86
Amiket nem tudtunk meg a filmekből...
  • Trisztin
    #1
    Volt már,hogy egy rejtély szöget ütött a fejedbe?? Megemlítettek valamit,de soha nem fejezték be a történetet,vagy a nevet??

    Találtál valami rejtélyt,oszd meg velünk,hátha valaki tudja rá a választ... :) ... persze ne felejtsd el a filmet is csatolni a rejtélyhez...
  • Trisztin
    #2

    Pusztító - Tengeri kagylók használata ...
  • endiboy
    #3
    A galaxis utikalauz stopposoknak...hátez

    rejtély számomra hogy lehetett ilyen ócska filmet készíteni..persze, magánvélemény csak :P...és mi is volt a "NAGY" kérdés??
  • Trisztin
    #4
    az egyik kedvenc könyvem... az élet,a világmindenség meg minden kérdése soha nem derül ki... úgyanis nem létezhet egyszerre a kérdés és a válasz...
  • Fülüke
    #5
    Van egy csöves a faluban és vagy 3 éve becsukták a börtönbe de még a mai napig sem tudom, hogy mért. Nem tudja valaki? :D
  • endiboy
    #6
    hm, ott nem ázik, kap ruhát és enni is ? :PP
  • bertino
    #7
    és ha azzal törölte ki ?
  • akyyy
    #8
    Sliders utolsó rész:(
  • OrioN the S
    #9

    http://www.sg.hu/forumkepek/2006_08/ChupaHead.gif
    http://www.sg.hu/forumkepek/2006_08/cavecritter.jpgezpaszmek ezmialol?
  • OrioN the S
    #10
    Sry... de berittyentek minnya


  • Shadow_THH
    #11
    felső fake minta camelspider
    alsó meg nem tudom mit kéne nézni rajta
  • joebacsi
    #12
    vérpistike2000? :D
  • Nuki
    #13
    ez nekem is szöget ütött a fejembe, nehéz elképzelni ahogy azzal kapirgálnak XD

    fú nekem is van egy csomó ilyen, és mikor belejövök, és filmet kritizálok akkor eszembe jut de most :S
  • passatgt
    #14
    én soha nem jöttem rá, hogy miért nincs vége a világűrnek.valahol csak vége van mer ez így nem jó
  • Balumann
    #15
    :D
    Engem inkább az zavar, hogy mindig volt. Mindennek kell legyen kezdete
  • passatgt
    #16
    akkor már az is zavaron h chuck norris kétszer elszámolt végtelenig
  • sweech
    #17
    engem mind kettő kurvára zavar :D
  • BlackArt
    #18
    Az emberiséget igazán csak két kérdés foglalkoztatja:
    1. ki találta fel a munkát?
    2. a többi miért nem verte agyon?
  • BlackArt
    #19
    camel spider? Sziriában nem egyet vertünk agyon a sátrakban. Nagyobb mint a tenyered, agressziv, és állitólag belemar a teve pofájába amig az vizet iszik és szivja a vérét. De valami érzéstelenitőt használ, igy a teve észre sem veszi.
  • fifi
    #20
    miért fake a felső?
    mi az alsó?
  • Hajnalcat
    #21
    A felső úgy néz ki, mint egy cápafej, de nagyon durva, az alsó meg olyan, mintha egy barlangban megfagyott őskobold lenne. :S Mi a fenék ezek?
  • ngcsnet
    #22
    chupacabra vagy mi, spektrumon volt :D
    azt mondták csirkék vérét szívja
  • BlackArt
    #23
    Olyan, mint az olajfaló
  • Shadow_THH
    #24
    nincs róla képem, a béke fenntartó amcsi kezében van és olyan mintha 3 rák lenne egymáshoz csatolva, óriási lábakkal, az egész állat homok szinű
  • spy803
    #25
    Az alsónak van egy története:
    Egyszer egy barlangász (vagy valami tudós) elment egy barlangba. Az emberkét nem találták meg, de a fényképezőjét igen, az utolsó kockán volt az a "kobold". Persze gondolom többféle verziója is van, de a lényeg ez, vagy rosszul tudom?
  • Trisztin
    #26
    örülök neki,hogy a tevepókotok miatt sikeresen félre értelmezték a filmes topikomat...

    Tevepók --> létezik...de a méretét digitálisan is és perspektívából is felnagyították... jah és nem emberevő,mint ahogy a körlevél mondta..!!!
    #10 --> A felső kép az egy művész alkotása ... és nem a cunami vetette partra...!!! További info itt!!!!
    Alsó kép -- én egy ppt-ben találkoztam vele... és ott sem örültem neki... ennél még a Nagylábús képek is valódibbak...


    ui.:Megkérnék egy modot,hogy helyezze vissza a Topikomat a Tv,Mozi,Dvd mappába,úgyani s a topic más célokra jött létre csak az itt beszélgetők terelték félre a témát... előre is thx...
    Aki nem hiszi,az olvassa el a #1-et vagy a teljes címet...
  • Dragooon #27
    az alsó képe az a kecskezabáló micsoda :D
  • Dragooon #28
    chupacabra XDD
  • Dragooon #29
    ti hisztek benne? :D
  • Dragooon #30
    a legkisebb mind megette, s megfájdult a hasa tőle (remélem így van, ha nem, most jól leégtem :D)
  • Dragooon #31
  • DJ Skyline
    #32
    felső: horror film forgatást elmosta a hurrikán,és a maszk partot ért valahol
    alsó: egy koszos néger gyerek a barlangban
  • BlackArt
    #33
    Jaja, igazad van, később láttam csak, hogy ez filmes izé, sry.
  • Truck Driver001
    #34
    :DDDD
    #10:Talán egy szétázott sátánista rocker hullája?
  • Dragooon #35
    oppá, én is srry
  • Kori
    #36
    nézzétek meg Daniken filmjét

    elég sok rejtéjt fogtok bent találni
  • Trisztin
    #37
    köszönöm... végre valaki észrevette,hogy a filmekről kéne itt beszélni...
  • BlackArt
    #38
    Én speciel korábban észrevettem KÖSZÖND MEG!
  • Trisztin
    #39
    Ne haragudj :))) Neked is köszi :)))


    Sárkányszív - Dráko valódi neve... nem tudja kimondani,mert pont összeesik :)
  • Frosty01
    #40
    Ronin - a táska tartalma -.-'