165
Guitar Hero-ra hasonlít - de PC-re
  • Hustler_hu
    #1
    Letölthető ingyen innen : Frets on Fire
  • Hustler_hu
    #2
    Bohóckodni jó :) Lehet benne saját "kottát" is csinálni , alapból 3 szám van de már van néhány custom szám is ...
  • Hustler_hu
    #3
    Upsz , az a scene release , ez a játék : here
  • Atti12
    #4
    nagyon király nekem nagyon tetszik ;)
  • Atti12
    #5
    számokat nem lehet hozzá letölteni valahonnan?
  • zsakosfrodo2
    #6
    Ez télleg király game! Csak az kellene hogy egy otthon ülö emberke is tudjon készíteni hozzá számokat.. :\
  • zsakosfrodo2
    #7
    Akinek sikerül vmilyen módon hozájutnia ahhoz, hogy hogan lehet egyszerűen készíteni hozzá zenét, amit le leeht játszani, az szóljon. eddig nekünk nem igazán jött össze.
  • Atti12
    #8
    mért nem ri senk iebbe a topicba? :(
  • Hustler_hu
    #9
    mert nem egy k*baszott csilivilijatek amit k*rva nehezen , szinte könyörogve kell keresni torrenteken ... :)
  • Hustler_hu
    #10
    amugy lehet hozza leszedni plusz zenét : Custom Muzax link :)
  • Atti12
    #11
    k már megvannak, csak az a baj hogy tul kevés van.. :(
  • zsakosfrodo2
    #12
    Már arra egyébként rájöttem, hogy lehet hozzá készíteni saját zenét, csak mivel nem igazán tudnám végigcsinálni zenei ismeretek nélkül egy dal "lekottázását" ebben a programban, ezért nem megy. Ha vkit érdekel majs összedobok ide egy leírást. :D
  • Crazy Mate
    #13
    Dobj össze egyet.
  • zsakosfrodo2
    #14
    Hamarosan összedobom, addig türelem :D
  • zsakosfrodo2
    #15
    Akkor kérem, itt a leírás:

    Elöször is azt kell tudni, hogy a játék a zenéket a data/songs könyvtárban tárolja. Ide bármilyen néven betehetők a mappákba a zenék. Először létre kell hozni a song.ogg és a guitar.ogg nevű fájlokat. A hivatalos oldal a következő progit ajánlja: Audacity
    Miután ezt letöltötted, feltetted, kövesd a képen leírtakat: leírás a song.ogg és guitar.ogg fájlokhoz
    Na már két fájl megvan a négyből. Most már nincs sok dolgunk. Hozzunk létre egy szöveges fájlt, kiterejsztésével együtt írjuk át notes.mid -re a nevét. Ezek után másoljuk ki egy másik zene könyvtárából a song.ini fájlt a mi készítendő zenénkhez. Ezek után, nyissuk is meg, majd írjuk át az Artistot és a szám címét. Ékezet hanyagolandó. Ha kész, akkor töröld ki az urolós sorból amit ott találsz.
    Ezek után elvileg ha elidnítod a programocskát, és a Song Editorban az Edit Song-ra menjünk (nevét most nem tudom pontosan). Ha mindent jól csináltunk, akkor ott kell lennie a választható zenék között a mi dalunknak is, és mi ezt fogjuk megnyitni. A megnyitás során nem kaphatsz hibaüzit! Ha ez megtörténik, akkor írj ide, és megpróbálok néhány megoldást írni rá. Ha sikerült a megnyitás, akkor megkapod a szerkesztőt.
    A szerkesztőben a legfontosabb: Nyilakkal mozgathatod melyik színű gomb legyen az aktív, ENTER lenyomás mellett jobbra fele nyomva a nyilat csinálhatsz abbol a színből csikot (bocs a no szakszavakért :\ ). Ezek után már csak annyit kell tudnod hogy a SPACE-el leeht lejátszani a dalt, és oda teszed a hangot, ahova kell.

    Sok szerencsét mindenkinek! Ha vannak kész munkák, ide linkeljétek be. Thx! :D
  • zsakosfrodo2
    #16
    A kép alsó felét, a How to Craate Karaoke szirszar... az nem kell figyelni!!! A képen a felső részhez egy leírás:

    Kétszer kell importálni a zenét a progiba. Elsőzör kijelölöd a kettő közül a felsőt, és csinálod ami a képen van. Aztán kijelölöd az alsó zenét, és arra is alkalmazod, amit a kép ír. Ha valakinek nem világos, hajlandó vagyok jobban részletezni. :D
  • szily12
    #17
    Hm hogy értitek h kevés van? Ilyen 210-es pack letölthető torrenttel, csupán beirod googlebe hogy frets on fire song ^^ Hát nemtom ezek az alap cuccok sokkal könnyebbek xD Én gitározok (mármint rendes gitáron), de az iron maiden troopert amikor benyomtam én csak bámultam a képernyőt nyitot szájjal ^^ JAh mondjuk ha megnézem ide egy éve nem irt senki, nem hiszem h vmi aktív ez a fórum... de mind1
  • Atti12
    #18
    be van rakva kedvencekbe :D
  • mario93
    #19
    Hello!Kéne a segitség a zenebetételbe!Van valakinek msn-je vagy valami hogy részletesen leírja?A képet sajnos nem értem!
    előre is kössz!
    Márió
  • mario93
    #20
    Hahooo!Van itt valaki?amugy én ha akarjátok kurvagyorsan eltudom terjeszteni ezt az oldalt!Ismerek rengeteg gitáros oldalt akik bettenék ez a linket
  • mario93
    #21
    De ehhez az is kell hogy irjatok a fórumra ok?
  • mario93
    #22
    Én várok!Itt vagytok???
  • Atti12
    #23
    mit nem tudsz ezen? letöltöd a számot, aztán kicsomagolod. Utána belenézel a játék mappájába ott lesz valami olyan mappa hogy song. Oda bemásolod a mappát és kész
  • mario93
    #24
    De milyet?
    Van torrent fájl meg minden féle!Egyikből ez másikból az hiányzik!
    Van msn-ed?
  • mario93
    #25
    Hiányzik valami guitar.ogg formátum!te honnan töltöd a számokat???
  • Xreactor
    #26
    Sziasztok! Találtam pár száz számot a játékhoz.

    Song Pack #2: Itt

    Song Pack #3: Itt

    Song Pack #4: http://thepiratebay.org/tor/3699487/Frets_on_Fire_Song_Pack__4_(333_songs)

    Ha valaki nem tudja hogy kell letölteni, egyszerű: A megadott honlapokon klikkelj a zöldel kiírt Torrent Letöltése feliratra. Mentsd el a fájlt a gépedre majd
    ezzela programmal el tudod inditani majd leszedni.
  • pylu
    #27
    Valaki megtudja mondani hogy ki lehet-e küszöbölni azt a problémát hogy elindítok egy letöltött dalt és amikor rosszul nyomok megáll az egész dal és nem csak a gitár? csak mert úgy nem élvezhető annyira meg nehezebb megtanulni a dalokat sztem...
  • Nightwish006
    #28
    Nemhiszem sajna =(
  • Nightwish006
    #29
    Kicsit feléledhetne a fórum, sztem nagyon poénos game :D

  • pylu
    #30
    jah jah nagyon faja game csak amúgy vannak dalok amik alatt meg nem áll meg a hang csak a gitár pedig azok is ilyen modok...
  • Coala
    #31
    Hali.
    Valaki nem tud valami oldalt ahonnan le lehetne szedni hozzá zenéket?
    Torrentről már próbáltam a packokat, de olyan lassan jönnek mint a bűn:S
    Forumokról si próbálgattam de azoknak meg a nagyrésze hibás :D
    Léccike ha vlaki tud pár jó gyüjtőoldalt szoljon!!!
  • Nightwish006
    #32
    frets on fire fan site on (googleba beirod kb. 2. találat) ott a tune postingot érdemes végig nyálazni.
    kb. 200 oldal van, szal kurva sok, de én rengeteg kincset találtam. :D
    Remélem értelmes árban lesz a gh3 pc re, mert venni kéne 1 gitárt hozzá :D
    Bár ennek a játéknak a hatására kurvára megjött a kedvem, hogy megkéne tanulni gitározni, csak félek :D Nem lehet egyszerü dolog, tekintettel arra, hogy gondolom sok sok sok év elfogadható szinten játszani :D
  • Htjet
    #33
    Egy érdekesség azoknak akik gitár kontroller-t szeretnének :)
    Gitár készítés
  • tototto
    #34
    ejjha inkább veszek egyet eredetiben minthogy a hozzávalók és szerszámokat beszerezzem, ez max annak éri meg akinek van egy asztalos ismerőse :D
  • Lyan Kyj
    #35
    Múlt héten leltem rá (gee, hogyhogy eddig nem hallottam róla!), azóta megszállottan játszom:) Leszedtem a sok-sok-sok számot is, elég hamar lejöttek.


    Elkezdtem a PoP: WW játék pár számát berakosgatni, tényleg egyszerű a szerkesztés amúgy.
    Egyedül a notes.mid-et nem ismeri fel, de ha egy másik játékból átmásolom, aztán szépen kitörölgetem a hangjegyeket (hosszú:( ), elfogadja.


    Egyelőre csak supaeasy-n lesznek, mert az 1.- 2. gomb egyszeri lenyomását nem érzékeli, anélkül meg tesztelni sem tudom. Átrakom más bill.gombokra, akkor 2 számig jó, aztán ismét nem veszi be (readme-ben meg az olcsó billeket okolják - én 3-mal is próbáltam..).


    Ha esetleg van valakinek ötlete, kívánsága számok terén, írjon, aztán megcsinálom:)
  • caponeg
    #36
    Ha tetszik nektek, akkor gyertek, minél többen, 1 hét és rengeteg minden fel lesz töltve!

    http://fretsonfire.extra.hu
  • caponeg
    #37
    Akarom mondani: FretsOnFire
  • menpe
    #38
    Haláli egy játék, este nyomtam ujjfájásig. Majdnem lejött 2 pack, a kedvenceket elkeztem lejátszani, hát mit ne mondjak, pörgős, gyors számokat szeretem, de itt a lassúakkal kell kezdeni, mert egyébként csak figyelsz, hogy miért nem szól semmi. A Nothing Else Matters, és az In The End a megfelelő számomra most még:D
  • SD456
    #39
    Hy all!

    Nekem valamiért nem indul mindig ezt írja ki amikor kezdeném pl.: a tutorialt.

    Előre is köszönöm!
  • Lyan Kyj
    #40
    szerintem próbáld lejjebb venni a hangtulajdonságokat.