199

  • littleNorbi
    #1
    Aki többet szeretne megtudni a játékról az látogasson el ide.

    Képek:

  • el bruja
    #2
    Végre egy újabb "Agatha Christie játék" Az And then there were none is jó volt.
  • Taranov
    #3
    Szuper!
    Egyetértek El brujával, az And then there were none is nagyon jó volt.
    Egyet sajnálok, mégpedig azt, hogy ismerem a történetek végét.
    Talán egy kevésbé népszeru történet feldolgozásának jobban örülnék.
  • littleNorbi
    #4
    Miért, mi lesz a vége?
  • Taranov
    #5
    Elmeséljem?
  • veri5
    #6
    Végre egy mojolós!:)
  • veri5
    #7
    Végre egy mojolós!:)
  • littleNorbi
    #8
    meséld
  • Taranov
    #9
    Kiderül, hogy az áldozat minden kihallgatottnak ellensége volt, és mindenki megejtett egy késszúrást azon az éjjelen, amikor a gyilkosság történt.

    Ma az And then there were none hivatalos weboldalán azt olvastam, hogy csak rajtunk, azaz a játékosokon múlik, hogyan végződik a történet. Ezen csodálkozom, bár nem játszottam végül végig, nem tudok olyan gyorsan olvasni angolul.
  • Taranov
    #10
    Mikor jelenik meg ez a nagyszeru játék?
  • hykao #11
    Ma! :)
  • ricky
    #12
    hurrá!!!
  • Taranov
    #13
    Nagyszeru!
  • hykao #14
    Mindjárt belelesek, csak fel kell installálni...
  • hykao #15
    Sokat még nem csináltam vele, viszont úgy tűnik simán magyarítható! (mezei .txt fájlok vannak)
    Ha valaki esetleg indíttatást érezne...

  • kirol
    #16
    Milyen a nézete?
  • pries
    #17
    PLZ!
    Walaki monnya meg hogy tudom megtalálni a napernyőt a vén bulának!
  • hykao #18
    Klasszikus pont 'n' click, álló hátterekkel. Csakúgy, mint az előző AC játék.
  • pries
    #19
    Valaki ssegitsen már plz! már két órája ezt próbálgatom...
  • ricky
    #20
    hát én lehet neki esek... :)
  • Taranov
    #21
    Tapasznyalatokat kérünk!
  • hykao #22
    Ess! Ha már a 10 kicsi négerrel nem boldogultál! :)
  • hykao #23
    Nyilván azért nem ír senki, mert nem tudja a választ senki. :)
    (még mindig nem volt időm elmélyedni benne...)
  • ricky
    #24
    nem azt írtad az elöbb, h ezt simán lehet magyarítani? Azzal azért nem boldogultam, mert nem tudtam szerkeszteni a szövegeket...
  • hykao #25
    De, és pont ezért írtam, amit írtam. Mi a baj vele? Tudom, hogy azért nem boldogultál vele, mert nem tudtad megoldani TECHNIKAILAG a magyarítást. Emlékszem. Ezesetben azonban úgy tűnik nem kell, hogy emiatt főjön a fejed! :)
    (azért arra ügyelj, hogy UNICODE formátumban mentsd el a módosított .txt-ket)
  • ricky
    #26
    jah, ok! máshogy értelemztem! :)) bocs
  • zotyolo
    #27
    Hy!
    A napernyőt úgy tudjátok megtalálni hogy amikor a két csávónak odaadjátok a vázát vagy cserepet a mellettük lévő zsákból felvesztek valamit és azzal megetetitek a kecskét az elmegy és ott lesz a napernyő.
  • pries
    #28
    THX bár már rájöttem, de most ott akadtam el, hogy leomlott a hegy és elromlott a fűtés, és nem tudom hogy kell bekapcsolni, úgyhogy ha valaki eljutott idáig az plz helpljen.
  • csgj
    #29
    nem lehet ehhez letölteni vhonnan magyarítást? mert elvileg nálunk magyarul jelent meg...
  • Taranov
    #30
    Na, akkor kezded? :D
  • ricky
    #31
    Már sikerült beszereznem a játékot! :) Holnap meglesem mit tehetek...
  • ricky
    #32
    ezt hol hallottad??
  • csgj
    #33
    nemtom, már nem találom az oldalt...de akkor biztos elnéztem..
  • ricky
    #34
    Na kipróbáltam. Egész jónak tűnik, meg a gépigánye se kicsi. Az egyik gépemen akadozott :(

    Átírtam pár szöveget magyarra, az is jól sikerült, csak az ékezeteket kell megoldani vhogy... (Help vki? :) )
  • hykao #35
    Pontosan milyen ékezetekre gondolsz? Nekem megjelenítette mindegyiket...(ahogy a képen láthatod, amit beraktam)
  • ricky
    #36
    ő, ű ezeket tapasztaltam elsőre! Abban a szövegben pont nincsenek ilyen betük! :)
  • hykao #37
    Ja hát kérlek az előfordulhat! Az legyen a legnagyobb gond! :) Max. maradnak a rövid ö-k és ü-k. :)
  • ricky
    #38
    ok :)
  • ricky
    #39
    Hogy írják a Monsieur-t magyarul?? :)
  • ricky
    #40
    A könyvekben is így van, így hagyom! :)