21
[TV-Series 2002-2005]
  • Harly18
    #1
    Na ennek is nyitottam egy topicot sokak örömére, már régóta megy, régen is ment, gondolom valaki csak nézi, s esetleg tud a sorozatról infókat és véleménye is van....
  • Harly18
    #2
    "Sue Thomas nem egy átlagos szőke lány. Gyerekkora óta keményen dolgozik azért, hogy a normális emberek életét élhesse, ez azonban reménytelen...
    Bárhová megy, mindig feltűnést kelt és együttérzést vált ki. Sue siket, ám mindezek ellenére tökéletesen beszél, s eltökélt szándéka, hogy bebizonyítsa, fogyatékosan is meg lehet váltani a világot. Sue Thomas az FBI egyik nélkülözhetetlen munkatársa lesz, akinek sorsát számtalan kalandon keresztül kísérhetjük nyomon...
    A "Sue Thomas: F.B.Eye," talajrengető, eredeti dráma, ami Sue Thomas igaz történetét dolgozza fel, aki teljesen süket 18 hónapos kora óta, leküzdte a jelentős akadályokat, hogy beépített emberként dolgozhasson az F.B.I.-nak. Ez a sorozat kétséges dráma Deanne Bray főszerelpésével, aki egy süket színésznő, aki, olyan mint Sue Thomas, erősen buzdítottak a szülei, hogy megtanuljon beszélni és szájról olvasni. A "Sue Thomas: F.B.Eye" szórakoztatás céljából nem csak a halló közönségnek, hanem a több mint 28 millió siket és a nagyotthalló személy számára is készült az Egyesült Államokban (ők a lakosság 10%-át teszik ki).
    Amint a sorozatba ábrálozja, Thomas (Bray) némileg védett fiatal süket nő, aki nemrég végzett a főiskoláról és akkortájt kezdett az első igazi munkájába - ami éppenséggel az F.B.Eye-nál volt. Kiábrándult, mikor alacsonyabb beosztásba került, egy unalmas ujjlenyomat elemző feladatot kapott, Sue úgy gondolta, hogy nem marad sokáig. Az új ismeretség, F.B.I. ügynök Jack Hudson (Yannick Bisson) felfedezte az ő egyedülálló szájról olvasási tehetségét és besorozta őt az iroda elit beépülő csapatába.hirtelen Sue és az ő halló kutyája, Levi lettek a "G-men", sokkal több bűncselekvényt állítottak meg, mint ők valaha gondolták volna. De, mit ők hiányoltak a tapasztalatban, szt ők behozták kedvvel és lelkesedéssel."
  • jefferson83
    #3
    "Bárhová megy, mindig feltűnést kelt és együttérzést vált ki."

    Belecsöppentem a sorozatba 3 rész után jöttem rá, hogy siket a csaj :DD Nem olyan rossz sorozat, ha nincs semmi más dolgom meg szoktam nézni.
  • Qwerty4
    #4
    Tényleg jó sorozat én a tavaly néztem végig, kár hogy most nem új részek voltak.
    Ha jól tudom a szinésznő aki Sue-t játsza igazából is siket.
    Szeretem nagyon az FBI-os story-kat, természetes hogz megnéztem!
  • Harly18
    #5
    Igen, tényleg siket. Viszont nemrég olvastam, hogy Levy a sorozatbeli kutya tavaly elpusztult rákban
  • Qwerty4
    #6
    szegény, a kutyus is nagyon szimpi volt, de Sue is tatszett, hiába siket, de sztem igen bályos, elragadó nő.
  • moralosan
    #7
    Miért múlt időben írsz?

    egyébként báJos :)
  • Qwerty4
    #8
    ja igazad van bájos
    miért irok múlt időbe?nem toom, lehet azért mert rég néztem.
  • Kori
    #9
  • Laky
    #10
    egész jó kis sorozat :)
  • Harly18
    #11
    Állitólag folytatni akarják a sorozatot, csak más szereplőkkel.....
  • Pheaper
    #12
    össze filmek a topicját megnyitod?:P
  • Harly18
    #13
    Aha. Ha egyszer nincs még neki :) Tudom nem lesz a legnépszerűbb topic, de a jó témákat mindig elhappolják...:(
  • Pheaper
    #14
    jaa értem amugy teccik a sorozat ;)
  • Qwerty4
    #15
    ja nekem is, de új részek kellenek!!!
  • Harly18
    #16
    Hát azt nem tudom melyik évadnál jár a sorozat, de nem hiszem, hogy ez a sz*mét rtl klub adja majd a többi részt...
  • donoki
    #17
    fb eye :S
  • Laky
    #18
    igen, ez a címe
    netán valamit hozzá szeretnél fűzni?
  • Kmarha
    #19
    Ehh.. én meg ülök a TV elött és várom.. mondom nem ez szokott menni elötte hanem valami brazil szappanopera.. mi van it.. azt nézem naptárat, szombat van :D a fenébe is :D

    Kellemes kis sorozat ez. Jó kikapcsolódás a vértől fröcsögő, olómmérgezett filmekhez és sorozatok után/mellett. :)
  • j4n3k
    #20
    Én minden nap megnézem mert tetszik :) utána meg kezdődik a lost szóval jó :)
  • Dying Soul
    #21
    Szeretem, nézem.