21
Jamie Winchester & Hrutka Róbert Band
  • Desiderata #1
    Sziasztok!

    Várok mindenkit aki szereti a zenéjüket. Én már régen figyelem tevékenységüket és mondhatom nagyon magas szinvonalon zenélnek szinte nem is gondolná az ember hogy hazai együttes.
    Első daluk amit még több éve hallottunk tőlük a Pannon GSM reklám zenéje volt, ami után gyorsan ismertek lettek.
    3 album, koncert lemez és dvd után is tudnak új hangzást adni számaikhoz, mely reméljük további műveikre is jellemző lesz.



  • CattiBrie
    #2
    A képen melyik melyik?
    Mármint Jamie és Hrutka.
    És kik a többiek?
  • QuippeR
    #3
    Hrutka Robi jobbról a második, Jamie meg a kopasz srác. a többiek gondolom a zenekar tagjai.
  • CattiBrie
    #4
    koszi :)
  • Desiderata #5
    itt mindenkiről lehet bővebben olvasni, sajnos alngolul még nem érhető el a honlap, de azt mondták nekem hogy dolgoznak rajta
  • akyyy
    #6
    jók a zenéjük, nem csak a pannonos, de a többi is, viszont a srácok nagyon unszinpatikusak, lekezelőek, stb...és ezt sajnálattal mondom:(
  • Desiderata #7
    az rossz, én is több ilyen rajongót lenéző "sztárról" tudok...

    viszont élőben még nem hallottam őke mert sose jött úgy össze a dolog hogy kikerüljek egy koncertjükre, de biztos van lendülete és jó a hangulat
  • Fido4life
    #8
    Mér már beszélgettél velük ?
  • akyyy
    #9
    igen
  • Rage47
    #10
    nemrég voltam Beach House-on, pont ők koncerteztek, nem volt rossz...:)
  • OPM
    #11
    ez visz mindent!

    Someone sent an angel
    To watch over me
    Someone sent an angel
    So beautiful to see

    Say you know the reason
    Say you understand
    Why I feel so lonely
    In Lonely Angel's Land

    Someone sent an angel
    To take me by the hand
    Someone sent an angel
    To smile and understand

    When I search for answers
    Stranded on dry land
    Then she comes to save me
    From Lonely Angel's Land
  • mod
    #12
    Én nem szeretem a zenéjüket...

    Pedig nem áll távol tőlem ez a zenei műfaj...
  • t0mmy #13
    szerintem egy kicsit kihegyezett! :S
  • htwo
    #14
    Ha nem voltál még koncerten feltétlen menj el egyre, mert mindig nagyon-nagyon jó a hangulat, és a zenekar tagjairól is lejön, hogy mennyire élvezik az együtt zenélést!! :-)
    Másrészt, mert akkor véleményt alkothatsz arról hogy a srácok mennyire szimpatikusak (vagy éppen nem). Ezt csak azért írtam le, mert akyyyval ellentétben én jófejnek tartom őket, és úgy gondolom kifejezetten odafigyelnek a rajongóikra. Mondom ezt 3 évnyi koncertre járással a hátam mögött. :)
    Végül itt egy rajongói oldal címe (http://www.tar.hu/jamie-robi), ahol a dalszövegek mellett találhattok linkeket több másik, velük kapcsolatos weboldalra:
    pl. gitártabokhoz, mp3ban feltett tv-s, rádiós interjúkhoz, koncertképekhez, vagy éppen cikkekhez. Jó böngészést!
  • Desiderata #15
    megújult a weblapjuk, angolul sajnos még mindig nem érhető el
  • blackgamer
    #16
    Jamie Winchester és Hrutka Róbert - It's Your Life

    MM-ban 1490 Ft
  • Desiderata #17
    kijött egy maxi

    Jamie Winchester & Hrutka Róbert: The Trouble You're In EP
    Az ír-magyar szerzőpáros legújabb lemeze! A 2007. február 27-én megjelent korong érdekessége az új forma, az EP, melyen 4 új dal mellett egy multimédiás cd-rom rész található, melyben 3 eddig sehol nem publikált videóhoz jut hozzá az eredeti korongot választó hallgató. Az első videoklip a Murder című dalból készült, majd 2007 késő-tavaszán várható a második klip a címadó dalból. Idén még újabb meglepetések várhatók a zenekar körül!

  • bcrics
    #18
    tabok érdekel vkit?
  • Desiderata #19
    engem érdekel, saját munka?
  • bcrics
    #20
    ment privbe!
  • Desiderata #21
    Verseny
    A játék tárgya, hogy gyere el bármelyik koncertünkre, vegyél fel bármilyen minőségű videókat