37
NBC sorozat
  • Qwerty4
    #1
    Most hogy itt van a szezonkezdet a TV-kben, itt még egy újabb izgalmas sorozat a TV2 jóvoltából.

    Íme egy cikk a www.tv2.hu-ról:
    "augusztus 23-tól szerdánként 22.10-kor A médium című misztikus krimisorozat kínál borzongásteli élményt, a különleges képességekkel bíró Allison DuBois szerepében Patricia Arquette-tel. A történet a jogászhallgató furcsa álmaira épül, az élethű víziókra, melyekben valamilyen bűntény vagy annak előjátéka történik meg.
    Allison férje egy nap elküldi felesége néhány álom-leírását a kerületi ügyészségre, hátha ott ráismernek néhány régi bűntényre. És így is történik!
    Ám ezek nem lezárt, hanem jelenleg is aktuális, megoldatlan ügyek. Allison rövidesen az ügyészségnek kezd dolgozni, különleges adottságával segítve a nyomozók munkáját..."
  • Dying Soul
    #2
    Első olvasásra olyan, mint az SK sorozat, a Holtsáv (Dead Zone).
  • winnie
    #3
    kevésbé papírszagú leírás

    amúgy kellemes sorozat. remek családi szállal.
  • winnie
    #4
    ez pedig a magyar előzetes

    hangulatteremtésnek.
  • grizzly21
    #5
    tudom már honnan volt ismerős a csaj. ő játszott a tiszta románcban is
  • iko
    #6
    nekem nem esett le, pedig láttam. :O
  • iko
    #7
    Abban jobban nézett ki :/
  • Magoo
    #8
    Stigmata :)
    Abban jól tolta a csaj ;)
    Amúgy nekem bejött így elsőre ez a sorozat. Kiváncsi leszek a következő részekre.
  • Pheaper
    #9
    valóban jó film szerintem:)
  • mrzed001
    #10
    Hát nemtom, de valahogy nagyon nem Alisonosra sikeredett a szinkronhangja.
    Engem piszkosul zavart, hogy egy vékonyhangú rinyagép lett belőle, valahogy másfajta jellem jött ki ebből, mint az eredeti angolból ...
  • Thadius #11
    szerinte maz eredeti angol mindig jobb mint a szinkron :)
    a prison break is ratyi nagyon szerintem
  • Magoo
    #12
    Ha jól emléxem a Stigmata-ban egész jól belőtték a szinkronját.
    Ott hasonlóan mélydörgésü volt. Az illett hozzá :) és illene hozzá a sorozatban, de csak hiú ábránd :)
  • mrzed001
    #13
    Nem az a baj, hogy más hangszín, még csak nem is az hogy más hangmagasság, inkább az (ami egy ilyen sorozatnál fontos), hogy az illetőről a nézőben kialakult jellemet módosítja (illetve eleve más jellemkép alakul ki)
    Ez most nekem túlzottan nyávogó rinyanő jellem lett, pedig angolul valahogy nagyon nem.
  • winnie
    #14
    érdekes dolog, de szerintem karakteres hang, aminek lehet adni pár részt, hátha:)

    annak azért örülök, hogy a tv2 a zsebébe nyúlt egy nagy névért, egy nem tévéző szinkronhangért.
  • exider
    #15
    Medium
  • Magoo
    #16
    hát ez a videó telibe kapta a dolgot :DDD
  • Harly18
    #17
    Miért ki a magyar hangja? Ismerős, de nem tudom beazonositani......
  • iko
    #18
    A médium


    :D
  • hnoemi
    #19
    A következő rész előzetesét olvasva az még érdekesebb lesz, bár én magam részéről még ilyen sorozatban sem szeretem nézni a pedofilokat mint most. Ha jól emlékszem valami hapsi megöli a nőket aztán hetekig dugja őket, pazar.
  • winnie
    #20
    ja, nekrofília főműsoridőben. finom:)
  • EmThor
    #21
    jó az csak egy rész volt, kicsit morbid, de nem para, a 2 évad alatt lágyultak az ügyek :D bár volt 1-2 olyan váratlan jelent, hogy majd' besz*rtam :D
  • Harly18
    #22
    A tegnapi részt látta valaki? Én odáig láttam, mikor a csaj meglátta a tv-ben a elítéltet, s rájött, hogy nem őt látta álmában.....Valaki leírná pár mondatban, hogy ez után hogy oldódott meg az ügy? Thx :)
  • mrzed001
    #23
    [spoiler]
    A csajszi beijedt, hogy ártatlant küldetett bitóra (mert egyébként még sosem látta az álmában látott embert, tehát ő kellett hogy legyen a gyilkos).
    Megint elmentek ebédelni a férje barátaival, amikor meglátta az étterem étlapján az általa látott ipse arcát, szóval álmában ennek az ipsének a képével helyettesítette az elkövetőét
    Utolsó poén: egy médium .... rossz memóriával :)
  • Harly18
    #24
    Értem, köszi! Ha jól emlékszem, akkor az elkövető a film elején nem úgy nézett ki, mint akit a tv-ben mutattak. Én csak ezt nem értem. Mert aki ott "izélt" a hullával az máshogy nézett ki....De biztos csak ezzel is kavartak a filmben... :)
  • mrzed001
    #25
    Olvasd el újra a #23-at, és megérted ;)
  • Harly18
    #26
    Ok! Értem már :D
  • mrzed001
    #27
    Asszony sem értette elsőre .... na az ilyen sorozatokat szeretem én :)))
  • mrzed001
    #28
    Érdekes, de vagy én kezdem megszokni a szinkront, vagy tényleg mélyebb lett Alison hangja és kevésbé nyávogós.
  • Harly18
    #29
    Én nem vettem észre változást, de lehet csak azért, mert mindig kidőlök a film felénél :( Pedig tetszik a sorozat, mégis teljesen elálmososdok. A múltkori rész vége is kimaradt... :(
  • Broafka
    #30
    honnan tudnám megszerezni a sorozatot?
    torrenten az első évadot már nem lehet letölteni, tud nekem segíteni valaki?
  • Harly18
    #31
    A tegnapi rész nagyom jó volt :)
  • Harly18
    #32
    A kezdeti lelkesedés, mintha lelankadt volna a sorozat iránt. Szerintem nagyon jók a részek, csak nagyon későn van, talán azért nem nézik sokan, pedig nem tudák, mit hagynak ki...
  • Qwerty4
    #33
    ezzel egyet értek, jobb lenne egy kicsit korábbi időpontra áthelyezni a sorozatot, én is azért nem nézem már vagy 1 és fél hónapja mert későn adják, sajnos arra már hulla vok mire kezdődik
  • Harly18
    #34
    Hát látom annyi rajongója van a sorozatnak, hogy alig férnek ide. Azért megkérdezem, hogy a múltheti részben mi volt? Elég lenne pár mondatban, nálunk pont adásszünet volt :S
  • sorrow
    #35
    Sajnos kevesen nézik, az emberek inkább megmentik a világot a Heroes-okkal.
    Az eheti átlagos rész volt, viszont vendégszerepelt benne David Carradine.
    Viszont a megvalósítás, az abszurd víziók...hát igen ezt kevés sorozat übereli.
    Spoiler: pénzt akartak sikkaszatni egy spceciális algoritmussal és az azt kifejlesztő hekkert kinyírták.
  • Harly18
    #36
    Igen, ezt a részt láttam, ebben szerepelt David Carradine.
    Sajnos rávan állva mindenki az agyon reklámozott, sokszor semmit nem érő sorozatokra. Attól, hogy ezt nem reklámozzák orrba-szájba, attól még jó lehet...Én elkezdtem nézni a Hősöket, de nem győzött meg....
  • EmThor
    #37
    WTF, 5x13-14 egyberész évadzáró?