37
dzsungel FPS
  • abonyitomz
    #1
    Csodálkozva tapasztaltam hogy keresés után semmi topic nem kapcsolódik a játékhoz. Itt lehet megbeszélni a single/multi-hoz kapcsolódó élményeket.

    Volt szerencsém kipróbálni a játékot és valami iszonyat kegyetlen dzsungel grafikája van a játéknak. a játékmenet is király. Kokainbárókat/telepeket kell elfoglalni, stb stb. BEJÁRHATÓ EGÉSZ KOLUMBIA VIRTUÁLISAN! ( sőt sztem annyira valósághű hogy aki Kolumbiába készült takarékosságból jobb ha elindítja a gémet.

    Egyenlőre enyi várom a többi játékosok véleményét.
  • blackgamer
    #2
    ugye demo nincs
  • abonyitomz
    #3
    nincs... de meglehet venni a fullt ill. egyéb módon is belehet szerezni :)
  • Qwerty4
    #4
    láttam egy trailert róla vagy 2 hónapja, nagyon tuti fps game, meg kell szerezzem
  • abonyitomz
    #5


  • neuro
    #6
    a második képen tényleg fél méterről lövöldözik egymást?
  • Thanatos
    #7
    hmm, még nem is hallotam erről, mikor jött ki? :D
  • Punker
    #8
    inkább menjünk terepre :)
  • neuro
    #9
  • pff
    #10
    drogbárókkal is lehet játszani?
  • tigeroo
    #11
    "sőt sztem annyira valósághű hogy aki Kolumbiába készült takarékosságból jobb ha elindítja a gémet"

    aha, a legalsó képen 2-en lövik a pléjört, szóval az meg is hal ugye? [bocs..csak egy olyan játék ahol kibírsz 20 lövést, felveszel egy medpakkot és kibírsz még 10-et az minden csak nem reális]
  • 0Fritz0
    #12
    Azok csak a figyelmeztető lövések... :)
  • mila69en
    #13
    én erről még mem is hallottam vagyis nem emlékszem rá:DDD

    ez valami régi játék?
  • abonyitomz
    #14
    mert a cod/cod2ben nem igy van , ott is 200000 golyót kibirsz...
  • Qwerty4
    #15
    elég ebből a szar vitából, biztos arra gondolt az ürge hogy grafikailag valósághű az erdő, nem pedig a többi része, mint pl. a golyó általi sérülés.
    Mindegyik fps játék kamu, ezt tudni kell, én tudom de úgyis tudom élvezni.
    Megértettük egymást?
  • abonyitomz
    #16
    amugy képek nem adják vissza de: mozog az összes falevél a fán , mozog az összes fű , mozog a bokor , fények szűrődnek a faleveleken keresztül, hajnalban alászáll a KÖD. +++ Aki bekapcsolja az EAX hangzást fullosan dzsungelben érzi magát , csiripelnek a madarak , nyavajognak a majmok , meg ezer féle állat ad ki magából hangot
  • abonyitomz
    #17
    természetesen TÉRBELI HANGZÁSSAL!!!! és ehez társulnak a golyó süvítések pattogásot , recsegések , ropogások... egyszóval faja kis game ez , mentem is egy kokainmezőt kell megrohamoznom
  • abonyitomz
    #18
    2006-os
  • Beja
    #19
    vga ?
    7800 a minimum?
  • neuro
    #20
    lehet hogy minden fps kamu (sőt minden játék az, hiszen ezek csak JÁTÉKOK) de azért azt megmondhatná valaki, hogy ez egy realisztikus taktikai cucc vagy egy agyatlan fps?

    ...megértettük egymást?
  • Qwerty4
    #21
    biztos az agyatlanok közé tartozik, sztem a témája olyan Delta Force-os lehet, ami nem a legjobb téma ami létezhet.
    Viszont a képek szépek, sőt láttam egy kis ajánlót(trailert) róla, a grafikája nagyon tutti, ott lehet igazán látni mit tud ez a game.

    megértettük egymást...
  • neuro
    #22
    ok, köszi az infot!
  • mila69en
    #23
    nemsoká kiderűl milyen gamma:) még bevásárláson folyamatban:DDDDD
  • abonyitomz
    #24
    nem min egy ATI 9600 128 Mbal , prociba min 2,4 GHz , ramba 1 G ajánlott
  • abonyitomz
    #25
    mész és lősz , viszont van taktikai része is , és van lopakodós is de a legnagyobb rész a "mész és lősz" || és itt kilehet használni a terep adta lehetőséget ha elbújsz a susnyásba akkor nem oda fognak lőni hanem keresgélnek , szóval itt nagy jelentősége van a susnyásnak
  • abonyitomz
    #26
    semmi köze a Delta Force-hoz!!! FarCry és Soldier of Fortune 2 keverék
  • Qwerty4
    #27
    én a Delta Force-hoz hasonlítanám, nameg a Counter Strike - Condition Zero-hoz témában.
    De mondom csak egy trailer-ből gondolom ezeket, azokból a képekből amit láttam a játékról, szóval első benyomás.
  • neuro
    #28
    a taktikai azt jelenti, hogy van 2-20 csapattársad, akiknek tudsz parancsokat adni, hogy merre menjenek, mit csináljanak

    megnéztem a trailert, hát elég egyszerű egy játék lehet... úgyhogy én inkább kihagyom
  • Hellsing47
    #29
    torrent-röl lehet szedni..igaz csak NÉMET-ül :-///
  • moralosan
    #30
    Az nekem tökéletes lenne, de inkább kihagyom, mert a TT a Terrorist Takedown-nak a rövidítése...

    Egyébként ez az abonyitomz minden szart kipróbál .
  • Gabe18
    #31
    Volt "szerencsém" a német verzióhoz...

    Maradjunk annyiban hogy összességében a közepesnél gyengébb minőségű fps.Mész azt lősz.Taktikára semmi szükség.
  • abonyitomz
    #32
    nem pl a World of Warcraftot egyből a szeméttelepre dobtam... soha nem töltöttem be és nem is fogom....
  • mila69en
    #33
    hár ez elég gagyesz játék:) uninstall
  • Hellsing47
    #34
    ha ilyen szar játék ahogy olvasom akkor Download STOP!!!!=///
  • Tockos
    #35
    Meg van a game csak sajnos németul nem szeretem a német nyelvet nincs meg valakinek hozzá legalább az angol nyelv?
  • abonyitomz
    #36
    remélem megcsináltál vagy 5 küldetést és utánna mondasz rá véleményt , ellenkező esetben ovodás vagy... és töltsd be a Barbie Fashion Dancet...
  • UltimateGamR
    #37
    játszottam a játékkal és baromi jó!!!!!! ezt megveszem még eredetibe is