65
Final Fantasy VII: Dirge Of Cerberus
  • Seth
    #1
    Nos hamarosan ánglisul is elérhető lesz eme SquareEnix alkotás- elvileg a holnapi aug 15.-i napon.

    A történet az Advent Children eseményei után játszódnak 1 évvel. Főszereplőnk ezúttal Vincent Valentine, aki most mindent bele, üssünk, lőjünk szét mindenkit aki mozog akciót fog prezentálni.Szóval ezúttal nem egy rpg-vel van dolgunk, hanem színtiszta tps akciójátékról. A Square azért hagyott benne némi fejlesztgetés elemet, szintet léphetünk, fegyvereinket fejleszthetjük.

    Személy szerint azonban kiváncsibb vagyok a történetre és filmbetétekre , mint magára az akcióra, hisz a SquareEnix csapata ismét akkorát alkotott a CG-k terén, hogy lerepül a hajunk. És ami a fő , mindenki jelen lesz , csak most a "főszereplők " szorultak háttérbe, és az Advent Children be elhanyagolt társaink kapnak nagyobb szerepet.
    Szóval epekedve várom


    Ízelítőnek egy AMV ( csak saját felelősségre, spoiler lehet)
    Honlap
  • Seth
    #2
    Pár kép






  • Victor1103
    #3
    Én végigvittem a japcsi verziót és nekem sajnos csak a videók tetszettek maga a játék nem igazán fogott meg!A CG-k pedig hiperfenomenálisak!!!
  • Seth
    #4
    ébn is filóztam rajta, de inkább elvetettem az ötletet. Szerény pár szavas japán tudásom sajna nem elég hogy megértsem a sztorit
  • Victor1103
    #5
    Jól tetted:)Bennem nem volt ennyi kitartóerő:(
  • Alien1024
    #6
    ha lelehet már szedni irjatok:P
  • Alien1024
    #7
    nem találmo még sehol a gamet:S:S:S:(:(
  • dinomano
    #8
    ...Az english verzioban allitolag finomitottak kicsit az iranyitason... Jap-ul van meg, de még nem alltam neki a game-nek...
  • Seth
    #9
    Igen olvastam hogy maga a játék nem túl jó ( monoton pályák, szar irányítás), de engem nem is a játék érdekel, hanem a sztori folytatása :D, szóval ha beledöglök is végigszenvedem
    Amúgy meg egyéb extrákat is beleraktak, vmi 40 extra mission-ról is olvastam, új mult pályák etc..
    Remélem azt is hogy lesz választható szinkronsáv.Japán szinkron, angol feliratok szupi lenne.
  • dinomano
    #10
    aham...akkor eleg jol feljavitottak a japan verziot... :-P
  • Seth
    #11
    Komoly 6 pontot kapott gamespot tesztelőitől, az egyéb külföldi magazinok eredményeit már ne is említsem ( 3/10, 34/100 meg ilyenek :D ) SZóval valóban nem a "játék" lesz az erőssége
  • fanatifo
    #12
    megjelent...
  • Alien1024
    #13
    dox.uw.hu n már lehet szedni:D
  • Seth
    #14
    Na letesztelve. Eddíg tetszett, 4-5? pályán lehetek ( Nibelheim - Shinra Mansion), még nem vált monotonná se a lövöldözés, se a mászkálás. Graf tényleg nem nagy szám,textúrák nem olyan kidolgozottak, elakadni se nagyon lehet, egy úton megy az egész(persze vannak elágazások) Ami nagyon tetszik az a karakterek kidolgozása a játékengine-es átvezetőkben. Nagyon jó a mimikájuk. CG-ket nem kell említenem,azok fenomenálisak (eddíg mondjuk csak kettő volt) Fegyver fejlesztése is jó, egyszerű dinamikus, gyorsan kezelhető.
    Szóval eddíg tetszik
  • dinomano
    #15
    majd japot küldöm, lehet... :-P Mondjuk english-ül bizti jobb... :-P
  • Seth
    #16
    majd fordítok... :D
  • Seth
    #17
    Na végig lett vidve, és nem is volt olyan szörnyű monoton mint vártam. A történet is kellően érdekes, késztetett rá hogy továbbvigyem, de nem volt teher tovább játszani,mert élveztem. Persze még1x nem fogom végigvinni az is tuti, de 1x mindenképp érdemes.Kifejezetten csak ff7 rajongóknak ajánlanám, akik hozzá se szagolnak, azok nem fogják megérteni, miért olyan nagy szám ha Cloud meg a többiek feltűnnek a színen. Ahogy ostromolják Midgárt az rettentő hangulatos, Cid fennt vezet egy csapat léghajót Juffie, Reeve segédletével, Cloud, Barett, Tifa meg a földi egységeket komandírozza, miközben Vincentet fedezik hogy bejuthasson. Szóval "give it a try"
  • Victor1103
    #18
    Én úgy vélem hogy az ősgyökereknél kellett volna maradni és valami rpg féleséget kellett volna ebből készíteni:( Az sose vezet jóhoz ha egy fejlesztőcég még soha bele se szagolt egy adott stílusba és úgy készít játékot.Square és a FPS=Totál bukás("bár a maga nemében mert japánban így is platinajáték lett több mint 500000 copy-val")
  • Shenlong
    #19
    Sziasztok! Csináltam pár bannert, ha tetszik vmelyik be lehetne rakni fentre. Várom a véleményeket

  • Seth
    #20
    Mindegyik nagyon jó, kár hogy ekkora érdektelenség övezi a játékot. SZóval: felesleges, de szép munka :D felőlem akármelyik mehet
  • Shenlong
    #21
    Tényleg kár, én most akarom elkezdeni, eddig elrémített a 6 pontos Gamespot értékelés. De igazad van, egy próbát megér, már csak a CGk miatt is:)
  • musha
    #22
    hm, f@szák lettek, grat!
    nekem is mindkettő bejön.
  • Banyapapa
    #23
    Ha érdekel valakit,megy vinyorol is már a USA verzio:P
  • Unknow
    #24
    Hm..ez nekem biztos tetszeni fog :D Viszont így érthető a 6-os értékelés gamespoton..csak rajongóknak való játék. De mivel én az vagyok ezért ez nem gond :D
  • dinomano
    #25
    nekem a masodik banner (a sötét)nagyon tetszik... :-P
  • Sephi
    #26
    Na jo ez a jatek? Rendeljem meg vagy ne?
  • Seth
    #27
    Inkább kölcsönözd :D Sztori miatt 1x érdemes végigjátszani, főleg hogy te nagy ff7 fan vagy
  • Sephi
    #28
    Ugy legyen.
  • JohnnyP
    #29
    Kipróbáltam nekem tetszik:o
  • Sephi
    #30
    Na hat ma kaptam meg es nem tudok rola leszakadni. Nekem naon bejon :D
  • Sephi
    #31
    Most latom. 6 pont a GS-on... EZEK HULYEK :D

    Imadom! :D
  • Ersiman
    #32
    Igen, úgyfest csúnyán túlértékelték. Gondolom a név miatt nem adtak kevesebbet, bár azért van olyan oldal is ahol 50% alatt kapott pontot.
  • Sephi
    #33
    Ahh nem vagom mitondol. Szerintem igenis nagyon elvezetes mert silusos shooter. A story erdekes es a cselekmeny is. Igaz egyenlore Edge-ben vagyok de eddig nekem nagyn is bejon.
  • dinomano
    #34
    ... Nekem egyelöre japcsi verzijo van; allitolag pár dolgot tuningoltak az USA release-ben... :-P Aranyos kis game; nekem semmi bajom vele...de hat ugyi; FFVII-drukkerkent még FFVII poszterbe csomagolt kutyaguminak is örülnék... :-P
  • Unknow
    #35
    Sztem nem rossz játék. Sőt az akció játékok között egyenesen jónak számít nálam. Nem egy DMC dehát ez van...azért sztem 7.5-t adhatott volna a gamespot.
  • dinomano
    #36
    elleszek vele en is :-P
  • Seth
    #37
    játékmenetbeli javítás mindössze az, hogy távolabb vitték a kamerát a hátunk mögé. Japcsi verzióban olyan volt amikor céloztál, mint mondjuk a resdient evil 4-ben, közvetlen a vállad felett. Éshát nem sokmindent lehetett látni.
    Plussz elvették a multiplayer módot , ez most engem nem izgat különösebben, de vkit lehet hogy igen. Helyette kaptunk kb 40 extra küldetést ( van közte 1-2 nagyon idegesítő és nagyon nehéz), plusz asszem a "rejtett kapszulát szétlövöm és megnyílik vmi az extrákban" funkció se volt benne (ezeket tessék vájt szemekkel keresni,mert rengeteg van a pályákon elszórva, mégis szinte egyet sem lehet észrevenni ha csak mész-lősz). Ja és 8,10,11. pályákon tessék megkeresni a G-report-okat mert extra ending lesz a stáblista után, amitől kicsit kirázott a hideg^^ (nemcsak azért mert élőszereplőként szerepel benne Gackt,aki a főcímdalt énekli (vagy a végét?? mind1,ha férfi énekel a zenében ő az^^)
  • Sephi
    #38
    Meg tudod mondani pontosan a palyak nevet ahol ezeke a G reportok vannak?
  • dinomano
    #39
    Aham...latom te mar nekiveselkedtel rendesen a game-nek! :-P
  • Seth
    #40
    megmondtam...utolsó előtti sor ^^

    dinomano, #17