38
Ötletek az ifjú pár meglepésére...
  • norbre
    #1
    Üdv!

    Olyan ötletek kellenének amivel a lagzin lehetne az ifjú párt (vagy külön-külön a lányt és a fiút) megviccelni
  • Vlala #2
    Odalépsz a menyasszonyhoz, és megkérdezed tőle:
    "Szia drágám, ő az e heti kuncsaft?"
    Vagy megköszönöd a tegnapi éjszakát...
    Ha valami durvább kell, szólj.
  • Calver
    #3
    mondjuk ha rendelsz egy tortát, benne egy táncossal, majd felszeleteled egy láncfűrésszel mindenestül, na akkor tuti meglepődnek!
  • norbre
    #4
    köszi az építő jellegű ötleteket
  • Vlala #5
    " - Uram, van meztelen fényképe a feleségéről?
    Nincs!
    - Nem akar venni egyet?"
  • Met
    #6
    nem biztos, hogy nagyon kellene ott viccelődni mert lehet elmarad az esküvő
  • norbre
    #7
    a lagzi már az esküvő után van ;)
  • hunbasser
    #8
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Met
    #9
    akkor a lagzi marad el és válás lesz a vége:)
  • norbre
    #10
    najó olyan vicc kell amivel "a kecske is jól lakik meg a káposzta is megmarad"
  • mrzed001
    #11
    Pölö ha kiugrik a tortából Robbie Williams és énekel egypárat ... ja ez már volt :))
  • Vegas
    #12
    hívd meg Pákót :/
  • norbre
    #13
  • Mirázs
    #14
    Akkor talán egy "építő jellegű":
    Ősöreg, de jó. Fából viszel nekik egy tortát, hogy sueleteljék fel. A fakorong persze vastagon van tejszínhabbal vagy más hasnoló manccsal, és tényleg tortának néz ki.
  • Mirázs
    #15
    sueleteljék=szeleteljék
  • Met
    #16
    bombariadó?
  • Vegas
    #17
    könnygáz? D:
  • SötétBarom
    #18
    És miután mindenki kirohan, kiderül, hogy az udvaron fellép a hokizó fotel...
  • hunbasser
    #19
    végre egy jó ötlet!!! :DD
  • Neoncsoves
    #20
    hokizó fotel lol :DDD te beteg vagy
  • loáljános
    #21
    Ja ebbe vannak a nagyítóval, és csipesszel hokizók? Mostanában ez a divat a kis pöcsöknél, hogy ezt hallgatják. RATYI :D
  • Dragooon #22
    csináljatok olyat, hogy a férjnek a gatyájába (a lábához) beleraktok egy tojást és azt a menyasszonynak át kell nyomogatnia a másik lábához xD
    én egyszer láttam ezt, akkor nagy siker volt.
    a férj ihat vmit az újdonsült feleség cipellőjéből is ^^
  • SigS
    #23
    Felberelsz 2-3 kis cigo gyereket (kb. 2e Ft/fo) es odakuldod a volegenyhez hogy azt mondjak : "Szia apa, mit csinalsz itt ezzel a novel?"


  • PíszLávJuniti
    #24
    :DDDD
  • Palinko
    #25
    vannak ám 5leteim,de nem is merem előadni :D:D:D

    eddig is lehetett olvasni jókat...
  • dienesoft
    #26
    ha akarjátok elküldöm az alkoholista nagybátyjámat, ha elindul egyenesen már az magába egy önálló produkció!!! Garantáltan a menyasszony bepisál a röhögéstől!
  • sweech
    #27
    xD
  • Palinko
    #28
    hozzám küldheted,ha ide eltalál akkor grat és majd elmegyünk a közeli kcsomába egyet,kettőt,... meginni :D
  • dienesoft
    #29
    Akármilyen részeg, az odatalál mindenhova! De egyet kettőt nem iszik...annál sokkal többet :D:D Könnyen megismerheted az úton mert kétoldalba jön! Amúgy van ám egy másik ötletem: Éjfél után a menyasszony-tánc pénzzel gyotsan lelépni! Futás :D:D
  • fifi
    #30
    én pont azt mondtam a násznagynak, ha ilyen és ehhez hasonló fenomenális poénokat mer csinálni, megiszom két üveg bort és elhagyom a lakodalmamat és kiülök horgászni... :D

    nekünk olyan volt, hogy leoltották a villanyokat, körbeálltak bennünket, és a kezükben gyertya volt. akkor elindult a Kék-Duna keringő és mi elfújtuk véletlenszerűen a gyertyákat körbe körbe táncolva...Kb 5perc múlva tök sötét lett, akkor mi kiléptünk kis időre/többekközt lenyomni egy Vilmost :D/

    na ennyi ez sztem aranyos volt...
  • Palinko
    #31
    ja szerintem is.bár az érdekes lene,ha kigyullad a menyasszony...
  • PíszLávJuniti
    #32
    benzines móka ? :Oo
  • RaZoK
    #33
    ellősz egy poént ezek közül

    (ebből nem lehet botrány) =)
  • Cat 02 #34
    dobáld meg 1 ft ssal
  • Palinko
    #35
    na ne,mert a végén kiderül,hogy a vagyonért volt a benzines móka és akkor lesz belőle egy szapanopera :S:S:S::S
  • #36
    Inkább Szintiboyt!
    Ha kell a száma ,tényleg megvan,és tuti el is megy.
  • CéZé
    #37
    Ezt hívják gyertyafénykeringőnek és a menyasszonytánc elött szokták táncolni. (legalábbis zalában)
    Videósként láttam jópár baromságot :)
  • kBagyula #38
    Adsz az ifjú párnak egy egy krumplit, majd mondod nekik, hogy az az úr a háznál aki hamarább megpucolja. Persze a férfiembert beavatod, hogy a krumpli kocka formán is megvan pucolva csak a héja ne legyen rajta, míg szerencsétlen ara általában szépen nekiesik hámozni... :))