5806
  • Istencsászár
    #1
    Vérbeli autószimulátoron dolgozik a svéd SimBin, mellyel a World Touring Car Championship bajnokságot varázsolják PC-nk képernyőjére. Pofás anyag lesz!
    A játék ugyebár a nagy túraautó kupát eleveníti meg, mellyel biztosan találkoztatok már a sportcsatornákat nézegetve. Összesen 10 helyszínen bizonyíthatjuk majd tudásunkat, melyek név szerint Franciaország, Olaszország, Nagy-Britannia, Németország, Brazília, Csehország, Mexikó, Torökország, Spanyolország és Makaó. Eddig hat autót jelentettek be, mint licenszelt, játékba kerülő járgány, de minden bizonnyal bővül majd a kínálat a fejlesztések előrehaladtával. A játék augusztus végén, a lipcsei Game Convention-ön fog elsőként bemutatkozni a nagyközönség előtt.

    gamekapocs.hu




  • SötétBarom
    #2
    (Y)
  • uHs Gerzson
    #3
    +fav
  • Laceee
    #4
    remélem lesz ej jó konvert rF-re
  • gordon 24
    #5
    Ez de jó !!! Én nagyon várom imádom a WTCC-ét. Nagyon komoly versenyeket fogok vivni...
  • gercse
    #6
    gondolom kell hozzá majd egy jó erős pc konfig is...:(
    ps2-re nem tudtok ilyen játékot? mert a számítógépem már nem hiszem hogy viszi az uj gameket :D
  • Istencsászár
    #7
    Gmotor2-t fogja használni lásd: rFACTOR , GTR2

    A jogok a SimBin-nél vannak, és ilyen témáju hivatalos játék nem volt még, lehet lesz konzol port x360ra.
  • atenza
    #8
    Erre én is benevezek!
  • SitatiS
    #9
    Elindult a hivatalos oldala is:)
  • Istencsászár
    #10
    RACE :) elég idióta cím...
  • SitatiS
    #11
    Lényeg maga a gama,mind1 milyen néven fut,ha SimBin...
  • endiboy
    #12
    yeeee :P
  • zoolee
    #13
    Na végre még a gtr 2 utánn is jönnek...
  • atenza
    #14
    Korábban azt olvastam vhol h. a Lipcsei GC Show-n mutatják be a játékot...
    Én nem hallottam róla egy hírt sem a hivatalos honlap megjelenése óta
  • Istencsászár
    #15
    A Game Convention kiállításon Lipcsében jelen volt a SimBin új játéka a Race. A szerencsések mozgás közben láthatták WTCC bajnokságot feldolgozó játékot és lehetőségük nyílt a kipróbálására is a Logitech G25 kormányával.
    Az egyik ilyen tesztvezetésről kézikamerás felvétel is készült, így ti is jobban szemügyre vehetitek SimBin új játékát.

    HSW

    Video
  • zoolee
    #16
    A makkos kis ge...ik bezzeg ők már a g25 tel nyomulnak.
    Remélem olyan nagy lesz arra a kereslet hogy 1 éven belűl sorozat gyártásba veszik de nem igazi bőrrel henem műbőrrel.:)))
  • Rossifumi
    #17
    Ti mivel néztétek a videót? Mert nekem csak a hangot nyomja a legfrissebb MP10.
  • david508
    #18
    tökk király van jegyem a hétvégi Brno-i futamra!!!
  • endiboy
    #19
    máááázlista :P
  • zoltang
    #20
  • zoltang
    #21
    Megjelenés 2006 November
  • Istencsászár
    #22
    Ez link, nem pedig kép:)
  • zoltang
    #23
    Flash-t akartam berakni valahogy. (Nem ment. :))
  • zoltang
    #24
  • Istencsászár
    #25
    Azt nemlehet!
  • zoltang
    #26
    Na valaki megelőzött, most dolgoztam ezen:

  • Istencsászár
    #27
    Túl nagy, ami most bentvan, ha arra rábiggyeszted a logókat az ugy jó lesz!
    De hogy ne legyen olyan vastag, ha tudod akkor jobb oldalra az üres részre rakd rá őket és akkor fasza lesz!
  • endiboy
    #28
    szuper :)
  • zoltang
    #29


    Esetleg így?
  • endiboy
    #30
    sztem igen :)
  • Istencsászár
    #31
    Most van WTCC futam az eurosporton, megy a játék hírdetése ezerrel, a pályán ott figyel mindenhol a rekláma :)
  • LeePí17
    #32
    most mondta a kommentátor h KIADTÁK a játékot..
    rákerestem de sehol nem találtam...


    /+fav

    üvd skacok!
  • Istencsászár
    #33
    Arról lemaradtam vagy nem figyeltem mit pampog, de nem nemadták ki:) 1 videó van róla. A megjelenés pedig November 6.!
  • Alexease
    #34
    Hivatalos, beolvasando hir volt, majdnem elfelejtette, rosszkor mondta, elkapkodta, stb.;) Majd decemberben (talan november).
  • LeePí17
    #35
    igen én is arról tudok h November..de a kommentár mondta h megjelent...
    kicsit furcsálottam a dolgot..csak azért szóltam :D
  • lac coo
    #36
    És hol van az az 1 video ?
    Megaupload mindig tele van ....
  • Alexease
    #37
    http://alexease.extra.hu/files/WTCC_Brno_-_Zanardi_vs_Muller.wmv (3Mbyte)
  • Alexease
    #38
    Upsz, ezt nem ide akartam, hanem a masik WTCC-be:) Nem baj, itt is elfer;)
  • Istencsászár
    #39
    A FIA GT sorozat után a WTCC is a SimBin markában
    A Forma-1-et még néhány évig biztosan nem adják szakértői kézbe, de a FIA GT sorozat után a WTCC is a SimBin felügyelete alá került.

    A Svéd csapat nagy hírnevet szerzett már magának a GTR-rel, mely szimulátort valóban autóversenyzők segítségével készítették, és ennek természetesen meg is volt az eremdénye. Szimulátor program ugyanis igen ritka a játék toplistákban, ám a GTR beverekedte magát a legelőkelőbb helyre. A folytatás ráadásul már itt is van a nyakunkon.

    A legújabb hír szerint a SimBin bővítette kínálatát, és 2008-ig aláírt egy szerződést, mely szerint a cég készítheti a WTCC szimulátorsorozatot. Természetesen az elkészítéshez ezúttal is igénybe fogják venni a versenyzői tapasztalatokat, és ami a legfontosabb, mindíg az adott évadot dolgozzák fel.

    "Nagyon büszkék vagyunk, hogy megkaptuk a sorozat jogait. Valójában már 2004 óta folytatunk tárgyalásokat ezzel kapcsolatban, és most boldogan jelenthetjük be, hogy a szerződést már alá is írtuk. Izgalmas lesz együtt dolgozni a csapatokkal és az autógyártókkal." -mondta Henrik Roos. SimBin CEO.

    Formula.hu
  • AlieN911
    #40
    huuuuuuuuuuuuuhaa nyami
    +fav