278
  • gyuri12
    #1
    még mindig sajnálom a fickót...és most még jobban is sajnálom,hogy megtudtam hogy nem volt fájdalommentes halála:(
  • Mister
    #2
    én is szerettem :(
    de az utóbbi időben kezdett nagyon laza lenni, túlzottan is azt hitte, ő az isten, neki nem árthat semmi, egyre vadabb dolgokat csinált ( lehet, hogy ebben a manager és a filmcsatorna is ludas, ők hajszolták bele ).
    és lám, nem volt sérthetetlen :( :(
  • BCS CORPS
    #3
    így jár aki a tüzzel játszik :D
  • BCS CORPS
    #4
    állandóan
  • BCS CORPS
    #5
    "Az operatőr és a videofelvételt kielemző queenslandi rendőrfőkapitány is úgy nyilatkozott, hogy a forgatás során nem provokálták "
    egy ilyen nagy dögnek elég nagy provokáció ha 2-en elállják az útját szerintem
  • stream man
    #6
    az a helyzet hogy nem kell b@sztatni az állatokat ugyhogy bosszút állt rajta a természet
  • haxoror
    #7
    ????

    Ebből eléggé lejön hogy fogalmad sincs arról hogy ki volt Steve Irwin
  • MrTressy
    #8
    hát nincs ja...
  • djukel
    #9
    Én a South Park egyik epizódjából ismertem a faszit, ott állandóan bele akarta dugni az ujját minden állat seggébe. Lehet hogy hasznosat is csinált ez az ember de biztos, hogy nem kellően tisztelte a természetet.
  • toto2700
    #10
    Egy bunkó, aki provokálta és "kínozta" szerencsétlen állatokat a Show-business miatt.
  • toto2700
    #11
    Én egyáltalán nem lepődtem meg a híren, szerintem ez várható volt.
  • Adam5
    #12
    #9, #10:

    Eh...Nem tudom hogy szoktatok-e nézni animalplanetet de kár hogy tegnap estefele nem néztétek. Egy viszonylag jó hosszú filmet mutattak be Steveről hogy hol kezdte és mivel és hogy hova jutott (köztük sok régi CSALÁDI felvétettel amikor még egyedül ment krokodilok befogni és még egyáltalán nem a pénzre hajtott). És nem azért fogta be őket hogy "kínozza" az állatok hanem hogy olyan helyre vigye őket ahol ha az ember meglátja nem lövi le rögtön őket. Ő olyan ember volt aki igazán a szívén viselte a természetet.
    Példának itt egy videó:
    http://www.youtube.com/watch?v=OE2hy7OAlMk&mode=related&search=
  • pauly
    #13
    idióta...
  • cateran
    #14
    A szajtepoknek ajanlanam Steve Irwin eletrajzat olvasgatni...aztam majd rajottok,hogy mennyi mindent tett a termeszetert....
    Toto2700:Az a cirkusz amirol te beszelsz,ott "kinozzzak" az allatokat!
    djukel: No comment:D(South parkot alapul venni...:DD,de hulye vagy....)
  • Szeszmester
    #15
    A cikk írója vehette volna a fáradtságot, hogy berak egy képet egy tüskés rájáról is, nem csak egy (kétség kívül gyönyörű) sas rájáról. Ez megzavarja az embert.

    Steve Irwinen egyébként nem kínozta az álltaokat, nagyon is szerette őket, sokat tett értük.
  • pauly
    #16
    eh,de kár hogy nincs animal planet..:(
  • dez
    #17
    Várható volt, hogy 100 éven belül ő lesz a 3. rája-áldozat??? Ez egy fatális véletlen volt. Ha a többi állat eddig nem ölte meg, akkor tudott valamit. Bánni velük.
  • Chrystopher
    #18
    Most bebizonyítottad hogy nagyon okos, tanult, értelmes ember vagy.

    Ajánlom figyelmedbe Steve Irwinen életrajzát.
  • dez
    #19
    A kérdőjelek közé kívánkozik: "Ééérteeed...!?"
  • TheSuperMan
    #20
    egy faszi volt aki szeretett állatokat taperolni
  • Muad Dib
    #21
    "Steve Irwinen egyébként nem kínozta az álltaokat,"

    Hát erről max az állatok tudnának érdemben nyilatkozni nem te. De!
    Láttam felvételt, ahol Irwin faszsága miatt egy szép nagy, valamilyen szarvas becsúszott egy árokba és alaposan összetörte magát. Addig üldözte a barma, hogy baleset lett belőle.
    Láttam amikor két krokit összengedett, az egyik kinyírta a másikat. Láttam amikor kábítólövedékkel meglőtt egy majmot vagy mifenét egy fán és szegény állat, miután nem sikerült elkapniuk, kb. 15 méter magasról eszméletlenül zuhant a földre. (ezek valószínűleg még a bemutatható kategóriába tartoztak)
    Láttam, amikor egy 1 hónapos csecsemőt lóbált a kezében a show kedvéért, a másik kezében egy 2 kilós marhahús, amire a krokodil szépen ugrott is.
    Szépen bíróság elő vetettem volna a disznaját, hogy merészeli egy csecsemő életét veszélyeztetni???!!!
    Az lehet hogy értett az állatokhoz, talán jót is akart, de nagyon át esett a ló tuloldalára, és ezzel a csecsemős showal végképp elvágta magát nem csak nálam, de világszerte százezrek ábránultak ki belőle, akik addig valósággal rajongtak érte.
    Ami történt sajnálatos, de várható volt. Az irónikus az egészben, hogy nem krokodil ölte meg, hanem egy olyan állatfajta, amely az emberiség által dokumentáltan eddig összesen 17 halálos áldozatot követelt...
  • lekvároshurka
    #22
    Minden beszolonak asztüzenem :
  • lekvároshurka
    #23
    Minden beszolonak asztüzenem :Gyökerek vagytok mint az elöttem hozzászolo.. 1 -1 állat halálát kiemelni a természetbe.. micsoda elkényeztetet pöcsök vagytok....szerinted 1 nap hány állatot vágna le a vágohidakon a világon hogy az ilyen kis pöcsöknek anyu reggel az asztalra rakja a párizsit,.. megölt 1 pár állatott?.. faszfej millio x annyit meg megmentett.........1 természetvédö halálán élvezkedtek ez 1x üen :SZÁNALMAS
  • PsyhoApu
    #24
    Nem élvezkedünk... azt mindenki tudja hogy lelkes környezetvédő volt. Módszereit lehet szeretni is útálni is. Ezért volt ennyire ismert, mert lehetett beszélni róla. Vitákat kavart, és még most is.
    Nálam is a gyerekes húzása volt az aminél betelt a pohár, a műsorait előtte lelkesen néztem.
  • Flashy
    #25
    nagyon sajnálom, a tudása, a hozzáállása, a lelkessége pótolhatatlan, imádtam a stílusát, főleg amíg még eredeti nyelven adta az Animal Planet. a csecsemős esethez: nem mondom hogy nem volt felelőtlenség, de az biztos hogy ő tudta a világon a legjobban hogy mit csinál.
  • keser
    #26
  • Freeman42
    #27
    Rendes ember volt!!!
  • Cat #28
    igen, a gyerekes előtt még csak egy túl lelkes, hiperaktív embernek tartottam, utána pedig egy nagyon felelőtlen nemnormális embernek.
  • valamit
    #29
    minden őrültséget megcsinált, most már legalább 15 éve folyamatosan, szal esélyes volt, hogy nem ágyban párnák közt fog meghalni. szomorú, hogy vége, ugyanakkor letett valamit az asztalra. bizonyos tekintetben az egész világ elismerését kivívta. élt.
  • gyuri12
    #30
    hát azé látom hogy vannak még nálam is bunkóbb parasztok!:D(nem Stevere gondoltam)
  • knightbali
    #31
    Szomorú, de ezt hívják pechnek.
  • BCS CORPS
    #32
    mármint akinek van kábel tv-je annak igen
  • Yoz
    #33
    Elsősorban nyugodjon békében!
    Anyit tennék még hozzá hogy amit ő élete során véghezvitt az nem piskóta, azt csinálta amit igazán szeretett! Ez nem igazán adatik meg mindenkinek...
  • BCS CORPS
    #34
    mondjuk azt én soha nem fogom tudni sajnálni aki egy csecsemőt lóbál egy krokodil közelében
  • valamit
    #35
    itt egykét kép erről a fajta rájáról:
    http://www.horta.uac.pt/imagdop/Servicos/Raja_clavata/raja_clavata2_lq.jpg
    http://www.habitas.org.uk/marinelife/pisces/rajcla.jpg
    http://www.elasmodiver.com/images/Thornback-Ray-09.jpg
  • cateran
    #36
    Csak kivancsisagbol:Hanyan foglalkoznak az itt nyavajgok kozul hullokkel? ?Ne adj isten krokodilokkal? Soot,tovabb megyek:evtizedek ota?
    Ha annyit tudtok a krokikrol amennyit a suli tanitott meg 1-2 musor a discoveryn,animal planeten akkor jobb lenne befogni a lepenylesot!
  • Kelta
    #37
    MEKKORA PARASZT TUSKOK UGATNAK ITT OLYAN DOLGOKROL AMIRÖL FOGALMUK SINCS.......
    FOGALMATOK SINCS ERRÖL AZ EMBERRÖL, ÉS ARROL AMIT CSINÁLT!
    HOGY MERÉSZELTEK VÉLEMÉNYT ALKOTNI!!!!!!!
  • haxoror
    #38
    Ez is igaz hiszen gyakorlatilag MINDENT tudott a krokodilokról szal az a csecsemő nyilván nem volt akkora veszélyben mint ahogy egy hozzánemértő hiszi (pl én is), Steve nyílván tudta hogy mit csinál, aki ennyire ismerte a krokikat az tudhatta hogy mikor biztonságos odamenni, helyesebben szólva mikor nem annyira veszélyes.

    Ettől függetlenül felelőtlenség volt a gyerekes ügy hiszen a kroki vadállat tehát bármi megtörténhet.
    A rájánál meg is történt.
  • PsyhoApu
    #39
    Ez egy fórum azért vagyunk itt hogy véleményt alkotni. A gyerek szerintem csak marketing fogás volt.
  • katarzis
    #40
    neked bezzeg van