14
  • Petys
    #1
    Sztem az nyer amelyiket jobban támogatják a főfejesek
    De miért nem lehet mind a kettőt támogatni???
    Az majdnem olyan lenne mint a DVD -r, +r, -rw, +rw, dl
  • Anticionista
    #2
    Francot érdekel. Mire lesz értelme váltani, úgy is a hibrid meghajtókkal lesz tele a polc.
  • fourgee
    #3
    Nekem tök mindegy, hogy melyik "nyer", de mivel általában Sony termékeket szoktam venni, és a számítógépnél a nagyobb kapacitás előnyt élvez nálam, ezért a "házi versenyben" nálam eldőlt hogy ki a nyertes. Ha mégsem lesznek hibrid meghajtók, az előzőek ellenére a gépemben mindkettőből lesz majd 1-1. Persze ha a jelenlegi DVD írók árán fogják adni őket. Az még jó pár év :)
  • Sanyix
    #4
    Úgyis jönnek a mindkettőt kezelő meghajtók... Mondjuk nálam a HDDVD nyerű, mert a blu-rayhez köze van a sonynak, amit viszont mindennél jobban gyűlölök, és hát optikai meghajtók terén eléggé bénák is... Maradjanak csak a walkmannél, meg a tvk-nél :)
  • roliika
    #5
    Te itt Európában olyan BD HDDVD háború van, hogy nemigaz! Sarki zöldséges is tiszta ideg, hogy most BD, vagy HDDVD legyen az eper alatt. Hihetetlen. Mentem be a boltba, mondom kérek 1 BD filmet, mert a HDDVD már szar. Oszt gyüttek puskával, mert már csak 1 BD volt és háborúzni akartak.
    /Milyen háború mikor még se meghajtó se film nincs emberi áron? Ez olyan mint 10 éve, hogy elkezdődött a CD és DVD harca...nonszensz./
  • edios
    #6
    Az lenne a szerencsés, ha vmelyik kihalna elég hamar a kettő közül, hogy ne kelljen 2 meghajtót fizetni. (Vagy a hibridért többet)
  • mikloss
    #7
    HDDVD a nyerő!!! ott a Toshiba szóval az fog nyerni! no comment sony....
  • cateran
    #8
    20$ korul van egy film...az nem olyan draga!
    Ajanlom, nezz korul az amazon.com-on,meglepodsz majd:D
  • neevous
    #9
    nagyon csúnya az a lejátszó:(
  • Berber
    #10
    Szerintem TV-t se gyárt jót a sony. Anyám vett egyet, aztán 2 év mulva trafós lett. Nagyon ki volt akadva. Most valami synudine-t néz és imádja. (Jobb is mint a sony szerintem) Ez olyan mint a VW. Már csak a híre a jó.
  • dez
    #11
    Azért talán nem egy esetből kellene általánosítani...
  • Sanyix
    #12
    Hát lehet, sok más dolog van amit hypeolnak, meg mondják hűdejó, mégis igazából szar :\
  • dez
    #13
    Audio téren ez igaz rájuk. :(
    De nem viszed kissé túlzásba ezt a Sony utálatot?
    Pl. a tévé-/videostúdiók Sony cuccokkal vannak tömve.
    Nekem több Trinitron képcsöves monitorom volt, jópár évig használtam egyet-egyet (szerelő nem látta). Sokkal jobbak voltak, mint a hagyományosak.
    Most a Bravia (LCD-)tévéik is a legjobbak közé tartoznak. (Bár annyiért lehetnek/legyenek is jók.)
  • Sanyix
    #14
    Azért írtam, hogy "Hát lehet", mert nem tudom. Azt tudtam, hogy optikai meghajtókban eddig eléggé gagyikat gyártottak (lehet hogy továbbra is). Amúgy sztem nem viszem túlzásba az utálatot, kell ezis, hogy ellensúlyozzam a hülye fanboyokat :D Amúgy sem csak a sony-t utálom :)