91
KÉSZÜL A FOLYTATÁS!!! Florcita visszatér
  • abonyitomz
    #1
    Elkezdték forgatni a Csacska Angyal méltán a legnépszerűbb sorozat folytatását. Mit is várhatnánk ha az első szériát több millióan nézték , most a második szériát 2* több millióan , igy a harmadik szériát 10* több millióan fogják megtekinteni. Premier Argentina. Többi országban a vetítés egyenlőre nincs kitűzve. Hajrá Flor!

    Ide jöhetnek majd a képek infok , videók , minden más a 3. szériáról.
  • Darkoo
    #2
  • I.C.ram
    #3
    Hát ez hihetetlen.
  • Paranoia
    #4
    hála égenek már allig vártam
  • Owned
    #5
    Hub*zdmeg ezaaaaaz,krva jó gyerekek ittvan végre flóór meg a többi szarrágó hepinessz van!
  • Owned
    #6
    JEEE!
  • Darkoo
    #7
    Én a Vad angyal folytatását várom És remélem Esmeralda azóta már lát
  • gameplusz
    #8
    Eszmeralda legyőzi a Csicska Angyalt.
  • DJ Skyline
    #9
    és lesz hoszi ármándó?
  • phalanx
    #10
    "Elkezdték forgatni a Csacska Angyal méltán a legnépszerűbb sorozat folytatását"
  • Darkoo
    #11
    Persze!GYőzike fogja alakítani
  • Istencsászár
    #12
    Talán nem is lenne nagy baj ezzel a sorozattal, olyan lenne mint a többi ilyen, de a szereplők annyira túl játszák magukat hogy nevetséges, a szinkron meg idegesítő, és az egész 80%a ordibálásból áll.
  • abonyitomz
    #13
    pedig nagyon sajnállak hogy nem nézed mert az évtized legjobb/leghíresebb sorozata ( olyan cimeket maga mögé utasít mint pl. Lost ) de bepótolhatod lemaradásod! HÁLÓZAT TV 17:30tól Csacska angyal 1. széria | RTL KLUB 15:30tól Csacska Angyal 2. széria...
  • Japep
    #14
    Mikor elolvastam a #1-et azt hittem, hogy egy 14-15 éves csaj nyitotta a topikot...
    De aztán láttam, hogy egy 18-25 éves fiú vagy!!!

    Hogy is gondolhattam ilyet!
  • abonyitomz
    #15
    don minimó lesz Maximo Augusto Calderon De LA Hoya Krigoragan hercege , Florcita férje
  • knightbali
    #16
    Tyűha ez már valami
  • Japep
    #17
    Én a helyedben nem tetézném a bajt!!!
  • Pityp6ng #18
    ez szégyen h ilyen "csacska angyalok" maga mögé utasítják a lostot, ami azér vmivel többet ér...
  • Serpa
    #19
    most sírjak vagy nevesek?
  • abonyitomz
    #20
    hát nemhiszem , a nézettség számít! a nézettségből folyik be a lóvé és lehet is forgatni a köv szériát hogy abból is pénz legyen , sőt a Lostnak nincs is 3. szériája ( vagy nemtudok róla , sőt fogalmam sincs ... )
  • knightbali
    #21
    Hol utasít maga mögé nagy címeket mint pl a Lost? Argentína lepratelepén?
  • Pheaper
    #22
    lál:D
  • tigeroo
    #23
    jó. más az amit argentínában (és magyarországban..) el lehet adni és más az amit amerikában
  • bertino
    #24
    hát ezt már annyira vártam, hogy huuuuu vvááúúú nagyon, emiatt nem fogok aludni éccaka
  • knightbali
    #25
    gyerekek pörög a fórum
  • Japep
    #26
    Észrevettétek, hogy eddig a témanyitón kívűl mindenki csak fikázta?!?!?!
  • knightbali
    #27
    Ha igazad van és nagy ennek a fosnak a nézettsége, akkor az egy statisztikával felér, mivel egy ilyen beöntéssel felérő förtelmet, csak az érzelmileg visszamaradott debil gyökerek néznek és ennek a filmnek a nézettségi statisztikái mutatják hogy mennyi emberrel vagyunk többen a Földön a kelleténél.
  • knightbali
    #28
    mert a témaindítón kívűl itt csak viszonylag normális emberek vannak
  • Japep
    #29
  • DJ Skyline
    #30
    a Knight Ridert nem lehet semmivel sem lenyomni!
  • Serpa
    #31
    a többszöri ismétlés rá a példa.
  • gnar killer
    #32
    nem nézem, de rosszúl írtad a nevét... :D
  • Harly18
    #33
    Jesszus!!!!! 3. széria??????????????????? Akinek van elég IQ-ja ehhez, az nézze, nem akarom fikázni, mert különbözőek vagyunk ,az más dolog, hogy én már a reklámjától is kifekszek, akinek tetszik, az élvezze. És magyarázza meg ,mi a jó ebben a sorozatban!
  • NEOreg3
    #34
    kell ez nekünk?


    Csacska Angyal 3. széria (33 üzenet) - 2006. 08. 02. 20:23
    KÉSZÜL A FOLYTATÁS!!! Florcita visszatér

    Csacska Angyal 2. széria (213 üzenet) - 2006. 03. 24. 17:17
    Visszatér hozzánk Flor! :)

    Csacska Angyal (125 üzenet) - 2005. 03. 03. 20:38
    Minden hétköznap 15:45-kor az RTL Klub-on
  • bld
    #35
    úristen
  • Shadow_THH
    #36
    Nemtom ti hogy vagytok vele, de én pl nem bírom, ha idegesítenek miközben nyugisan fórumozok....

  • Shiwo
    #37
    csodállod ?
  • jefferson83
    #38
    Gyerekkorodban a babázás helyett inkább rúgtad volna a bőrt
  • SHADOWEYES7
    #39
  • NEOreg3
    #40
    párnacica atakk? D: