2479
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

ALTERNATÍV BEFEJEZÉS KRITÉRIUMAI: SZÖVEGGEL, SZÖVEGGEL BŐVEBBEN (angolul) | VIDEÓVAL 1.rész - VIDEÓVAL 2. rész (németül)
  • Istencsászár
    #1
    A 4a Games belső nézetes túlélő horror játékot készít Dmitriy Glukhovskiy orosz író Metro 2033 című könyve alapján - a Budapestről ismert metrókkal.

    A Metro 2033: The Last Refuge-ból sikerült szereznünk 18 exkluzív képet, így lesz mit lesnetek! A cucc amúgy egy horror elemekkel fűszerezett FPS-RPG hibrid lesz, világvége hangulattal, kihaló emberiséggel, elsivatagosodott városokkal, radioaktív sugárzással és persze sok-sok vérrel.

    A játék története Moszkvában játszódik, ahol az emberiség kénytelen volt a föld alá költözni. A metróállomsáok benépesedtek és nem ám, hogy segítenék egymást, még politikai és face-to-face háborút is vívnak egymással a különböző nézeteket valló underground-lakók. Azt hiszem ennyi hirtelen elég is volt, legeljük fel az új képeket!

    Képz

    gamekapocs

    Stalker vagy Metro? :) ez ütős ellenfélnek néz ki.
  • gameplusz
    #2
    Ez korrekt kis játék lesz!
  • grebber
    #3
    Jónak tünik!
  • mila69en
    #4
    hát ezt a képet elnézegetve ez valami ocsmány sz*r f*s:)
  • Istencsászár
    #5
    :))), még készül... amugymeg ha nem lesz hent hanem kicsit értelmesebb dolog, és netán több tartalommal megáldva mint a NAGY stalker akkor nem érdekel hogy nincs rajta ( még ) 5 réteg bump map:)
  • acsati
    #6
    inkább adtak volna rá kesztyüt
  • grebber
    #7
    Szerintem ez valami XY effekt ki lehet majd kapcsolni szvsz!
  • Istencsászár
    #8
    Nomeg ez képekről nemjön vissza, mozgásba szebb...
  • mila69en
    #9
    hja nézd már meg a talajt:(( undorító.... nem beszélve arról hogy az emberünknek nem ártana felkeresni egy szemorvost:DDDDD vagy erősebb szemüveg ajánlott neki:)
  • mila69en
    #10
    mért te már láttad mozgásban?:DDDD
  • Istencsászár
    #11
    Nem, nem ugy értettem, ezek a mosott szar effektek, képeken mindig "gagyik"...
  • mila69en
    #12
    én inkabb azt mondanám hogy erősen látszik a képen hogy sz*rrá van fotosoppolva csak a talajról megfeledkeztek:DDD

    szerk: nah mindegy nem akarom lehordani mikor még nem sokat tudni róla ha jó lesz és nemcsak egy hent fps lesz belőle akkor hajrá:)
  • Istencsászár
    #13
    Majd meglássuk,

    "cucc amúgy egy horror elemekkel fűszerezett FPS-RPG hibrid lesz, világvége hangulattal, kihaló emberiséggel, elsivatagosodott városokkal, radioaktív sugárzással és persze sok-sok vérrel."

    egyenlőre ez a lényeg, a kinézet ok még lehet szebb...

    Stalker csak egy HENT FPS a látottak alapján, nomeg most vissza került a süllyesztőbe megint R.I.P
  • csoola
    #14
    sztem nem biztos h a graf kaka lesz, de a játéktol nem várok sokat, még idáig az összes ruszki FPS-ben csalodtam...(már ha ez ruszki persze, de ottvan az Übersoldier, vagy a Kreed, mindkettö szánalom...)
  • mila69en
    #15
    na ezaz pedig a stalkerra is micsoda hírek jöttek:) huhuhuuuuuha rpg fps kajálás autók..... aztán mi lesz belőle ha eggyáltalán lesz valami:))))
  • Sas6
    #16
    :DDDDD

    mint egy őskori játék:D
  • Fido4life
    #17
    Hát inkább..:D
  • Gladiator
    #18
    hát, az azért szentem túlzás, hogy szarul néz ki. bár tény, hogy én nem nagyon szoktam játszani, utoljára komolyabban 5-6 éve játszottam. ahoz képest gyöngyörű:D
  • grebber
    #19
    Na ez überlol:

    "Sajnos még körülbelül két és fél évig (megjelenés PC/PS3 platformokra, 2008 végén) esélyünk sincs játszani a Metro 2033-mal. A fejlesztők külön büszkék a grafikai endzsimjükre, bár 2008 végére pont elavul és az sem éppen mellettük szól, hogy csak DirectX 9-et támogat."
  • Istencsászár
    #20
    Ingame Vidi
  • grebber
    #21
    Nem rossz!
  • Gabe18
    #22
    Szép-szép,de hát még 2 és fél év...
  • grebber
    #23
    Amúgy ha név nélkül lett volna fennt ez a videó 100°hogy STALKER topicba tettem volna be mert kurvára hasonlit rá!
  • grebber
    #24
    18 új kép
  • Serpa
    #25
    ezen nem a Stalker, néhány, volt fejlesztői dolgoznak?
  • grebber
    #26
    De igen és ez meg is látszik legalábbis szerintem!
  • grebber
    #27
    Metro 2033 GC Trailer (153MB)
  • _Atti_
    #28
    hangulatos..nagyon lejön a reménytelen helyzet.
    Vaksötétben egy ócska metrórendszerben miközben a kinti világ teljesen ismeretlenné vált.

    amugy reakció az itt lentebbi dolgokra mint hogy..
    "Stalker csak egy HENT FPS a látottak alapján, nomeg most vissza került a süllyesztőbe megint"

    "amugymeg ha nem lesz hent hanem kicsit értelmesebb dolog, és netán több tartalommal megáldva mint a NAGY stalker"


    Nemtudom te mit láttál, de hogy hent fps...legfeljebb ha végighenteled.. de meglátjuk.
  • Istencsászár
    #29
    Lődözős, mész előre és irtasz szvsz hent a STALKER a látott videók alapján... azt hogy mi szépet irtak róla, és abból a 60%a nemfog megvalósulni a 40%ot meg eddig senki az ég világon nem látta az elég alap arra hogy egyenlőre ennek tekintsük.
  • grebber
    #30
    Frankó a trailer!
    Jól láttam volt a trailerben valami anomália szerűség ami kiütötte az embereket??
  • obe
    #31
    nagyon kemény a grafika, ahhoz képest hogy pre-alfa..az életlen, homályos hátterekért pedig a dof (depht of field) nevü effekt a felelős (mélységélesség) fotzásban, filmezésben évtizedek óta használt "effekt"..

    valóban látszik hogy az ezt készítők sok időt töltöttek el a stalkerrel, de ez nem baj, hisz azt is sokan várják szerintem az ide irogatók közül:)
  • _Atti_
    #32
    ahogy érzed..
  • grebber
    #33
    Gamestar Beszámoló
  • Alwares
    #34
    Ezek után nekem olyan STALKER-esnek tünik ez.
  • Istencsászár
    #35
    Kb, max itt nem csernobil környékén lődözöl, de még több mint 2 év + a ráadások... hosszú idő, bár ugytünik ezek a fickók nagyon jól tudnak szöszmötölni, mer kiadnak képeket videót... működik még szép is, de a játék sehogy sem áll... űber lesz, npck mesterséges inteligenciával:) tehát van mit fejleszteni, ha ebből nemlesz valami értelmes ruszki játék akkor semmiből..
  • Loál János #36
    Na mi van ezzel. :-|
  • grebber
    #37
    Mi lenne? 2008 végére datálják nemlesz itt jó sokáig info!
  • Loál János #38
    Jaaa. D:
  • Csuhai G
    #39
    GC-n se volt róla semmi hír.. :\
  • hykao #40
    Kaptok oficialnij russzkij trejlert: KATT

    Hivatalos oldal: KATT (még semmi sincs jóformán rajta...)

    A fejlesztők oldala: KATT (itt viszont annál több minden van a játékról: képek, poszterek, videók - pl. a 2007 júliusi oficialnij russzkij trejler angol változata, nagy felbontásban...)

    (...nekem kissé STALKER utánérzésnek tűnik a játék...)

    Hivatalos megjelenési dátum jelenleg: 2008 4. negyedéve