17
Ví­rusirtó Linuxra
  • petipetya
    #1
    Sziasztok!

    Kerestem, de nem talaltam ilyen temat. Ha megis van, akkor legyszi mutassatok meg hol.

    A gondom a kovetkezo a LINUX-os verzioval -> Nem akarja magat frissiteni sem online, sem fajlokbol - pedig probaltam ROOT modban is. Ezek a beallitasok vannak, a net kapcsolatommal nincs semmi baj:




    Emellett a szkenneles sem megy, pedig ezt is probaltam a ROOT modban is:


    Tud valaki gyogyszert erre?
  • Pheaper
    #2
    Töröld le és rakd fel az xpt a linuxot meg hagyd a pibe!
  • Qwerty4
    #3
    1et ért Qwerty4...!!!
  • spy803
    #4
    Nem ért egyet Spy803!!! Linuxhoz nem értek, de egy Linuxos fórumon biztos találsz valami megoldást!
  • passatgt
    #5
    linuxra minek vírusírtó?:)
  • Qwerty4
    #6
    bár nem biztos hogy azért van baj, mert Linuxot használsz, az AVG vírusírtótnem ismerem, de volt nekem is problémám egy Ashampoo Antispyware progival(spyware írtó), mivel nem legális volt és semmiképpen nem tudtam frissíteni a netről, mert nagyon védve volt a nem fizetős felhasználóktól.
  • Palinko
    #7
    de nem értem,miért folyik mindég a csapból is,hogy a windows a legxaravv éljen a linux?
  • Qwerty4
    #8
    mondjuk itt nem a linux vs. windowsról van szó, nekem nem tetszik a linux, de nem tudok teljesen elfogult lenni a windows iránt, mert vannak gagyi dolgai neki is, de mivel megszoktam azt szeretem + nagyon nehéz lenne átállni linuxra.
    Tehát windowson is nyugodtan előfordulhat az ami petipetyának a linuxon.
  • petipetya
    #9
    Mert van xp is a gepen, es azt szetszedik...

    Net kapcsolat csak linux alatt van, azert ide kell az avg.
  • Palinko
    #10
    ja én felraktam egy linuxot és nem tetszett +. bár szerintem linuxot később fogom hasnzálni,mikor belemélyedek ilyen programozási cuccokba.
  • Boeing737
    #11
    Avast jobb.
  • rlrenegader
    #12
    Linux az opensource-ról szól, nem pedig a kereskedelmi
    köcsög cuccokról... Nem kell hozzá programozni tudni
    sem!!! DE HOGY MINEK hozzá vírusirtó desktop gépre,
    fel nem tudom fogni??!! Tíz éve használok linux-ot,
    és egyetlen vírusom sem volt!! :DD Meghagyom a
    win-usereknek ezeket a szutykokat :DDD
  • rlrenegader
    #13
    Ha csak linux alatt van netkapcsolat, gondolom
    csináltál közös FAT-ot... Akkor meg pakolj rá
    clamav-ot, és nem lesz bajod a license-settings-el!! :DDD
  • EDDY A KIRÁLY
    #14
    és honan lehet le tölteni ???
  • Dj Faustus #15
    Google első találata a clamav keresőszóra: íme.
    De egyébként disztribúciótól (Suse, Ubuntu, Fedora, Uhu) függően keresd a csomagkezelőben (Synaptic,apt-get,stb...).
  • EDDY A KIRÁLY
    #16
    ok
  • matyi009
    #17
    Hello
    Nekünk van windows és linuxunk is windowson volt szerencsém kapni virust amiket kiirtottam avg vel de ez a linuxot elvileg nem fenyegeti mert a linux biztonságosabb a hülye windowst is csak a játék miatt muszály használni na a windowsos virus a linuxon akkor nem bántja és ha igen van ellene linuxra virusirtó? Előre is köszi