203
  • Trisztin
    #1

    Vámosi Viktória lesz a Magyar Topmodell Leszek háziasszonya.

    Viasat 3-on október környékén kerül adásba a műsor,mely már a felvételek stádiumában van...
  • fifi
    #2
    remek...
  • Geeryy
    #3
    hajra
  • SHADOWEYES7
    #4
    inább ő lenne!
  • Qwerty4
    #5
    ő már az...
  • ColdFire
    #6
    :D
  • Fülüke
    #7
    Leszel te! majd minnyá megmondom hogy mi leszel te:D
  • Met
    #8
    az meg ki?
  • otrosinka
    #9
    Wow kellene nekem...de csak kicsit:P
  • Trisztin
    #10
    Vámosi Viktória 2000-ben volt a Loreal arca Milla Jovovich-csal, de fotózott Hermes kampányt is, fő munkaterülete New York.


    Hátha ez segít kicsit ,hogy emlékezz rá...
  • Trisztin
    #11
    Origo cikk
    Index cikk
  • Trisztin
    #12
    Vámosi Viktória interjú
  • DePreSsZYo
    #13
    mien csálé szája van.
  • ColdFire
    #14
    de ronda vazzeg! :D
  • Bandew
    #15
    Miért ronda? Fogalmatok sincs mi az a nőiesség! Szvsz sokkal szebb mint az anorexpicsa modellek többsége. Amúgy ezt az egész modellvilágot gusztustalannak tartom. Nem a modellekkel van a bajom, ők is csak eszközök.
  • Sadist
    #16
    Dugnád -.-
  • otrosinka
    #17
    Elég érdekes arcformája van. Nemtom, van még kép róla?
  • akyyy
    #18
  • Harly18
    #19
    Manapság az érdekes arcú modellek a nyerők, akiket olykor már rondának is lehet nevezni. A klasszikus szépségek már nem befutók......Szerintem nem csúnya, aki szereti a vörösöket.........én momentán nem annyira :(
  • Bandew
    #20
    Ezzel nem értek egyet. Amit te "érdekes arc"-nak nevezel az szvsz inkáb különleges, nem pedig a "lány a szomszédból". A "klasszikus szépség" pedig csak a szokványos szépség, akivel bármikot összefuthatunk.
  • Trisztin
    #21
    Teljesen egyetértek veled... figyelemmel kisértem az itthon is levetített Topmodell leszeket...

    Amikor nem találtak hibát,az illető fényképeiben... akkor szinte mindig arra hivatkoztak,hogy tipikus az arca,amivel bárhol találkozhat az ember... és a műsor folyamán törekedtek arra,hogy minél különlegesebb és sokoldalúbb karaktereket találjanak...
  • Harly18
    #22
    Felfoghatjuk különlegesnek is, de pl:. azok a lányok is keresettek, akiknek a hibájukat tekintik szexepilnek. Régen láttam egy műsort a spektrumon, ahol két modell csajt mutattak be. Az egyik tök átlagos volt, akiről meg nem mondtam volna, hogy modell, arról nem is beszélve, hogy 5 perc volt a foga között. Azt mondta, hogy a fogai nem jelentenek hátrányt, sőt....A másik csajnak olyan orra volt, mint egy boszorkánynak, mégis sikere volt. Én egyikről sem mondtam volna, hogy modellek, még azt sem, hogy milyen jó nők....
  • Harly18
    #23
    Azokban a műsorokban is voltak ám olyan csajok, akiken csak pislogtam, hogy hogy a fenébe kerültek azok oda.......
  • Trisztin
    #24
    azt hiszem tudom mire gondolsz :)
    rá??
    vagy talán rá??? :)
  • Harly18
    #25
    Jó példákat hoztál fel, főleg a felső b*sz oda, de nagyon :D A testével nincs gond, de a pofázmánya......... :S
  • Harly18
    #26
    Az egész műsorban talán Tyra Banks volt a legszebb :D Mondjuk fél liter hajlakk és 2 kiló smink, meg egy drága ruha után még én is kinéznék valahogy :D
  • F1re
    #27
    bazze ezeknel meg en is szebb model lennek itt vok en a bal oldali IM
  • hnoemi
    #28
    Na ezt én is láttam, nem volt semmi más műsor akkoriban, net mellett elment... az alsót később kihidrogénezték nem?
  • hnoemi
    #29
    Azt hiszem az valóban megvolt 2 liter hallod, az a hülye oroszlánséró..... látszott hogy mennyire durván be volt lőve a haja.
  • Harly18
    #30
    Alapból szép nő, de tényleg sokszor túlzásba vitték a külsejét. Végülis csak jobban kellett kinéznie, mint az újjoncoknak :D
  • Trisztin
    #31
    Hajlakra jó példa:

    Tyra szépségére pedig ez:
    [MG]http://wallpapers.skins.be/tyra-banks/tyra-banks-1024x768-22880.jpg[/IMG]
    [ez a kedvenc háttérképem!!] - bár a photoshopos topicban biztos jól kielemeznék ezt a szépséget ;)
  • Trisztin
    #32
    Tyra Banks

    bocsi a kép beszúrást elcsesztem...inkább berakom linknek...
  • hnoemi
    #33
    Egy parányit természetesebben is jobban nézett volna ki. Még annak idején láttam a 'Kaliforniába jöttem'-ben, eredeti hajjal, minimális sminkkel, sokkal jobban tetszett - bár tény, hogy így egy igazi díva látszatát kelti.
  • hnoemi
    #34
    Ez egy jó kép.
  • Harly18
    #35
    Hát igen, mondjuk érdekes volt látni, mikor a saját talk show-jában, mivel az is van vagy volt neki levette a melltartóját, persze csak a poló alatt megmutatva, hogy nem áll neki sem kőkeményen :) Hát nem.......kb leért a hasáig :D
  • jefferson83
    #36
    A hugom már várja a műsort
  • PíszLávJuniti
    #37
    mire való ez a műsor?
  • Atkamon
    #38
    Hát nekem egyátalán nem teccik...
    Inkább a #4-es:PPP
  • laliking
    #39
    erről teccik beszélni?
  • Harly18
    #40
    Igen erről tetszettem beszélni, bár én a weboldalán néztem :D