam a Pesti tüntetésen ( elég messze lakok Pesttől, inkább a TVből és netről informálódok ) de minden bizonnyal én is nekiugrottam volna az MTV házának , romboltam volna
  • UltimateGamR
    #4
    És aki a tüntetőket vonja felelősségre az elmehet a tudja hova...
  • Gladiator
    #5
    Skandálják itt, hogy 56, 56, 56...! de le merném fogadni, hogyha megkérdezném a sok 18-20 éves kis TH-szökevényt, hogy mi volt akkor, meg se tudná mondani...
  • Gladiator
    #6
    És ezzel mit oldottál volna meg? Nem írom le, hogy az ilyen állatokat mint te kéne a dunába lőni, mert ezért a beszólásomért már egyszer kaptam büntit, de hasonló szépeket kívánnék neked is.
  • fifi
    #7
    a biztosítók nem fizetnek az ilyen esetekben bekövetkezett kárra...
    suxxx...
  • ChevyG work
    #8
    okos topik
  • Feck
    #9
    Ez a sok barom azt sem tudja mit művel, de tényleg... Poénból elmenni törni-zúzni!(mert bizony sokan ezt csinálják) Gyönyörű! :@ Ilyen f... emberek élnek köztünk és még ők hirdetik magukról, hogy magyarok??????
  • fifi
    #10
    én úgy elmennék rohamrendőrnek...komolyan...
  • Garfield
    #11
    Kapásból már a cím is problémás: milyen lázadásról beszélsz? Itt csak a csürhe randalírozásáról van szó.
  • Gladiator
    #12
    Azt is nagyon birom, hogy az összes hírcsatorna, újság nagyban örül annak, hogy benne vagyunk a CNN műsorában, híresek lettünk. Hát erre büszkék lehetünk. Kb mint vmi arab ország.
  • Gladiator
    #13
    hirtelen nem tudtam milyen szót használni, de nem az a lényeg, úgyis tudja mindenki mire gondolok.
  • Garfield
    #14
    Ez semmi.

    Az igazán szánalmas az, hogy egy hónap múlva az '56-os forradalom 50. évfordulója, amelyre meghívtunk boldog-boldogtalant. Erre a csürhe megcsinálja ezt a kuplerájt, "forradalomnak" hívja, megadva a kegyelemdöfést az amúgy is már kellően sárbataposott októberi ünnepnek.

    Eddig is utáltam október 23-át, mert a kedves pártok és civil szervezeteknek álcázott szatellit szabadsághős gittegyletek politikai dzsemborit csinálnak az ünnepből minden évben, de ez a cirkusz végleg betesz neki.
  • fifi
    #15
    mindig meg aykartam tudni a jzsembori szó pontos jelentését...

    mi az?
  • soulhunter
    #16
    minden országban van ilyen "felkelés"... nem konkrétan kormányváltásért, de valamiért van... csak máshol évente,meg éles lőszerrel, nálunk meg emberöltőnként,és kővel... márcsak az ásó,kapa,meg a nagy.....kasza hiányzik :D
  • fifi
    #17
    lesz majd az is...
    errefelé állítólag a gazdák szerveznek vmi okosságot...
  • Mr Csé
    #18
    ZEKET
  • Gladiator
    #19
    pár kép





  • Gladiator
    #20
    tudom észrevettem, de most mit csináljak? majd vmelyik mod javítja...
  • SötétBarom
    #21
    Száni az egész.. Azóta no comment amióta láttam indexen egy képet az mtv ostromról. ahol is valami megborult faszkalap egy ferencváros zászlóval és habzó szájjal feszített az első sorban.. Lassan belelövetnék a tömegbe.. Jobb ha nem is beszélek róla mer bepöccenek..
  • Garfield
    #22
    Cserkészek nagyszámú összejövetele, amolyan táborozás-féle, de rendkívül nagyszámú résztvevővel.
  • Aspyrin
    #23
    Én meg lesittelnélek egy kicsit, hogy agyadhoz térj.
  • Aspyrin
    #24
    Hehe, nem politizálunk ;-)
  • datango
    #25
    mi lesz a dolgok vége?
  • SötétBarom
    #26
    Néhány felfüggesztett, meg pár letöltendő..
  • fifi
    #27
    abszolút nem politikai célzattal írtam...
    sry
  • ZsirosKenyer
    #28
    Ez egy hosszú folyamat, mely megoldáshoz vezet azoknak vmilyen akik kormányváltást akarnak.
    A történelem során ez mindig így működött. Volt az elit, akik erkölcsi eszközökkel, diplomáciai úton harcoltak és voltak a tuskók akik ilyenkor romboltak. Mind a kettőnek nagy jelentősége van, ha csak a Kossuth téren lézengtek volna az emberek néha beszédet mondva nem figyelt fel volna ránk a világ.
    Külföldi források (befektetők, sajtó) azon a véleményen van: "a tiltakozások elhúzódása "Gyurcsány állásába kerülhet". A tőzsde egyelőre kicsit zuhant csak a forint is tartja magát, de úgy tartják ha ez folytatódik akkor romlik a helyzet.

    Tehát mind a 2 frontra szükség van ha a tüntetők el akarják érni céljukat..Szóval számukra ennek igenis van értelme.
  • Kandurex
    #29
    Mond már, Te milyen jogod merészeled más magántulajdonát rongálni? Vagy fordítsuk meg a kérdést, mit szólnál hozzá, ha minden ok nélkül pár punk belibbene a házatok elé és simán rádgyújtaná, csak úgy...hogy miért? Mert rombolna...veled együtt...
  • 0Fritz0
    #30
    A tömeget nem kell bántani, elég lett volna annak a pár erősjánosnak kiosztani néhány hedsátot, akik a rendőröket büntetlenül csépelték.
    Akkor talán nem fajult volna el ennyire a dolog. Talán...
  • Kandurex
    #31
    Egyébként, ha már politikát kerüljök, mi a határ, ami politika és mi ami általános téma? Szvsz valamilyen szinten ez nem elkerülhető. Jó ez a topik, kellemetlennek éreztem, hogy nem lehet itt beszélni a kialakult helyzetről.
  • DJ Bee18
    #32
    gratulálok...
  • Gladiator
    #33
    a probléma az, hogy a vandálok nagy része rohadtul nem azért ment oda, mert változtatni akart a jelenlegi helyzeten, hanem egyszerűen csak mert milyen jó móka, fúúú törünk, zúzunk, fosztogatunk. Őket kurvára nem érdekli ki van hatalmon....
  • precision
    #34
    te sem lehetsz egy iq-bajnok...
  • Gladiator
    #35
    lehet, hogy nem kerülhető el teljesen, de igyekezz:) nem kell belekeverni a pártokat, a rombolás úgy sem miattuk van már, hanem csak a móka miatt.
  • Aspyrin
    #36
    ..Külföldi források (befektetők, sajtó) azon a véleményen van: "a tiltakozások elhúzódása "Gyurcsány állásába kerülhet". A tőzsde egyelőre kicsit zuhant csak a forint is tartja magát, de úgy tartják ha ez folytatódik akkor romlik a helyzet..

    Nem teljesen igaz az állításod, de NE politizájunk mert ban lesz a vége :(
  • ZsirosKenyer
    #37
    "Őket kurvára nem érdekli ki van hatalmon...."

    Nagyon kicsi részüket. Nézz csak megy egy focimeccset! Tele van politikai tartlamú transzparensekkel, a szurkolók szövegeiről nem is beszélve. Többet politizálnak mint te, vagy sokan itt a fórumon. Ha nem hiszed csak nézz be pár Focklub fórumára, ott (lehet hogy nem magas értelmi szinten) de folyton vesézgetik a helyzetet politikai szempontból is.
  • ZsirosKenyer
    #38
    Tényleg ne politizáljunk, de amit te linkeltél az csak egyetlen újság véleménye. Nézd meg a többit is.
  • kozik
    #39
    AKI POLITIZÁLNI MER EGYBŐL BANN! ITT CSUPÁN ZEKET AZ ÁLLATOKAT BESZÉLJÜK KI, VIDEÓGAT ELEMEZZÜK

    ezek szerint a topic kizarolag az este 11 utani esemenyekkel foglalkozik, es teljesen elkulonulunk az az elotti kossuth teri esemenyektol? ez vicces is meg nevetseges is... bar teny, hogy sg-n ugye maskepp csinalni nem lehet... de szvsz mar az is allasfoglalas, hogy a vandalizmus es szinonimai szerepelnek, az eroszakos demonstracio pedig nem

    az indexen fent levo kepek kozul 4-en lattam egy vegzos bolcsesz havert az mtv ostroma kategoriaban. nem allat. ismerem.

    es szerintem azt hinni, hogy csak a moka kedveert van az egesz, politikatol es partoktol fuggetlenul, eleg beszukult gondolat. maskor valahogy nincs igy. ha csak urugy kene, akkor kethetente talalkoznank hasonlo esemennyel.

    ja, hogy ultimate-et csokottagyu baromnak tartjatok. akkor javaslom az alcimet atirni: AKI POLITIZÁLNI MER EGYBŐL BANN! ITT CSUPÁN ZEKET AZ ÁLLATOKAT szidjuk, gyalazzuk, lenezzuk, elhatarolodunk toluk minden formaban, VIDEÓGAT ELEMEZZÜK
  • Gladiator
    #40
    Betörtek az MTV épületbe. Leamortizálták. Kifosztották. Több milliós a kár. Ez baszki tényleg kurva fontos volt, ettől minden megoldódik.