25
Ingyen műszaki cikkek
  • Sland
    #1
    http://www.freebiegrab.com/

    például: http://hdtvgrab.com

    regisztrálni kell. utána csinálni kell pár dolgot. és utána házhoz szállítják a kiválasztott dolgot. ennnyi röviden.
    részeletek nem tudok, azért nyitottam a topicot hogy titeket kérdezzelek.
    van már valakinek tapasztalata ebben?
    segítséegeteket várom, nemtom hogy érdemes e ebbe belemenni...
  • Sland
    #2
    Valszeg sikeres dolog











  • SeLFisCH
    #3
    kamu
  • Match
    #4
    emberbeszervezős...sztem már rossz.
  • 0Fritz0
    #5
    Átverős, ingyért semmit sem adós, a világ nem így működős. Szerintem...
  • SiteDisagner
    #6
    Gyanus ha valakinek megéri az ha csinalsz vmit, ugy h odaad egy komoly tv-t és neki még haszna is van rajta..
  • Sland
    #7
  • Schwarz
    #8
    ez valami piramisjátékos f***ság, nemszabad bedőlni neki!
  • Sland
    #9
    az mit jelent?
  • Schwarz
    #10
    van egy ember aki kitalálta, beszervez 5 embert akik fizzetnek neki mondjuk egy ezrest, aztán mindenki beszervez 5 embert és azok is fizetnek egy ezrest, aztán azok is besezrveznek 5-5 embert.... a legfelső milliomos a többi meg megszívta. persze sokszor nem egy ezrest kérnek hanem 100at pl. vigyázz vele.
    _semmit_ sem adnak ingyen!
  • Sland
    #11
    okés. regisztráltam de megbántam. megadtam mondjuk minden valódi infót pl cím meg ilyenek. ezeket vajon miként kezeik? nem kell félni semmitől?
  • Schwarz
    #12
    próbáld törölni a reget, ha nemlehet akkor ne foglalkozz vele, emilre nem válaszolsz (lehet lesz egy aktivációs mail, akkor arra sem kell válaszolni) nem veszel át semmit, nem fizetsz semmit... aszt bizonyítsák be, hogy te regeltél :)
  • passatgt
    #13
    ha az aláírásomba benézetek,akkor találtok linkeket ahonnan lehet ingyen rendelni cd-ket stb... de természetesen nem plazmatv-t:)Külföldön apiramisjáték engedélyezett,de ami a freebiegrabon van nem nevezném annak.Internetes pénzkeresésnél is van refrendszer,például a sok oldalon látott google adsense-nél is
  • Vlala #14
    Ingyenminden, ismét. Hű, de jó, hip hip hurrá :)

    Tessék mindenkinek gyorsan bedőlni neki.
  • passatgt
    #15
    közben regisztráltam és megnéztem.Valós a dolog,tényleg megkapjátok sztem,de ehez szükség van x oldalon x összegért vásárolni,regisztrálni x oldalon x dollárért stb...Tehát nem ingyen van,hanem ajándék
  • Sland
    #16
    hát jah... de azért 10-20 dollárt kell fizetni...
  • passatgt
    #17
    ja,és magyarországra nem küldik,ugyanis a regisztrációnál nem lehet országot beírni.
  • 0Fritz0
    #18
    Amit nem ingyen kapsz, az nem ajándék.
    Ha vásárolnom kell, hogy kapjak valamit, akkor az sem ajándék, hanem "rásózás".
  • Sland
    #19
    de lehet címet meg várost meg országot. nekem kellet beírni
  • Schwarz
    #20
    és pont ez a lényege hog fizetsz, mint az állat. lásd reader's digest, meg mester kiadó itthon: megnyerted az ilyen-olyan 10 milliós fődíjat, meg a különdíjat, DE....
  • passatgt
    #21
    a county az nem country:)
  • Sland
    #22
    jah... félreolvastam pfffff
  • quack
    #23
    sztem ez kamu már íg a képekből is...az sd meg az ipod csak egy doboz, tagnak meg van egy xboxa meg egy samsung tv-je, azt azokrol van 2-2kep....
  • Vlala #24
    Csinálok ilyet én is... keresek valami luxusautót a városban, eléállítok egy-két havert "Thank You Vlala" táblával, és beindul a bolt :)
  • magus
    #25
    ezek működnek általában, tényleg kiküldik a hdtv-t, csak a referral system annyit takar, hogy előtte rendelned kell 5 millióért vmi cuccot, aztán tényleg kapsz valamit...