42
Minden az MKT-ről!
  • xy21
    #1
    Ilyen topik nincs , meg én is most szedtem le az MKT-t és lenne pár kérdésem.
    Hogy lehet az egyes karaktereknél a régieket behozni?
    Télleg lehet neten nyomni a MKT-t mer a kis ablakban amit elindítok kivan írva hogy Start network game.Ha lehet akkor nyomhatnánk neten egymás ellen:D
    Remélem nem törlik ezt a topicot.
  • schrank
    #2
    de fogják törölni
    attól hogy MKT attól az még MK B+
  • NEOreg3
    #3
    mutass egy nem konzolos, általánosan a Mortal Kombat játékokról szóló témát!

    bár lehet, hogy törlik, mert elférne az old game hívek topikba
  • biomage
    #4
    elnézést hogy beleszólok de csak 2 mortal kombat topikot találtam
    MK3 + MK4 elfér ez a topik itt simán
  • biomage
    #5
    nem is tudtam hogy van olyan MK játék amiben van hálozati játék egy hamachi és ellehet szórakozni több nappig
  • ffxi
    #6
    Mit takar a hamachi?
  • Cat 02 #7
    hamachi.cc vagy sg-n a hamachi topic :) neten lehet lanon tolni


    1ébként nekem mai napig ez a kedvenc MK-m 123 szereplői :P
  • Anubys
    #8
    A Mortal 3-at is lehet LAN-on nyomni... :)

    xy21: A régi karaktereket a "Select" gombbal hozod be...
  • moralosan
    #9
    Mondjuk az jó, hogy xy21 most szedett le egy játékot, játszott vele 5 percet, majd nyit egy topicot, miközben lehet, hogy holnap már le sem szarja :].
  • xy21
    #10
    Na és akkor mivan?:D
  • xy21
    #11
    123 szereplő?Hol van ebben 123 szereplő?Én csak 34 karaktert látok a karakter választó képernyőn.
  • Bercy #12
    Szerintem az nem 123 szereplő hanem az MK1 MK2 MK3 szereplői.
  • xy21
    #13
    Télleg:D
    LOL
  • jefferson83
    #14
    Valaki hozzámvághatna kivégzéskombinációkat, meg varázslatokat...stb. :)
  • xy21
    #15
    bemész az opsönbe és lenyomod a 'fel+védekezés+futás'-t majd várd meg a képernyőrezgést ezután a kérdőjelre bemész és otvan az autómata kivégzés vagyis nem kell kombót nyomni hanem csak egy gombot:D
  • jefferson83
    #16
    Huha, ez nem hangzik valami egyszerűnek, de kipróbálom :DDD köcce
  • jefferson83
    #17
    Sikerült, köszönöm :)
  • xy21
    #18
    Szívesen
  • Fido4life
    #19
    honnan szetted le ?
  • jefferson83
    #20
    Tessék
  • Fido4life
    #21
    kösz
  • bgabor
    #22
    Kár hogy hangja nincs! :-(
    A menübe melyik gombal lehet visszalépni?
  • jefferson83
    #23
    Nálam van hang. Én sem tudom melyikkel kell: ctr+alt+del
  • Fido4life
    #24
    Van valami értelmes kivégzése valakinek, is ha igen kiaz ?
  • xy21
    #25
    Én torrenteset töltöttem le az volt 130 mega +xp peccs.Nekem megy minden normálisan.
  • Fido4life
    #26
    ? Egy szóval se mondtam hogy nem menne e normálisan, csak valami értelmesebb, kevésbé idiótább kivégzésre vagyok kiváncsi...
  • Anubys
    #27
    Baraka: hátra, előre, le, előre, kis ütés, mindezt közelről... :)
  • Fido4life
    #28
    Valaki már meg tudta verni Shao geenyát ?
  • Fido4life
    #29
    Nah majd ha enged a játék játszani is, megpróbálom :)
  • xy21
    #30
    Ja én régen nagy profi voltam a mortálban volthogy haverrral 2 évig nyomtuk a második részt.Most meg very easyn az első ellenség kiüt lazán:(
  • Fido4life
    #31
    jaja, anno Meg Drive-on, az Ultimate-el nagyon sokáig elvoltam.. Ettől a Very Easy-től pedig elámultam, Mediumon könnyebb volt...
  • schrank
    #32
  • Anubys
    #33
    Én csak Very Hard-on játszom... ;)
  • LordVenom
    #34
    Ezen az oldalon hamarosan kivégzések is láthatóak lesznek,ezenkívül az egész Mortal Kombat kerettörtének elolvasható,karakterbemutatók kíséretében,és ami unikumnak számít,hogy 1-2 MK képregény is honosítva van. Jó szórakozást a Mortal fanoknak!
    Yggdrasil
  • Szabi DEMON
    #35
    Hol van ezen a honlapona kerettörténet és a kivégzések?
  • LordVenom
    #36
    A kivégzések teknikai okok miatt nem lettek felrakva,viszont dokumentum formában le lehet tölteni a képregények közt található teljes MK sztorit. Megéri.
  • bcrics
    #37
    leszedtem ezt az mk trilogy-t de xpn csak nem akar elindulni!!!!
    elinditom az xp patch.exe a .bat fájl átnevezem win2000 kompatibilitásra de nem megy????
    nincs vmi 1000%% crack vagy vmi tipp
  • akf
    #38
    Hali ha még vlk olvassa ezt a fórumot elárulná h megy neten az mkt ?
  • Besz
    #39
    Én már régen játszottam az MK-val, utoljára a 486-os gépemen volt fent az 1-3. rész. De nemrég a neten belebotlottam egy spanyol remake-be, amit már egy ideje fejlesztenek, és kipróbáltam. Szerintem egész jóra sikeredett: jó nehéz (legalábbis nekem ), a klasszikus karakterek mind benne vannak és egész jó a grafikája.

    Csupán annyi bajom volt vele, hogy a joystick gombjait minden indulás után be kell állítani, mert nem menti el a program, hiába a Save gomb, nincs hatása. Még annyi, hogy ha a képernyővédő elindul játék közben, akkor nagyon belassul, ezért célszerű kikapcsolni előtte. Más problémám nem volt vele.

    Van benne olyan opció is, hogy egyszerre 2-2 ember harcol egyszerre. Nem rossz egy gépi társsal együtt nyomni. Élvezetesebb, mint a sima harc, itt teljesen más taktika kell, már csak azért is, mert az ellenség háta mögé lehet kerülni, vagy viszont. Nem tudom, hogy ez a játékmód már az eredeti sorozat későbbi részeiben is benne volt, vagy sem, nekem ez új.

    Nem tudom, hogy ismeritek-e, ezért gondoltam arra, hogy belinkelem ezt a remake-t:
    MK Project

    Egyszer letöltöttem az MKT-t is, de XP alatt csak nagyon kicsi ablakban lehetett vele játszani, kinagyítva nagyon pixeles lett, és a hangot se tudtam beállítani, hogy rendesen működjön. Ez így nagyon körülményes, mármint ezek az emulátoros verziók. Nem vacakoltam vele tovább, inkább töröltem. Kár, hogy PC-re nem jöttek ki az MK részek, már a 3. rész sem megy XP alatt, csak DOS emulátorral.

    Mindegy, ez a remake viszont egész jó!
  • KuKeSz
    #40
    Helló Mindenki!
    Nyitottam egy Online
    Mortal Kombat
    Szerepjáték Oldalt.
    Viszont még nem
    sokan vannak rajta.
    Be kéne népesíteni.
    Számíthatok rátok? A
    címe:
    www.mortalkombat.extra.hu Előre is
    köszi mindenkinek.
    Üdv: KuKeSz!