15
World of Dungeons
  • Kiado
    #1
    Noshát itt a link a játékhoz.
    alapjában véve semmit nem kell letölteni, csinálsz egy karaktert, keresel egy csapatot, mentek dungeon-okba, beállítod miket fogsz varázsolni, elosztod skill pontokat, egyre jobb cuccokat veszel, még jobb spelleket tanulsz stb. Leegyszerűsítve ez a lényeg, de baromi jó game és aki egyszer ráérez biztos, hogy tetszeni fog neki
  • Esrohnoil
    #2
    Képet tudsz róla mutatni esetleg? :D
  • Kiado
    #3
    Nézd meg a honlapot, ez nem igazán mmorpg hanem szöveg alapú játék.
  • Goth
    #4
    de utálom ha egy játékban valós órákat kell várni hogy történjen valami :/
  • Kiado
    #5
    Pontosan és ez nem is olyan rossz pedig :)
    Némi segítség azért: fórumban keressetek csapatot ha kész a kari, mert ez egy olyan játék, ahol szerencsére/sajnos egyedül az ember nem boldogul. Az elején szerintem elég akár 3-4 fős csapat is, de mi 10-en néha elbukunk 1-et 1-et.
    Egyébként én Mage vagyok, most leszek 12. szintű, az egész csapatra ez az átlagszint jellemző. Vannak group vs group duelek is, itt lehet szintén fame-t, ep-t és aranyat is kapni, viszont itt a cuccok is sérülhetnek. 7 ezres staffomat nem igazán akarnám elbukni :D
  • Kiado
    #6
    Ja tényleg, ha esetleg olyan csapatba kerülnétek, ami elég kezdő ill. nem nagyon tudják, hogy mit is kéne csinálni, lehet a csapatba hívni mentor-t, aki elemzi a csatákat, segít, hogy mire is kell igazán rakni a karakternél, mit használjatok stb. stb.
  • Kiado
    #7
    21. szinten minden karakter választhat 3 subclass-t és minden subclasson belül van 3 talent elvileg. Tehát az összesen 108 talent és 36 subclass. Mivel még senki nem érte el 21. szintet, ezt fórumban olvastam csak.
  • Kiado
    #8
    Azok, akik esetleg regisztráltak, nincs véleményük, kérdés, kritika, stb. stb. ?
  • Kiado
    #9
    uo
  • Kiado
    #10
    up
  • Kiado
    #11
    12. szinten lehet crafting skill-t tanulni, minden fajnak más a skillje, tehát más cuccba tud belerakni köveket. Van a fórumon egy táblázat, hogy mi mire jó pl. +hp, mana regen stb.
  • Kiado
    #12
    up
  • Kiado
    #13
    up
  • Kiado
    #14
    up
  • Kiado
    #15
    up