10
Ezzel a programmal Star Warsos szöveget lehet készíteni
  • Fülüke
    #1
    Na valaki már ismeri és valaki nem.. aki ismeri azt megkérném hogy segítsen abban, hogy hogy kell elsötétíteni a szöveget, ha már elérte a megfelelő távolságot. Aki meg nem ismeri az innen letöltheti:
    LStext letöltés
  • passatgt
    #2
    http://logo54.com/movie/starwars/

    Minek ehez program?
  • RaZoK
    #3
    ezer másik programmal el lehet készíteni..
  • Fülüke
    #4
    De tud valaki segíteni?
  • Thanatos
    #5
    nem
  • Bankrupt #6


  • Fülüke
    #7
    Na látom te most használtad..Akkor nemtudnál segíteni?
  • Daniel
    #8
  • k8bal
    #9
    nem látszik semmi
  • nihillus
    #10
    Nekem két kérdésem lenne:
    1. Hogyan lehet a film elején lévő STAR WARS szöveget megcsinálni?
    2. Hogyan lehet a megírt szöveget két vagy több részre bontani? Mert nekem az egész egybefüggő szöveget alkot, és én úgy szeretném, hogy külön legyen.
    A kérdésedre a választ pedig asszem tudom.A Dissolve-ot bekapcsolva lehet elhalványítást készíteni. A képen shift+bal és jobb kattintással megjelenik egy fehér és egy fekete pont a képen. Alulra a fehéret kell tenni, felülre a feketét. Az a szövegrész, ami a fehér alatt van, az változatlan marad. Ami a fehér és fekete között, azt a fehértől a feketéig fokozatosan elsötétíti, ami a fekete felett, az már nem is látszik. Érdemes ezt a tartományt oda állítani, ahol már kezd elcsúnyulni a szöveg, olvashatatlanná válni.
    Ezt írták a használati leírásba, de ki is próbáltam, nekem működött. Ha valamelyik kérdésemre tudod a választ, légysz mond meg.
    ide el is küldheted akár: [email protected]